Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Rynek Starego Miasta 18/20, Arkadia Pub

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • belze
    Senior
    • 02-2004
    • 301

    Rynek Starego Miasta 18/20, Arkadia Pub

    Pub Arkadia - Rynek Starego Miasta.

    Pomyślałem, że opiszę ten pub, ponieważ czuję do niego sentyment. Dawno dawno temu, przechadzałem się starówką w poszukiwaniu jakiegoś pubu, uwagę mą przykuły drzwi jak dla dziecka (okolo 1.4 wysokości). Pub jest bardzo kameralny, zaledwie 4 drewniane stoły i pare plastikowych. Podoba mi się klimat - już od wejścia (schodzi się będąc schylonym małymi schodkami). Najlepiej przejść się tam z grupką przyjaciół, pub otwarty jest od 14 (jak pamiętam) do ostatniego klienta. Piwko Dojlidy, nie rozwodnione (przynajmniej niedawno takie było), po 5.5zł za 0.5 - czyli bardzo tanio, zważając na to, że pub mieści się w sercu Starego Miasta. Z tego co pamiętam można tam nabyć tanie wino grzane. Oprócz tego całkiem smaczne jedzenie (z racji tego, że pub mieści się nad restauracją o tej samej nazwie).. Jeśli chodzi o samą restauracje "arkadia" - to tak samo, tylko ciut drożej i ekskluzywniej
  • sodom
    Senior
    • 12-2002
    • 351

    #2
    Ciekawe, że jeszcze jest lane piwo z Dojlid, to w zasadzie już rarytas na piwnej mapie Warszawy.

    Comment

    • Rouden
      Gość
      • 11-2003
      • 6

      #3
      belze skoro juz tam bylem to tez sie wypowiem. Piszesz ze cztery drewniane stoly i pare plastikowych. O ile dobrze widzialem to byly tylko drewniane stoly i nie wyobrazam by cos tam sie jeszcze zmiescilo. Ogolnie mowiac mi sie podobalo, choc denerwowala mnie jedna rzecz - bardzo slabe oswietlenie. Teraz praktycznie nie pamietam jak wygladaja osoby z ktorymi pilem (i nie jest to skutek dzialania piwa). Jesli chodzi o moja ocene to 6/10 (nie bedzie wiecej bo to za daleko odemnie)

      Comment

      • belze
        Senior
        • 02-2004
        • 301

        #4
        Rouden napisał(a)
        (nie bedzie wiecej bo to za daleko odemnie)
        jak ty mieszkasz na drugim koncu Warszawy to nie dziwne.. a i ja z Tarchomina nie mam blisko i nie narzekam :P

        Comment

        • Selekcjonerka
          Junior
          • 08-2011
          • 1

          #5
          Trochę lat minęło. Jakie teraz serwują tam browary? Z góry dzięki za pomoc.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎