Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jaki browar lub rozlewnia ?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    jaki browar lub rozlewnia ?

    Tym razem proszę o info z jakiego browaru lub rozlewni pochodzi ten kapsel ?
    Attached Files
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    a co jest na nim napisane?
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • Cooper
      Senior
      • 11-2002
      • 6055

      #3
      Myślałem że widać. Dosłownie jest napisane "NIE PAST." i tyle...
      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #4
        stawiam raczej na browar, rozlewnia chyba by się nie podejmowała rozlewu piwa niepasteryzowanego...
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • robox
          = kapslarz =
          • 11-2002
          • 8188

          #5
          Przy okazji identyfikacji tego kapsla, mam pytanie. Jak traktujecie takie kapsle, wliczacie je do kolekcji? Takie browary jak Witnica, Częstochowa, na każdym swoim piwie mają kapsel tylko z drukiem nazwy piwa lub browaru. Z samej Witnicy mam chyba sześć różnych kapsli.

          Comment

          • Kowalsik
            Senior
            • 05-2002
            • 157

            #6
            Te szesc to malo - ja mam ponad 10. A czy wliczac do zbioru - to juz kazdy sobie musi odpowiedziec sam. Wazne to jest przy wypelnianiu ankiety - moze Wzmacniacz poda w przyszlorocznej, co nalezy wliczac??? Dla mnie jednak zdecydowanie sa to kapsle piwne, wiec nie mam sie co ich wstydzic...

            Comment

            • robox
              = kapslarz =
              • 11-2002
              • 8188

              #7
              robox napisał(a)
              ... na każdym swoim piwie mają kapsel tylko z drukiem nazwy piwa lub browaru
              Czasami jest sama data ważności .
              Może Wzmacniacz będzie czytał ten temat i się wypowie w tej kwestii?

              Comment

              • Kowalsik
                Senior
                • 05-2002
                • 157

                #8
                Obecnie Wzmacniacz jest w Poslce, gdzie jest pozbawiony dostepu do zywilizacji. Ale jak wyjedzie, to pewnie nam odpowie.

                Comment

                • Beermatt
                  Gość
                  • 10-2002
                  • 192

                  #9
                  Podczas naszego ostatniego spotkania Krzysiek wspominał, że każdy
                  wypełniający ankietę sam wskaże jakie kapsle zbiera, tzn. że określi jaki podział stosuje czy zbiera z podziałem na sygnatury, przesunięcia, odcienie i co tam jeszcze można wymyśleć.


                  Odpowiedzi samego Krzyśka możemy się spodziewać pod koniec września, chyba, że wcześniej dorwie jakiś komputer.

                  Comment

                  • Cooper
                    Senior
                    • 11-2002
                    • 6055

                    #10
                    Haaaa !!!!! I w końcu nie wiecie jaki to kapselek ?!!Skupcie się , wytężcie birroumysły ! Liczę na Was ! Temat zaliczania lub niezaliczania danych kapsli był już wałkowany do bólu w innych postach.
                    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎