Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

profesjonalizm na całego w wykonaniu Directora z browaru Bojanowo

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • director
    Gość
    • 08-2002
    • 22

    profesjonalizm na całego w wykonaniu Directora z browaru Bojanowo

    [QUOTE]dzidek1960 napisał(a)
    [B]Kolegzy mają świętą rację. Twoja kłótnia z pracownikiem Góry na Browarze była bardzo głośna, czyżbyś o tym zapomniał?
    Wracając do tematu. Piłem bojanowskiego Szwejka ( kiepski ) i górowskiego.
    Szwejk z Góry jest piwem wyrównanym smakowo i zapachowo, czego nie mogę powiedzieć o bojanowskim.
    Dla ciekawości oba piłem w tej samej piwialni, a więc w takich samych
    . smak piwa z gory jest lichy ogustach sie nie dyskutuje dla mnie jest zly dla ciebie dobre i OK tak musi byc.Piwo z gory jest jasne barwa jasna piwo z bojanowo o barwie bursztynowej-moze piles piwo z bojanowa a myslałeś ze pijesz piwo z gory.POzdrawiam
  • director
    Gość
    • 08-2002
    • 22

    #2
    [QUOTE]dziku napisał(a)
    [B]Poza tym to typowa ocena bez uzasadnienia merytorycznego. Uzasadnienie pozamerytoryczne znajduje się w profilu autora tejże.
    Sam autor zaś powinien wiedzieć, że nazwy miejscowości należy pisać z ocena moja jest bardzo merytoryczna czego nie moge powiedziec o twojej ocenie browar w gorze to pierwotnie budynek dla zwierzat obora? przerobiony na rozlewnie wody gazowanej a nastepnie na mini browar gastronomiczny przywieziony z canady ze zlomu

    Comment

    • rychur
      Senior
      • 12-2002
      • 151

      #3
      Pozdrawiam

      Comment

      • breslauer
        Senior
        • 05-2002
        • 2690

        #4
        director napisał(a)
        ocena moja jest bardzo merytoryczna czego nie moge powiedziec o twojej ocenie browar w gorze to pierwotnie budynek dla zwierzat obora? przerobiony na rozlewnie wody gazowanej a nastepnie na mini browar gastronomiczny przywieziony z canady ze zlomu
        kolego director - twoje wypowiedzi stają się coraz bardziej nachalne i prymitywne. Tak trudno pojąć ci, że warzycie w Bojanowie po prostu strasznego sikacza i tak trudno pojąć ci, że ktoś może nawet w małym browarze jakim jest górowski warzyć dobre piwo? Zróbcie po prostu w Bojanowie wreszcie dobre piwo i już.
        Poziom twojej wypowiedzi jest tak żenujący i sięgnął takiego dna, że zgłaszam tą drogą Artowi wniosek o wykasowanie cię z listy uczestników forum. Jak chcesz siać swoją propagandę, to proszę bardzo, ale nie tutaj - myślę, że łamy Super Expresu lub Nie będą dla ciebie odpowiednie.

        PS. brak dużych liter w zaimkach osobowych jest - jak łatwo się domyślić - wyrazem całkowitego braku szacunku z mojej strony wobec twojej osoby.

        Bez pozdrowień.

        Comment

        • dziku
          Senior
          • 12-2002
          • 1992

          #5
          breslauer napisał(a)
          (...) zgłaszam tą drogą Artowi wniosek o wykasowanie cię z listy uczestników forum.
          Wniosek popieram.
          Dziku


          Comment

          • Marusia
            Senior
            • 02-2001
            • 20211

            #6
            Ja też popieram wniosek.
            Najgorsze jest to, że kolega tylko szkodzi swojemu browarowi tymi bzdurami. Piłam ostatnio w Bojanowie Szwejkę z kija, i choć nie była wspaniała, to lepsza niż ostatnio. Ale director tak się stara, że chyba z przyczyn ideologicznych przestanę pić to piwo

            www.warsztatpiwowarski.pl
            www.festiwaldobregopiwa.pl

            www.wrowar.com.pl



            Comment

            • jerzy
              piwoholik
              • 10-2001
              • 4705

              #7
              director do heńka!

              Namówmy heńka do zatrudnienia takiego antymarketingowca u siebie. Może swoimi bzdurnymi wypowiedziami spowoduje upadek tego koncernu.

              Szwejk z Góry jest rewelacyjny - zapijam się nim nałogowo. Natomiast wspomnienia o bojanowskim odchodzą w niepamięć - szkoda sobie zaśmieciać umysł...
              browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

              Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

              Comment

              • crizz
                ...
                • 02-2003
                • 1255

                #8
                director napisał(a)
                ocena moja jest bardzo merytoryczna czego nie moge powiedziec o twojej ocenie browar w gorze to pierwotnie budynek dla zwierzat obora? przerobiony na rozlewnie wody gazowanej a nastepnie na mini browar gastronomiczny przywieziony z canady ze zlomu [/B]
                Trochę ciężko się czyta twoje posty, herr director. A to co napisałeś powyżej, to co to ma niby być - obiektywna ocena? Jesteśmy w przedszkolu, tak? Wypowiedź w stylu: "A twoja wywrotka nie ma przyczepy, a moja ma!"
                Zresztą, biorąc pod uwagę opinie nt. piwa z Góry i Bojanowa, powinieneś potraktować to jako wskazówki, kupić jakąś oborę i bilet do Kanady.

                Comment

                • breslauer
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 2690

                  #9
                  director napisał(a)
                  [...] moze piles piwo z bojanowa a myslałeś ze pijesz piwo z gory.POzdrawiam
                  Poza tym kolega director najwyraźniej ma forumowiczów za ociężałych umysłowo, którzy nie rozróżniają, jakie piwo piją. Może kolego nie zauważyłeś, ale na tym forum są tacy specyficzni ludzie, którzy właśnie bardzo dobrze wiedzą co piją.

                  Comment

                  • director
                    Gość
                    • 08-2002
                    • 22

                    #10
                    breslauer napisał(a)
                    kolego director - twoje wypowiedzi stają się coraz bardziej nachalne i prymitywne. Tak trudno pojąć ci, że warzycie w Bojanowie po prostu strasznego sikacza i tak trudno pojąć ci, że ktoś może nawet w małym browarze jakim jest górowski warzyć dobre piwo? Zróbcie po prostu w Bojanowie wreszcie dobre piwo i już.
                    Poziom twojej wypowiedzi jest tak żenujący i sięgnął takiego dna, że zgłaszam tą drogą Artowi wniosek o wykasowanie cię z listy uczestników forum. Jak chcesz siać swoją propagandę, to proszę bardzo, ale nie tutaj - myślę, że łamy Super Expresu lub Nie będą dla ciebie odpowiednie.

                    PS. brak dużych liter w zaimkach osobowych jest - jak łatwo się domyślić - wyrazem całkowitego braku szacunku z mojej strony wobec twojej osoby.

                    Bez pozdrowień.
                    breslauer/chyba jestes wroclawianin/widze ze masz słabe nerwy i łatwo tracisz panowanie nad emocjami.Moje wypowiedzi nie są sprzeczne z dobrymi obyczjami i nie są obrażliwe w odrożnieniu od twoich wypowiedzi pełnych nienawiści i wściekłosci.Jeżelichodzi oinformację o browarze w gorze to jest to zgodne ze stanem faktycznym ze misciło sie tam w przeszłosci pomieszczenie hodowlane dla zwierząt ,pożniej była rozlewnia wody sodowej,a obecnie jest browar w górze.O gustach sie nie dyskutuje tobie smakuje wyrób nieprofesjonalny.Bojanowo to produkcja z 125 letnia tradycją w zabytkowym browarze od czsów slynnego w okolicy niemieckiego piwowara Franza Junke,poprzez ota Dvorskiego do dzisiaj z najwyższą fachowoscią i profesjonalizmem.Jak ci wrocławiaku smakuje amatorskie piwo to kup sobie zestaw do produkcji piwa w domu, albo kilka paczek podpiwku.Pozdrawiam cie czulee!!!!!!

                    Comment

                    • baklazanek
                      † 2014 Piwosz w Raju
                      • 08-2001
                      • 3562

                      #11
                      Weź daj sobie człowieku na wstrzymanie. Na forum są kulturalni ludzie i nie potrzebujemy takiego trywialnego typa jak ty. Wiemy już że jesteś subiektywny, mało inteligentny i mściwy ale może okażesz się choć troszkę honorowy i pożegnasz się z forum raz na zawsze. Ulży tobie i nam a twojemu browarowi pomoże odzyskać przyzwoity wizerunek.
                      Zachowujesz się jak jakiś gówniarz z podstawówki a tutaj nie ma miejsca dla osób niepełnoletnich.

                      Comment

                      • jerzy
                        piwoholik
                        • 10-2001
                        • 4705

                        #12
                        Polecam taką opcję: Twój browar: Znajomi: lista ignorowanych...
                        browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

                        Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

                        Comment

                        • zythum
                          Kot Makawity
                          • 08-2001
                          • 8305

                          #13
                          A na dodatek nas rozśmieszasz - bo część z nas warzy własne piwo i zapewniam Cię, że niezależnie od różnych gustów są to PIWA które w przeciwieństwie do piwa produkowanego przemysłowo są ciekawe i smaczne. Do tego jeżeli nawet miałbym kiedyś jeszcze wypić piwo z Browaru Bojanowo to raczej poczekam aż Ciebie już tam nie będzie. Na Twoim miejscu nie chwaliłbym się profesjonalizmem bo ani "jakość" wyrobu Bojanowa ani tym bardziej Twoje impertynencje o tym nie świadczą.
                          To inaczej miało być, przyjaciele,
                          To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                          Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                          Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                          Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                          Rządzący światem samowładnie
                          Królowie banków, fabryk, hut
                          Tym mocni są, że każdy kradnie
                          Bogactwa, które stwarza lud.

                          Comment

                          • director
                            Gość
                            • 08-2002
                            • 22

                            #14
                            zythum napisał(a)
                            A na dodatek nas rozśmieszasz - bo część z nas warzy własne piwo i zapewniam Cię, że niezależnie od różnych gustów są to PIWA które w przeciwieństwie do piwa produkowanego przemysłowo są ciekawe i smaczne. Do tego jeżeli nawet miałbym kiedyś jeszcze wypić piwo z Browaru Bojanowo to raczej poczekam aż Ciebie już tam nie będzie. Na Twoim miejscu nie chwaliłbym się profesjonalizmem bo ani "jakość" wyrobu Bojanowa ani tym bardziej Twoje impertynencje o tym nie świadczą.
                            Odpowiedż godna Wołomina / przy zonie/W Pruszkowie maja lepsze zdanie o piwie Szewejka z Bojanowa.Wołomin zawsze walczył z Pruszkowem.

                            Comment

                            • director
                              Gość
                              • 08-2002
                              • 22

                              #15
                              baklazanek napisał(a)
                              Weź daj sobie człowieku na wstrzymanie. Na forum są kulturalni ludzie i nie potrzebujemy takiego trywialnego typa jak ty. Wiemy już że jesteś subiektywny, mało inteligentny i mściwy ale może okażesz się choć troszkę honorowy i pożegnasz się z forum raz na zawsze. Ulży tobie i nam a twojemu browarowi pomoże odzyskać przyzwoity wizerunek.
                              Zachowujesz się jak jakiś gówniarz z podstawówki a tutaj nie ma miejsca dla osób niepełnoletnich.
                              poziom ktory reprezentuja twoje posty nie mieści sie w rejonie kultury nawet po kilku tysiącach piw.Trzymaj jezyk na wodzy!

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎