Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Mecz w środę 11.06 - Polska Szwecja

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zythum
    Kot Makawity
    • 08-2001
    • 8305

    Mecz w środę 11.06 - Polska Szwecja

    Coś planujemy? Ponieważ jestem chory najchętniej zobaczyłbym go w domu do którego zapraszam.
    To inaczej miało być, przyjaciele,
    To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
    Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
    Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
    Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

    Rządzący światem samowładnie
    Królowie banków, fabryk, hut
    Tym mocni są, że każdy kradnie
    Bogactwa, które stwarza lud.
  • Ahumba
    Senior
    • 05-2001
    • 8962

    #2
    akurat 11-tego na spotkanie w Somie + Teresa zaprasza Kangurpl.
    bardziej jest prawdopodobna moja obecność na mieście niż przed telewizorem.
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

    Comment

    • żąleną
      Sojowe Oddziały Bojowe
      • 01-2002
      • 13239

      #3
      Zythum, może podskoczę do ciebie rowerkiem, tylko powiedz najpierw, co to za choroba.

      A na poważnie - zdecyduję się w ostatniej chwili, wszystko zależy od moich postępów w nauce... Jak będzie dobrze, to może i do Teresy jeszcze skoczę...

      Comment

      • zythum
        Kot Makawity
        • 08-2001
        • 8305

        #4
        Tym razem NIE złamałem sobie nogi w czerwcu (pfu pfu na psa urok) ale za to przypałętała się infekcja która uniemożliwia mi picie zimnych napojów (błagam napiszcie, że piwo to nie zimny napój)
        Tak więc ja mogę spędzić ten wieczór tylko przed TV.
        To inaczej miało być, przyjaciele,
        To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
        Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
        Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
        Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

        Rządzący światem samowładnie
        Królowie banków, fabryk, hut
        Tym mocni są, że każdy kradnie
        Bogactwa, które stwarza lud.

        Comment

        • Center
          Senior
          • 03-2003
          • 133

          #5
          Oj nie wiem czy ja się odważe zobaczyć ten mecz na żywo. Po tym co nasi fantastyczni piłkarze pokazali w Poznaniu z Kazachstanem (widziałem na własne oczy) to będą takie baty, że szkoda gadać!
          A tak poza tym to w Poznaniu wstyd mi było za tych papudraków! W pewnym momencie kibice tak się wkurzyli, że zaczęli dopingować Kazachstan. I w błędzie jest ten, który myśli, że pomogło (nie pomógł nawet gromki okrzyk Adam Małysz ) i dopiero kiedy w drugiej połowie weszli zmiennicy trochę się ruszyło, ale najwyżej z 20 minut. Mecz naprawdę kicha! Juz mnie nikt nie namówi na mecz towarzyski!

          Comment

          • mwa
            Senior
            • 01-2003
            • 5071

            #6
            Również spędzę chwile przed ekranem.
            U mnie każda bramka to piwo, mam tylko nadzieję, że jak my nie wklupiemy to nam wklupią.
            Przynajmniej se piwka napijem i przedstawienie powinno być udane.
            Ale piwo powinno być naprawde dobre, gdy wygrają nasi. Może będziemy świętować aż do piątku

            mwa
            Pozdrawiam Cię !!!!

            Comment

            • lzkamil
              kierowca bombowca
              • 01-2003
              • 3611

              #7
              Licze tylko na Dudzia, co do innych nie mam juz wielkich nadziei... Jak bedzie w formie to moze dowieziemy wynik Szwecja-Dudek 0:0, a jak nie to moze byc totalna padaka. Dzis jak co srode sam gram w pileczke, jak zwykle na tej samej pozycji co nasz Dudziu, a potem mamy na zywo Anglia-Slowacja, oczywiscie trzymam kciuki za naszych kuzynow. Podobnie moj wspollokator Walijczyk dla zasady tez jest przeciwko angolom Trzeba sie jeszcze tylko zaopatrzyc w zestaw
              Lepszy jabol pod okapem
              niż GŻ, CP i KP !


              Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

              Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

              Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

              Comment

              • celt_birofil
                † 2017 Piwosz w Raju
                • 09-2001
                • 4469

                #8
                zythum napisał(a)
                Tym razem NIE złamałem sobie nogi w czerwcu (pfu pfu na psa urok) ale za to przypałętała się infekcja która uniemożliwia mi picie zimnych napojów (błagam napiszcie, że piwo to nie zimny napój)
                Tak więc ja mogę spędzić ten wieczór tylko przed TV.
                Proszę Cię bardzo : "piwo to nie jest zimny napój"
                Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎