Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Poddąbie, Karczma

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wriggle
    Senior
    • 12-2002
    • 322

    Poddąbie, Karczma

    W województwie Pomorskim najsympatyczniejszym kurortem jest Poddąbie, ok. 12 km na wschód od Ustki. To malutka miejscowość, otoczona lasem, z super plażą o wysokiej skarpie. Nie ma tu setek źródełek dla piwoszy, (wszystkich knajp jest tam chyba 6) ale jedno miejsce warto zarekomendować, nie z powodu bogactwa gatunków, lecz dla tzw 'klimatu'. Miejsce nazywa się po prostu "Karczma". Można tam nie tylko napić się piwa, ale też zjeść i pomieszkać. Sprzedają, o ile pamiętam, Żywca i Tyskie (beczka) oraz koło 6-7 gatunków butelkowego. Ale skromny asortyment piwa rekompensuje fakt że jest ono zawsze świeże, oraz niepowtarzalny klimat samej miejscowości. Kto raz się tam znalazł - na pewno wróci
    Attached Files
    ONE LOVE
  • wriggle
    Senior
    • 12-2002
    • 322

    #2
    W te wakacje też byłem i aż mi oczy wyszły z orbit jak wlazłem do sklepu... wiecie, co dla mnie, człeka Wschodu znaczą w jednym sklepie 3 rodzaje Broka, Kopernik i inne Ambery, Lech Pils oraz tuzin innych, mniej lub bardziej regionalnych piw? Może dla tych co dużo jeżdżą po kraju nie ma się czym zachwycać, ale mnie się podobało.
    ONE LOVE

    Comment

    • kiszot
      Senior
      • 08-2001
      • 8081

      #3
      Ale piwo beczkowe nie zachwyca


      A co proponujesz w okolicach Kołobrzegu?
      Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
      1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

      Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
      Mein Schlesierland, mein Heimatland,
      So von Natur, Natur in alter Weise,
      Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
      Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

      Comment

      • wriggle
        Senior
        • 12-2002
        • 322

        #4
        Szkoda, bo nie proponuję nic - okolic Kołobrzegu nie znam. Dla mnie pomorskie wojaże jak na razie kończyły się na Sarbinowie k. Koszalina. Jak jest tam teraz, nie wiem, ale w 2001 roku królował niepodzielnie browar Krajan.
        ONE LOVE

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎