Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

proszę o pomoc

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • grzes_ch
    Senior
    • 10-2003
    • 612

    proszę o pomoc

    mam kilka etykiet nie mogę ich zaszeregować pod konkretny browar a są to ( niestety nie mam skanera - na razie )
    - "Mocne" - piwo jasne 15 % pasteryzowane zaw. alk. 7,8 % vol wyprodukowane dla SC Biskupianka
    - "Fer" 0,5 l ; 12 Blg full light 5,2 vol bottled in fructo-beer
    - "Rabin" piwo koszerne pasteryzowane12% alk. do 5,4% vol PN 89/a-79098
    - dwie identyczne w kroju etykiety "St Hubert" i " Ritterburg" Zakłady Piwowarskie Wrocław ( który browar ?)
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Odp: proszę o pomoc

    grzes_ch napisał(a)
    mam kilka etykiet nie mogę ich zaszeregować pod konkretny browar a są to ( niestety nie mam skanera - na razie )
    - "Mocne" - piwo jasne 15 % pasteryzowane zaw. alk. 7,8 % vol wyprodukowane dla SC Biskupianka
    - "Fer" 0,5 l ; 12 Blg full light 5,2 vol bottled in fructo-beer
    - "Rabin" piwo koszerne pasteryzowane12% alk. do 5,4% vol PN 89/a-79098
    - dwie identyczne w kroju etykiety "St Hubert" i " Ritterburg" Zakłady Piwowarskie Wrocław ( który browar ?)
    St Hubert i Ritterburg br. Piastowski
    Fer - browar Leżajsk
    co do Pabina i Mocnego z Biskupianki to dobrze by byłó abys zamieścił skan, Rabin był robiony w kilku browarach, a Biskupianka rozlewała piwa z kilke browarów, moze na tym mocnym są jeszcze jakies dodatkowe opisy?
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎