Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Szczecin, Warszawa: Promocja bosmana

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Dudlik
    Senior
    • 11-2002
    • 269

    Szczecin, Warszawa: Promocja bosmana

    Hej ludziska! Ostatnio byłem na konferencji w Szczecinie i widziałem promocję bosmana za 10 kapsli jednego rodzaju bosmana to znaczy czerwonego albo zielonego dostaje się kufel ze swoim imieniem i widokiem do wyboru: Brama portowa, Wały Chrobrego, zamek. Trzeba te kapselki wraz z kontretykietą promocyjną wysłać do 30 czerwca i kufelek ma się gwarantowany. Myślałem że to promocja regionalna, ale ku mojemu miłemu zaskoczeniu butelko promocyjne można dostać w Warszawie w supermarkecie Tesco na Stalowej w Warszawie, a jeśli można je dostać w jednym Tesco to muszą być wszędzie w każdym supermarkecie tej firmy. Byłem dzisiaj i nadal są, ale trzeba trochę poprzestawiać butelki, aby dostać się do tych promocyjnych, bo wygląda to tak jakby chcieli wypchnąć te stare.
    Pozdrawiam!!!
    Piana jak śmietana smak szesnastoletniej dziewczyny! To jest piwko!
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 02-2003
    • 7971

    #2
    Nie Miałeś czasu się zintegrować z mieszkańcami tegoż miasta?Do raportu!Już Miałbyś komplet do wysłania,a tak to tylko


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN

    Comment

    • Dudlik
      Senior
      • 11-2002
      • 269

      #3
      Moja wina moja bardzo wielka wina!!! Bardzo tego żałuję, ponieważ z mojego instytutu pojechałem tylko ja i było mi bardzo smutno. Naszczęście Szczecin to super piekne i zielone miasto, gdzie spragniony spacerowicz, czy turysta może beż problemu zatankować piwko za 4 zeta, poza tym Szczecinianie są bardzo mili i sympatyczni. Z jednym panem, który byl właścicielem ogródka piwnego przy placu, gdzie jest maszt okrętu i niedaleko jest zamek, bardzo mile się rozmawiało i jeszcze na drogę dostałem dużo podstawek. Muszę też przyznać, że browar bosmana jest bardzo fajny, a Szczecinianki to bardzo ładne holki Pozdrawiam, a następnym razem będę mądrzejszy!!!
      Szczecinianie wybaczcie!!!
      Piana jak śmietana smak szesnastoletniej dziewczyny! To jest piwko!

      Comment

      • Pogoniarz
        † 1971-2015 Piwosz w Raju
        • 02-2003
        • 7971

        #4
        Bosmanka to i można za 3.20(tu i tam).Teraz sądzę,że się nie Pogubisz,a co do Twojego opisu to mogę tylko potwierdzić.Tak a propos obok w sklepie jest sporo wyrobów Grudziądza.
        Zanim odwiedzisz Szczecin następnym razem ,napisz parę dni wcześniej posćika w wiadomym dziale;popiwkujemy(tu i tam).Może się trochę Forumowiczów uaktywni?


        Prawie jak Piwo
        SZCZECIN

        Comment

        • Dudlik
          Senior
          • 11-2002
          • 269

          #5
          Faktycznie w sklepie nieopodal jest spora bateria piwa z Grudziądza i zaopatrzyłem się w to piwko przed powrotem do Warszawy. Dziekuję za zaproszenie i chętnie skorzystam Dzieki!!
          Piana jak śmietana smak szesnastoletniej dziewczyny! To jest piwko!

          Comment

          • roman-n
            Senior
            • 10-2001
            • 183

            #6
            bosman a sprawa wrocka

            czy kto widzial we wroclawiu promocyjne butelki bosmana ? jesli tak to gdzie ?
            Пиво не чай, стакана не хватит ;-)

            Comment

            • Pogoniarz
              † 1971-2015 Piwosz w Raju
              • 02-2003
              • 7971

              #7
              Dziś proszę szanownego Forum zaczęły się pojawiać czerwone Bosmanki już bez akcji promocyjnej i voltaż powrócił do 6.2%,specjalka nie widziałem "nowego".
              Dzisiaj też zobaczyłem nowa szansę na dostanie kufelka:
              Zbierz 10 stempli barmana i wygraj oryginalny kufel Bosmana!
              Dziś kupiłem sztuk raz i po krótkiej miłej rozmowie dostałem 10 pieczątek i mam szansę wygrać kufelek jeden z 1500 przeznaczonych dla klientów knajpek.


              Prawie jak Piwo
              SZCZECIN

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎