Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

koźlaki

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • maciejh
    Junior
    • 11-2003
    • 17

    koźlaki

    Czy w Poznaniu mogę gdzieś dostać POLSKIE koźlaki? Widziałem tylko niemieckie.
  • zythum
    Kot Makawity
    • 08-2001
    • 8305

    #2
    Z polskich Koźlaków można w ogóle dostać tylko olsztyński i z Ambera. Czy są one dostępne w Poznaniu musisz sprawdzać w Piwo -Gdzie (sklepy).
    To inaczej miało być, przyjaciele,
    To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
    Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
    Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
    Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

    Rządzący światem samowładnie
    Królowie banków, fabryk, hut
    Tym mocni są, że każdy kradnie
    Bogactwa, które stwarza lud.

    Comment

    • albeertos
      Senior
      • 10-2001
      • 2313

      #3
      Tutaj kilka adresów gdzie jest Koźlak z Ambera do nabycia. Z autopsji sprawdzone są następujące adresy: Maga na Słowiańskiej i Społem na Swobodzie.
      (_)>
      Nigdy się nie poddawaj!!!
      Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
      Lech jest tam gdzie jego wiara
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Comment

      • yendras
        Senior
        • 12-2001
        • 2052

        #4
        albeertos napisał(a)
        Z autopsji sprawdzone są następujące adresy: Maga na Słowiańskiej i Społem na Swobodzie.
        ... oraz Złoty Grosz na Piątkowie

        Comment

        • Andrewbrw
          Senior
          • 03-2004
          • 932

          #5
          Jest to temat piwo gdzie-> kożlaki, ale ja napiszę gdzie kożlaka dostać nie można otóż spotkałem się dziś z sytuacją nietypową...otóż odwiedziłem dziś Auchan na Bielanach wrocławskich... na półkach zobaczyłem dwie ostatnie butelki Kożlaka z Juranda (0,33), niestety nie było nigdzie ceny...podszedłem do czytnika... "artykułu nie znaleziono"-wyskoczyło. Podszedłem do pana stojącego na stoisku browarowym, mówię mu o zaistniałej sytuacji, a on na to że to piwo było sprzedawane w 4pakach, więc pojedynczych kupić nie można. Spytałem więc po co to piwo stoi na półkach skoro kupić się je nie da!!!??? w odpowiedzi usłyszałem "........nie wiem".
          tak teraz sobie myślę co by było gdybym po prostu wyniósł to piwo...na bramkach nie powinno "piszczeć" a gdyby ktoś z ochrony podszedł... odpowiedziałbym ,że przecież takiego piwa państwo nie sprzedajecie...to nie wasze
          Z drugiej strony świadczy to tylko o niezłym bałaganie(ładnie mówiąc) w Auchanie
          a tak notabene to piwka mieli wyjątkowo mało... nie było w czym wybierać...kupiłem dwa Zwierzyńce i Dwie Perły Chmielowe.

          Comment

          • Andrewbrw
            Senior
            • 03-2004
            • 932

            #6
            Co ciekawe...w zeszłym tygodniu mój znajomy rónież chciał kupić owe kożlaki ,a dokładnie caly 4pak... nie udało mu się tego uczynić, bowiem nie mieli wtedy wprowadzonych nawet 4paków...więc znów pytam po co były wystawione (tym razem 4paki) skoro... kupić nihuhu

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19167

              #7
              z nieco inną sytuacją, ale w temacie spotkałem się w krakowskiej Elei, gdzie w nowej dostawie były Kormoran Irish Beer, Jurand Dublin i Koźlak w czeropakach. rozeszło się to w trzy dni, ale na górze, gdzie są magazynowane paczki z piwami w bezzwrotnych opakowaniach stała przez dwa dni paka Dublina. Po dwuch dniach zapytałem gościa co wykłada piwa "dlaczego od dwu dni nikt go nie wystawi?" na co gostek, że "on wykłada tylko C-O!". poszukałem drugiego, a ten nie wie dlaczego nie wystawiono. okazało się, że w środku był nie Dublin tylko Koźlak w 4paku. jeśli w innych sklepach podobnie traktuje się piwa spoza molochów to nie dziwię się, że kiepsko się sprzedają.

              Comment

              • adam16
                Senior
                • 02-2001
                • 9865

                #8
                Andrewbrw napisał(a)
                Jest to temat piwo gdzie-> kożlaki, ale ja napiszę gdzie kożlaka dostać nie można otóż spotkałem się dziś z sytuacją nietypową...otóż odwiedziłem dziś Auchan na Bielanach wrocławskich... na półkach zobaczyłem dwie ostatnie butelki Kożlaka z Juranda (0,33), niestety nie było nigdzie ceny...podszedłem do czytnika... "artykułu nie znaleziono"-wyskoczyło. Podszedłem do pana stojącego na stoisku browarowym, mówię mu o zaistniałej sytuacji, a on na to że to piwo było sprzedawane w 4pakach, więc pojedynczych kupić nie można. Spytałem więc po co to piwo stoi na półkach skoro kupić się je nie da!!!??? w odpowiedzi usłyszałem "........nie wiem".
                tak teraz sobie myślę co by było gdybym po prostu wyniósł to piwo...na bramkach nie powinno "piszczeć" a gdyby ktoś z ochrony podszedł... odpowiedziałbym ,że przecież takiego piwa państwo nie sprzedajecie...to nie wasze
                Z drugiej strony świadczy to tylko o niezłym bałaganie(ładnie mówiąc) w Auchanie
                a tak notabene to piwka mieli wyjątkowo mało... nie było w czym wybierać...kupiłem dwa Zwierzyńce i Dwie Perły Chmielowe.
                Ciekawe czy te koźlaki są też w Katowickim Auchanie. Chyba trzeba jechać to sprawdzić
                Browar Hajduki.
                adam16@browar.biz
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                Comment

                • Andrewbrw
                  Senior
                  • 03-2004
                  • 932

                  #9
                  Po nieudanych próbach w Auchanie dziś zupełnie przez przypadek natrafiłem na Kożlaka z Juranda podczas tankowania na stacji Shell przy ul.Legnickiej we Wrocławiu! Były luzem a nie w czteropaku, więc kupiłem bez problemu Z Juranda był również Zingi , co ciekawe wpadł mi w oko "REJS"- robiony przez CO co to za piwo?

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎