Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kolekcjoner Waszych Etykiet

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    Kolekcjoner Waszych Etykiet

    Witam Wszystkich Domowych Brewmasterów !
    Od jakiegoś czasu zacząłem zbierać etykiety (na razie w związku ze szczupłością mikrokolekcji powinno być "okazyjnie odkładać")z Browarów Domowych.Właściwie aktualnie mam tylko kilka etykiet z browaru p. Sadownika (jeszcze raz dzięki za nie) i 1 etykietę z browaru kol. Hubera.(też dzięki jak widzi)Czy możecie mi podesłać swoje ????Byłoby miło gdyby w moim zbiorku znaleźli się reprezentanci Waszych Browarów.Jeśli podacie mi swoje adresy na PW podeślę kopertę ze znaczkiem zwrotnym .I nie krępujcie się jeśli Wasze etykiety wydają się wam nieatrakcyjne - interesują mnie oczywiście wszystkie !!
    Wojtek Koper
    P.O. Box 130
    02-303 Warszawa 79
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku
  • pjenknik
    • 08-2001
    • 3388

    #2
    Moje mozesz sobie sam wydrukować, był konkurs na etykietę dla browaru "Blue Room Brewery", jest w archiwum, proszę pobierz sobie.
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Comment

    • Małażonka
      Senior
      • 03-2003
      • 4602

      #3
      Oczywiście bardzo chętnie przekażemy Ci nasze etykiety, ale może pojawiłbyś się 10.X. w "Rybitwie"? Zobaczyłbyś wtedy przy okazji niezapomniany widok Ahumby smakującego Winda...

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #4
        pjenknik napisał(a)
        Moje mozesz sobie sam wydrukować, był konkurs na etykietę dla browaru "Blue Room Brewery", jest w archiwum, proszę pobierz sobie.
        Żaden szanujący się kolekcjoner nie wydrukuje dla siebie do zbioru etykiety z netu, etykiety zawsze muszą byc oryginalne, otrzymane na zasadzie wymiany, wizyty w browarze bądź przysłane z browaru.
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • pjenknik
          • 08-2001
          • 3388

          #5
          Becik to Ty sobie nie drukuj dobrze? A jak ktoś będzie chciał ode mnie etykietkę osobiście to sam o to poprosi, nie musisz być taki adwokat.
          Jak do tej pory to już kilka osób skorzystało z tej drogi pozysku etykiet.
          Last edited by pjenknik; 06-10-2003, 09:04.
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Comment

          • becik
            Senior
            • 07-2002
            • 14999

            #6
            pjenknik napisał(a)
            Becik to Ty sobie nie drukuj dobrze? A jak ktoś będzie chciał ode mnie etykietkę osobiście to sam o to poprosi, nie musisz być taki adwokat.
            Jak do tej pory to już kilka osób skorzystało z tej drogi pozysku etykiet.
            Pjenknik, nie widzę powodu abyć zwracał się do mnie w tak protekcjonalnym i złośliwym stylu, nie jestem niczyim adwokatem i nie zamierzam być. Chciałem tylko zwrócic uwagę na fakt, ze drukowanie etykiet we własnym zakresie to jak jedzenie pączka oczami, a nie ustami. Nie zamierzałem i zamierzam drukować Twoich etykiet więc komentarz w takim stylu był całkowicie zbyteczny
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            • mapajak
              Senior
              • 12-2002
              • 1187

              #7
              Odp: Kolekcjoner Waszych Etykiet

              Cooper napisał(a)
              Witam Wszystkich Domowych Brewmasterów !
              (...) Byłoby miło gdyby w moim zbiorku znaleźli się reprezentanci Waszych Browarów.
              Dziś wysłałem Ci swoje etykiety.

              Comment

              • kloss
                Senior
                • 03-2003
                • 2526

                #8
                Cooper jak odkleiłeś etykiety Szp Sadownika.Mnie rozpadły się w proch i pył/tyle,że mokry/

                Comment

                • Marusia
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 20211

                  #9
                  becik napisał(a)
                  Pjenknik, nie widzę powodu abyć zwracał się do mnie w tak protekcjonalnym i złośliwym stylu
                  No coś Ty, Becik, to tak, jakbyś zażądał od Pjenknika, żeby się w ogóle nie odzywał
                  www.warsztatpiwowarski.pl
                  www.festiwaldobregopiwa.pl

                  www.wrowar.com.pl



                  Comment

                  • marcopolok
                    Senior
                    • 10-2001
                    • 2334

                    #10
                    Marusia napisał(a)
                    No coś Ty, Becik, to tak, jakbyś zażądał od Pjenknika, żeby się w ogóle nie odzywał

                    bez brody...

                    Comment

                    • Cooper
                      Senior
                      • 11-2002
                      • 6055

                      #11
                      Ło kurde ale się ruch zrobił w tym poście.Dopiero teraz tu zajrzałem i przedewszystkim WIELKIE DZIĘKI ZA ODZEW ! .Jak coś macie to dajcie info na PW a ja wyślę Wam kopertę ze znaczkiem (jak w końcu przystało na piszącego do browaru ).
                      Etykiety Pjenkinika łyknę se z cybersiatki (dzięx) choć to faktycznie dziwny sposób autoprezentacji.Czy wydruk będzie jak orginał? A co z potencjalnymi podrabiaczami?
                      10 X chyba będę prowadzić birroeksplorację poszukiwawczą , ale rzeczywiście jabłkogrodowy Wind to wyzwanie dla najtęższych przełyków.Myślę że trzeba będzie to zobaczyć live , choć niebawem chyba raczej będzie nim grzaniec-Wind.
                      Jeśli chodzi o etykiety z mikrobawarii "PiwU" to mam szczęście mieć nóweksy.Mam też jedną (inną niż w zbiorze) sztukę na flaszce której na razie nie zamierzam odklejać.Z tego co widzę jest ona na papierze samoprzylepnym i raczej probowałbym odkleić na sucho , choć możliwe iż równało by się to jej zagładzie.
                      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                      Comment

                      • Marusia
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 20211

                        #12
                        Cooper napisał(a)
                        Jeśli chodzi o etykiety z mikrobawarii "PiwU"... której na razie ...Z tego co widzę jest ona na papierze samoprzylepnym
                        no moja też tak wygląda. Na szczęscie nie bieram etykiet, więc ona na tej butelce pozostanie.

                        A co do oryginałów etykiet Pjenknika - no toż właśnie one! To te w internecie to oryginały! Jako żywo, tu powstały
                        www.warsztatpiwowarski.pl
                        www.festiwaldobregopiwa.pl

                        www.wrowar.com.pl



                        Comment

                        • Cooper
                          Senior
                          • 11-2002
                          • 6055

                          #13
                          Właśnie dziś dostałem liścik z etykietami od kolegi Mateusza z Dębicy i to w dodatku total free !
                          WIELKIE DZIĘKI !!!!!!!!
                          No , no - muszę przyznać że nie znam browaru który miał by w asortymencie aż 20 piw !! - moje gratulacje.Jeszcze raz dzięx !!
                          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                          Comment

                          • Cooper
                            Senior
                            • 11-2002
                            • 6055

                            #14
                            Minął tydzień.Znów dygnąłem na pocztę a tu miła niespodzianka.Kolejne 2 domowe browarki mi odpisały Pierwszy to pewien anonimowy (nazwisko znane redakcji )browarek z Wielkopolski.Ów miły Kolega bojąc się wykupu przez krajowych gigantów prosił mnie o niepodawanie jego namiarów ale bardzo Jemu dziękuję !!!Twoje zdrowieEtykiety cacy !
                            Druga przesyłeczka to stołeczna mikrobawaria Małejżonki (Małażonki ???? - nie to bez sensu... ) i Irona "Beyond Iron Gate Brewery".Dzięx potężny!!Pragnę też zaznaczyć iż do tej pory żaden z przysyłających nie był filatelistą tzn nie chciał znaczków zwrotnych.
                            Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                            1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                            Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                            Comment

                            • Cooper
                              Senior
                              • 11-2002
                              • 6055

                              #15
                              A, bym zapomniał!Będę jutro w Tychach.Jakbyście mieli coś z w/w etykiet to podrzućcie mi Zrewanżuję się czymś z mojego straganu , bo na etykiety z własnego browaru chyba jeszcze dłuuuuugo poczekam.
                              Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                              1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                              Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎