Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Miłków, Wiejska 218, Hotel Pałac - Restauracja Spiż

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 02-2003
    • 7971

    Miłków, Wiejska 218, Hotel Pałac - Restauracja Spiż

    Miejsowośc leży pomiędzy Jelenią Górą,a Karpaczem.
    Pałacyk Spiż-leją tam:
    Pszeniczne
    Ciemne
    Jasne
    Dodatkowo oczywiście chleb ze smalcem.Jest to filia Spiża wrocławskiego.Cena- wszystko po 5 zł. Przemiła obsługa.


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 02-2003
    • 7971

    #2
    Odp: Patrol piwny,Miłków

    Pogoniarz napisał(a)
    Miejsowośc leży pomiędzy Jelenią Górą,a Karpaczem.
    Pałacyk Spiż-leją tam:
    Pszeniczne
    Ciemne
    Jasne
    Dodatkowo oczywiście chleb ze smalcem.Jest to filia Spiża wrocławskiego.Cena- wszystko po 5 zł. Przemiła obsługa.
    Chciałem dodać,że Spiż jest też w Legnicy i ma być w Katowicach,ale nie tylko rozlewany.Chcą tam postawić browar restauracyjny.Podobno pod koniec roku...Gdzieś koło stacji PKP


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN

    Comment

    • yendras
      Senior
      • 12-2001
      • 2052

      #3
      W ubiegłym roku przez kilka miesięcy pałac był wydzierżawiony i spiżowego piwa tam nie było. Teraz na szczęście wszystko wróciło do normy. Pół litra w dalszym ciągu za 5 zł. Jest możliwość zatankowania do petów. Mieli nieużywane pety jabłonowskie 0,9 l, które dla równego rachunku funkcjonują jako litrowe. Asortyment taki sam jak we Wrocku czyli jasne, ciemne, ciemne karmelowe oraz pszeniczne. Jasne było wyjątkowo dobre - we Wrocku na takie nie trafiłem. A w ogóle to straszne tam pustki ...

      Comment

      • boku
        Senior
        • 09-2002
        • 444

        #4
        Dzisiaj w katowickim dodatku Gazety Wyborczej - 'Turystyka' jest opis Karkonoszy i gór izerskich. Na stronie 8-mej tego dodatku można podziwiać Hotel Pałac Restaurację SPIŻ w Miłkowie. Piękny obiekt wśród 200-letnich drzew z widokiem na Śnieżkę. Ponadto jest podany telefon 757610317.

        Comment

        • woosaa
          Senior
          • 07-2005
          • 1548

          #5
          Witam.Planuję urlop w okolicy Miłkowa i chciałbym się dowiedzieć co nieco o piwie w miłkowskim Spiżu.Czy piwko jest takie same jak we Wrocku(gatunki),bo pewnie piwo dowożą z Wrocławia?.No i jakie ceny? PZDR
          mb WOS

          Comment

          • Mafar
            Senior
            • 04-2003
            • 1262

            #6
            W ubiegłym roku byłem w Miłkowie . Było jasne i pszeniczne . Cen nie pamiętam
            Polakom gratulujemy Brackiego

            Gdy rozum śpi budzą się demony

            Comment

            • woosaa
              Senior
              • 07-2005
              • 1548

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mafar Wyświetlenie odpowiedzi
              W ubiegłym roku byłem w Miłkowie . Było jasne i pszeniczne . Cen nie pamiętam
              Dzięki WIELKIE
              mb WOS

              Comment

              • darekd
                PremiumUżytkownik
                • 02-2003
                • 12202

                #8
                Daj znać po urlopie jak wygląda tam sytuacja

                Comment

                • rohozecky
                  PremiumUżytkownik
                  • 11-2008
                  • 1837

                  #9
                  Koło 10 stycznia pałac robił wrażenie zamkniętego na głucho, ale może na ferie otworzą. W ostateczności w Miłkowie jest jeszcze restauracja z Budvarem z beczki, bo baru na wylocie już nie polecam z uwagi na brak Skalaka,kiedyś tam występującego.

                  Pamiętajmy, że pałac w Miłkowie od jakichś 3 lat nie jest już własnością p.Spiża.
                  Last edited by rohozecky; 04-02-2010, 17:48.
                  ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

                  Comment

                  • woosaa
                    Senior
                    • 07-2005
                    • 1548

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
                    Daj znać po urlopie jak wygląda tam sytuacja

                    Byłem pod koniec lipca.Otwarte jest codziennie i w ofercie były wszystkie piwa z Wrocka.Cena to 4 zł za 0.3 l i 6 zł za 0.5 l.Bez problemu kelner "zatankował" mi własną butelkę,choć namawiał mnie na firmową(ceny zapomniałem).PZDR
                    mb WOS

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎