Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Etykieta browaru Wostok

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Makaron
    Senior
    • 08-2003
    • 2107

    Etykieta browaru Wostok

    Jak wam się podoba wstępny projekt mojej etykiet?? Moim zamysłem była prostota do kwadratu, miało to wszytsko wyglądać na proste ,niechlujne... niebawem zdobędę pieczątke i będę dobijał w rogu informacje o samym piwie takie jak: numer warki , date zabutelkowania, % Blg albo nazwe nie wiem jeszcze...
    Attached Files
    "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson
  • sponsor
    Senior
    • 10-2003
    • 132

    #2
    Jednego Twojej etykiecie odebrać nie można z pewnością jest prosta . Mam nadzieję, że jej poziom odbiega od zawartości .
    Tres Piwowares

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      wbrew pozorom nie zawsze najładniejsza etykieta musi się równać zawartości, czasem właśnie to co najprostsze jest najlepsze, mi się pomysł podoba. Tak trzymać - etykieta jest po prostu śliczna w swojej prostocie
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • Małażonka
        Senior
        • 03-2003
        • 4602

        #4
        Zgadzam się z Becikiem - pomysł i wykonanie pierwszorzędne!

        Comment

        • sponsor
          Senior
          • 10-2003
          • 132

          #5
          becik napisał(a)
          wbrew pozorom nie zawsze najładniejsza etykieta musi się równać zawartości, czasem właśnie to co najprostsze jest najlepsze, mi się pomysł podoba. Tak trzymać - etykieta jest po prostu śliczna w swojej prostocie
          To właśnie miałem na myśli. Nie znam np. porządnego wina z jakąś wyjątkowo ładną naklejką.
          Tres Piwowares

          Comment

          • Ka_Dar
            Senior
            • 03-2003
            • 248

            #6
            sponsor napisał(a)
            Jednego Twojej etykiecie odebrać nie można z pewnością jest prosta .
            Jest inna. I nie ma się do czego przyczepić.

            Comment

            • kloss
              Senior
              • 03-2003
              • 2526

              #7
              Ciężko wymyślić prostszą.

              Comment

              • Rolek
                Senior
                • 08-2001
                • 1038

                #8
                kloss napisał(a)
                Ciężko wymyślić prostszą.
                Nie wiem, czy to argument za czy przeciw, ale gdyby ktoś kiedyś nie włożył do kieszeni małego kawałka sukna, to do dziś wycieralibyśmy nos w rękaw .
                Poza tym ważne jest co w środku - ja za kilkanaście tygodni będę mógł się przekonać
                A za etykietę - tak trzymać, Makaron!

                Comment

                • kloss
                  Senior
                  • 03-2003
                  • 2526

                  #9
                  Sorry,że się nie określiłem ale jestem jak najbardziej za.Czy kolejne piwa to będą "siewier" "jug" i "zapad"/Nie dysponuję cyrylicą/?

                  Comment

                  • Makaron
                    Senior
                    • 08-2003
                    • 2107

                    #10
                    Akurat "Wostok" to nazwa mojego browaru domowego w rogach póki co drukuje informacje na temat tego co w środku jest.
                    "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson

                    Comment

                    • sponsor
                      Senior
                      • 10-2003
                      • 132

                      #11
                      Makaron napisał(a)
                      Akurat "Wostok" to nazwa mojego browaru domowego w rogach póki co drukuje informacje na temat tego co w środku jest.
                      Najgorsze jest to, że to co w środku strasznie teraz kusi. Dzięki jeszcze raz za Wostokową butelczynę.
                      Tres Piwowares

                      Comment

                      • sponsor
                        Senior
                        • 10-2003
                        • 132

                        #12
                        Makaron napisał(a)
                        Akurat "Wostok" to nazwa mojego browaru domowego w rogach póki co drukuje informacje na temat tego co w środku jest.
                        Najgorsze jest to, że to co w środku strasznie teraz kusi. Dzięki jeszcze raz za Wostokową butelczynę.
                        Tres Piwowares

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎