Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wymienię piwo za ......

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ag6
    Junior
    • 03-2003
    • 7

    Wymienię piwo za ......

    Szanowni Piwosze.
    Wreszcie trafiłem na strony piwoszy którzy szukają nowych piw etc. Sam też szukam ciekawych nowości.
    Zbieram etykiety ale tylko z tych piw które wypiję, w kolekcji mam 3332 szt. z 68 krajów. Dość często jeżdżę za
    piwem wszędzie gdzie jest coś ciekawego, nowego. Mam w związku z tym propozycję : może zaczniemy się
    wymieniać piwami? Wrocław jest chyba najlepiej zaopatrzony w piwo ale niestety nie ma wszystkiego. Paczka
    z kilkoma piwami wyjdzie taniej niż jazda np. do Warszawy lub dalej, tym bardziej że co chwilę wybór się zmienia.
    Myślę że taka wymiana wzbogaci każdy zbiór! Bywają wzory które są tylko raz emitowane np. świąteczne i już
    nigdy nie będą dostępne – szkoda takich etykiet nie mieć!?piwa nie spróbować. W tej chwili są we Wrocławiu
    dostępne np.; Głubczyce – fox, Męcka Wola – mistrz, Namysłów –ambrosis,Chrzanów – baca,Nakło – gobin.
    to te ciekawsze mało znane, a dziś kupiłem Okuniew – strong, co jest tu rzadkością! W najbliższym czasie
    o ile będą zainteresowani przedstawię pełną ofertę co mogę zaoferować do wymiany, dodam też że często
    jeżdżę do Czech, Niemiec czasem do Austrii, a tam jest jeszcze większy wybór i to piw z małych browarów
    zupełnie niedostępnych na naszym rynku!!/Drezno,Lipsk,Budziszyn,Nachod,Vratislavice,Svijany – czasem
    trafiam na perełki typu Cuba, Bośnia etc. Myślę ze ponad 100 mało znanych piw mógłbym zaoferować!
    Mam nadzieję że nie jestem sam z taką formą zbierania etykiet i może znajdzie się ktoś kto będzie zainteresowany
    wymianą piw, liczę na Warszawę – to co jest w „piwa świata” czasem bywają tam super browarki!?
    Dlatego proszę o kontakt e-meil a.g6@wp.pl piszcie.!
    P.S Mam też do odstąpienia około 800 wzorów etykiet pn.66-81,plus 250 zagranicznych
    niemcy,australia,czechy etc. Trochę podstawek i dużo kapsli .
    Pozdrawiam wszystkich zbieraczy i piwoszy – Andrzej.
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎