Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

1111 ETYKIET NA PŁYCIE CD

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pationkin
    Gość
    • 01-2003
    • 74

    1111 ETYKIET NA PŁYCIE CD

    Z dniem 1 sierpnia 2003 roku ukaże się płyta CD z 1111 etykietami p/w z ponad 160 miejscowości polskich na wsch. od Odry do 1945 roku. Wszelkie informacje udzielane są pod adresem emailowym :Pationkin@poczta.onet.pl lub Cassedi@wp.pl oraz pod nr. tel. : (0-32) 254 18 87
  • Krzych15
    Senior
    • 10-2002
    • 596

    #2
    Tak z ciekawości chciałbym dowiedzieć się o cenę.
    krzych
    Dzień bez piwa to stracony dzień.

    Comment

    • pationkin
      Gość
      • 01-2003
      • 74

      #3
      WItam.
      Cena wynosi : 17 zł. + koszt wysyłki (5 zł. ) . Płytę można też kupić na giełdzie w Warszawie wtedy koszt płyty będzie wynosił tylko 17 zł.

      Comment

      • Krzych15
        Senior
        • 10-2002
        • 596

        #4
        Cena dosyć atrakcyjna ,prawdopodobnie w Warszawie będę na giełdzie to się zgłoszę.
        krzych
        Dzień bez piwa to stracony dzień.

        Comment

        • beny
          Senior
          • 03-2001
          • 984

          #5
          1111 to dość pokażna suma i z całą pewnością nie jest to jeden zbiór.
          Skoro nie jeden to kilka i tu rodzi się pytanie, kto udostępnił skany ?

          Po odpowiedzi będzie wiadomo w jakim stopniu jest to kompletny katalog
          Z piwnym pozdrowieniem
          Radosław Kwiecień

          http://npn.mybrute.com/ - skop mi tyłek :P

          Comment

          • beny
            Senior
            • 03-2001
            • 984

            #6
            Acha i jeszcze jedno pytanie w jakim stopniu Twoj katalog jest podobny do tego, który zgromadził na swoich stronach przy pomocy polskich kolekcjonerów i nieodpłatnie udostępnia kol. Janusz Skrzyniarz

            Sumy bardzo podobne ty 1111, Janusz 1147 ?

            Ile procent znajdujacych sie tam znajduje sie roniez u ciebie ?

            Mam nadzieje, ze nie 100% :-)
            Z piwnym pozdrowieniem
            Radosław Kwiecień

            http://npn.mybrute.com/ - skop mi tyłek :P

            Comment

            • darek99
              Senior
              • 04-2002
              • 2147

              #7
              Na stronie u Janusza jest 1147 skanów etykiet piwnych, ale ilość etykiet będzie rosła jak Janusz wróci z urlopu. Poza zbieraniem etykiet piwnych od kilku lat zajmuję się też zbieraniem kolorowych kserokopii przedwojennych polskich etykiet piwnych, dzięki życzliwości kolekcjonerów udało mi się zebrać pokaźną ilość kopii etykiet, niedawno postanowiłem wszystkie zebrane kopie etykiet udostępnić Januszowi w celu wyeksponowania ich na stronie, zanim to zrobiłem uzyskałem zgodę na wyeksponowanie od ich właścicieli, po wstawieniu skanów które wysłałem Januszowi na stronie będzie około 1800 etykiet, niektóre z tych etykiet to pojedyńcze sztuki które dzięki stronie Janusza będą do wglądu dla wszystkich zainteresowanych.
              Poniżej podaję link do strony Janusza:


              Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
              Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
              skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
              Epikur z Samos.

              Comment

              • pationkin
                Gość
                • 01-2003
                • 74

                #8
                Witam.
                Chciałem napisać , że ze strony Pana Skrzyniarza została skopiowana tylko 1 etykieta (Baranowicze). Skany dostawałem od kolekcjonerów przez kilka lat , m.in od Pana Różyńskiego. Chciałbym także wspomnieć , iż płyta jest dostępna dla każdego kolekcjonera , i nie widze żadnego problemu w tym , iż taka płyta powstała.

                Comment

                • Cooper
                  Senior
                  • 11-2002
                  • 6055

                  #9
                  Ciekawe czy komuś uda się zebrać w całość wszystkie (no może prawie wszystkie) etykiety z ziem polskich do 1945 ? Podobno było by tego około 2000-3000 sztuk. A może by połączyć siły i spłodzić jakieś wspólne mega - dzieło ?
                  Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                  1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                  Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                  Comment

                  • mwa
                    Senior
                    • 01-2003
                    • 5071

                    #10
                    Cooper napisał(a)
                    Ciekawe czy komuś uda się zebrać w całość wszystkie (no może prawie wszystkie) etykiety z ziem polskich do 1945 ? Podobno było by tego około 2000-3000 sztuk. A może by połączyć siły i spłodzić jakieś wspólne mega - dzieło ?
                    Wydaje mi się że to bardzo bardzo dobry pomysł. Chętnie bym się przyłączył ale nie mam z czym, może dlatego jestem taki chętny?
                    Tylko kto podzieli zyski jeśli będą małe?
                    Pozdrawiam Cię !!!!

                    Comment

                    • pationkin
                      Gość
                      • 01-2003
                      • 74

                      #11
                      Chciałem napisać, iż jest mi bardzo przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Płyta cd została wyprodukowana ze względu, że nie każdy kolekcjoner ma dostęp do internetu a płyta ma dać możliwość wglądu do etykiet.

                      Comment

                      • mwa
                        Senior
                        • 01-2003
                        • 5071

                        #12
                        Mam nadzieję, że kolega się nie obraził na mnie.
                        Całkowicie popieram inicjatywę kolegi-wiem jakie to ułatwienie dla kolekcjonerów.
                        Pozdrawiam Cię !!!!

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎