Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

WARSZAWA - piwo z Konstancina

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pulas
    Senior
    • 08-2001
    • 965

    WARSZAWA - piwo z Konstancina

    Piwo z Konstancina do nabycia w sklepiku przy ulicy Popiełuszki 6 (d.Stołeczna)
    Jest to sklepik spożywczo-alkoholowy przystanek przed halą Marymoncką. W ofercie bardzo mocne, mocny warszawiak i zdrojowe w bączkach i butelkach 0,5l euro.
    pułaś
    ---------------------------------
    "(...)W kącikach flechtów wieczór już
    Lśni jak porzeczka krwawa
    Ukradkiem z rdzy wycieram nóż
    I między bajki wkładam"
  • dkrasnodebski
    cymbał
    • 05-2003
    • 2316

    #2
    Ja kilka dni temu widziałem warszawiaka mocnego w hali marymonckiej na samie.
    Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

    www.radoslawstolar.pl

    Comment

    • Małażonka
      Senior
      • 03-2003
      • 4602

      #3
      Zdrojowe i Warszawiak Mocny są w sklepiku nocnym na rogu Elektoralnej i Żelaznej. Dostępne butelki 0,5 litrowe.

      Comment

      • witkowskiartur
        Senior
        • 03-2003
        • 561

        #4
        Warszawiaka mocnego widziałem w małym sklepiku na ulicy Targowej, po przeciwnej stronie ulicy niż Carrefour, zaraz przy przystanku autobusowym w kierunku Ronda Wiatraczna.
        Po za tym zdrojowe i warszawiak jeszcze jest w sklepie w Międzylesiu na rogu Turkusowej i Alei Dzieci Polskich.(jadąc w kierunku CZD, bo są tam dwa sklepy)


        KONIEC BROWARÓW WARSZAWSKICH.PONAD 150 LAT TRADYCJI DIABLI WZIĘLI

        Comment

        • kopernik
          Senior
          • 11-2002
          • 204

          #5
          na Gocławiu przy pętli autobusowej jest sporo Konstanciniaków, wszystkie w/w , zdrojowe jako jasne i pils. Smacznego.

          Comment

          • sopista
            Senior
            • 01-2003
            • 1747

            #6
            To już norma. Podczas ostatniego pobytu w Konstancinie (przed giełdą w Wwie) dowiedziałem się, że sami rozwożą swoje produkty do ponad 400 punktów Warszawy.

            Comment

            • artekm
              Junior
              • 10-2002
              • 2

              #7
              kopernik napisał(a)
              na Gocławiu przy pętli autobusowej jest sporo Konstanciniaków, wszystkie w/w , zdrojowe jako jasne i pils. Smacznego.
              Czy chodzi ci o sklep na Tatarkiewicza 10? Ja też do niego wpadłem przypadkiem, a w środku twarz mi się rozpromieniła (tak powiedział mój kumpel), Mieszkam na Gocławiu, a wcześniej w to piwo zaopatrywałem się na Służewiu.

              Comment

              • kopernik
                Senior
                • 11-2002
                • 204

                #8
                sprawdziłem adres, to ten sklep miałem na myśli.

                Comment

                • roman-n
                  Senior
                  • 10-2001
                  • 183

                  #9
                  ursynów

                  warszawiaka i zdrojowe można też dostać w sklepiku na pasażu natolińskim.
                  Пиво не чай, стакана не хватит ;-)

                  Comment

                  • becik
                    Senior
                    • 07-2002
                    • 14999

                    #10
                    żoliborz

                    sklep osiedlowy na rogu Broniewskiego i Perzyńskiego, ostatnio było tam zdrojowe Specjal w bączkach, Zdrojowe Pils 0.5l, czasem bywa Warszawiak Mocny w bączkach
                    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                    Comment

                    • Cooper
                      Senior
                      • 11-2002
                      • 6055

                      #11
                      Warszawiaczek Mocny w półlitrówkach jest też na Jeloneczkach w sklepie na rogu Powstańców Śl. i Synów Pułku (na przeciwko MarcPolu).Jest tam też Gambrynus Mocny w peciku.
                      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                      Comment

                      • konors
                        Junior
                        • 08-2004
                        • 1

                        #12
                        dzięki za warszwiaka

                        super dzięki będe mógł odkupić!!!

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎