Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

10 x Carlsberg = kalendarz

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • celt_birofil
    † 2017 Piwosz w Raju
    • 09-2001
    • 4469

    10 x Carlsberg = kalendarz

    Promocję zapowiada MAKRO w dniach 6-7.12
    10 butelek 0,5 + kalendarz. Cena zestawu 24,90
    Do zobaczenia tutaj (na stronie 39)
    Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)
  • sodom
    Senior
    • 12-2002
    • 351

    #2
    Czy w całym kraju, czy tylko w niektórych regionach?

    Comment

    • celt_birofil
      † 2017 Piwosz w Raju
      • 09-2001
      • 4469

      #3
      Nic nie wspominają o ograniczeniu zasięgu
      Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

      Comment

      • Audi
        Senior
        • 03-2003
        • 1682

        #4
        Mam ten kalendarz, nawet ładny,ładne widoki i zawsze coś z Carlsbergiem.
        Attached Files

        Comment

        • sklep-piwowar
          Senior
          • 10-2002
          • 559

          #5
          W Lublinie jest np w naszym sklepie ale są na początek (i może koniec ) bardzo małe ilości .Wiadomo że musi Makro i inne hipery mieć ilości zapewnione , a co zostanie to na sklepy

          Comment

          • celt_birofil
            † 2017 Piwosz w Raju
            • 09-2001
            • 4469

            #6
            Audi napisał(a)
            Mam ten kalendarz, nawet ładny,ładne widoki i zawsze coś z Carlsbergiem.
            Dobrze Ci tak Jak widzę, zwiększyli format, bo w ubiegłym roku kalendarz mieścił się w pudełku CD-Romka, tzw. Slim'ie
            Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

            Comment

            • celt_birofil
              † 2017 Piwosz w Raju
              • 09-2001
              • 4469

              #7
              Wczoraj widziałem w kilku skplepach sieci Albert (jutro sprawdzę w Hypernovej). Ustawili co najmniej 20 "walizek".
              Cena 24,99 zł
              Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

              Comment

              • iommi
                Senior
                • 07-2003
                • 1522

                #8
                A i w Mini Malach jest. Widziałem wczoraj w Gliwicach przy ul. Rybnickiej. Cena - 24 zł.
                *****************************

                Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

                *****************************

                Comment

                • celt_birofil
                  † 2017 Piwosz w Raju
                  • 09-2001
                  • 4469

                  #9
                  Nabyłem w Hypernowej - stała cena - 24,99 zł. Postanowiłem ćwiczyć silną wolę. Kalendarz jest zafoliowany, ale otworzę go dopiero w Wigilię
                  Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                  Comment

                  • Cezar
                    Senior
                    • 05-2001
                    • 1349

                    #10
                    Widziałem wczoraj w Auchan w Warszawie przy Modlińskiej, ale nawet mimo takiego atrakcyjnego gadżetu nie zdołałem się przekonać do konieczności zakupu i skonsumowania 10 butelek niezbyt smacznego piwa.

                    Comment

                    • Ark
                      .
                      • 04-2003
                      • 414

                      #11
                      Widziałem w niedzielę w realu w Wa-wie, też coś kole 25 zł. Osobiście bardziej wolę zeszłoroczną wersję w slimie (nabyłem ją razem z gazetą i nie musiałem pić tego piwa).
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                      Comment

                      • celt_birofil
                        † 2017 Piwosz w Raju
                        • 09-2001
                        • 4469

                        #12
                        Ark napisał(a)
                        Widziałem w niedzielę w realu w Wa-wie, też coś kole 25 zł. Osobiście bardziej wolę zeszłoroczną wersję w slimie (nabyłem ją razem z gazetą i nie musiałem pić tego piwa).
                        W jakiej były gazecie?? Ja parę lanych piw musiałem wypić. Na szczęćie zaprzyjaźniony barman zastosował taryfę ulgową
                        P.S.
                        Coby nie mówić - tendencja rozwojowa. Coraz większe kalendarze
                        Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                        Comment

                        • mwa
                          Senior
                          • 01-2003
                          • 5071

                          #13
                          Bardzo mnie cieszy fakt, że będę miał kalendarz nawet gdy nie zakupię piwa. Zdrowie sprzedawcy
                          Pozdrawiam Cię !!!!

                          Comment

                          • celt_birofil
                            † 2017 Piwosz w Raju
                            • 09-2001
                            • 4469

                            #14
                            mwa napisał(a)
                            Bardzo mnie cieszy fakt, że będę miał kalendarz nawet gdy nie zakupię piwa. Zdrowie sprzedawcy
                            Sprzedał piwo "luzem"? Spryciarz
                            Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                            Comment

                            • mwa
                              Senior
                              • 01-2003
                              • 5071

                              #15
                              Mało co kto jest chętny na Carlsberga i to * 10. A towar trzeba sprzedać.
                              Pozdrawiam Cię !!!!

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎