Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Koncert, którego nie było - Limp Bizkit w Spodku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • celt_birofil
    † 2017 Piwosz w Raju
    • 09-2001
    • 4469

    Koncert, którego nie było - Limp Bizkit w Spodku

    Ponoć koncert został odwołany z powodu alarmu bombowego. Zna ktoś szczegóły?
    Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)
  • iron
    Senior
    • 08-2002
    • 6703

    #2
    No to coś mi sie wydaje, że już sobie obejrzałem Jethro Tull i Metallicę - zawsze może znależć się debil co to zadzwoni że jest bomba
    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
    Rock, Honor, Ojczyzna

    Comment

    • maleństwo
      Senior
      • 10-2003
      • 847

      #3
      Ewakuacja Spodka, koncert Limp Bizkit odwołany



      Anonimowy telefon o podłożeniu w katowickim Spodku bomby był powodem odwołania poniedziałkowego koncertu amerykańskiego zespołu Limp Bizkit.


      Limp Bizkit

      Kilka tysięcy zawiedzionych fanów musiało opuścić halę nie doczekawszy się występu. Według agencji organizującej koncert do Spodka przyszło 4,5 tys. widzów.

      Rzeczniczka katowickiej policji Magdalena Szymańska-Mizera powiedziała, że kilka minut po godzinie 20, czyli niedługo po otwarciu hali, ktoś zadzwonił na policyjny numer 997 i powiedział, że w Spodku jest bomba, po czym rozłączył się.

      "Po tym telefonie policjanci rozpoczęli wstępne przeszukanie. Następnie w porozumieniu z organizatorami zapadła decyzja o odwołaniu koncertu i wyprowadzeniu widzów" - dodała Szymańska-Mizera.

      Limp Bizkit miał rozpocząć swój występ przed godziną 22. Aby nie wywoływać paniki lub niezadowolenia, organizatorzy powiedzieli ze sceny widzom, że jeden z członków grupy jest chory i koncert nie może się odbyć.

      Kiedy już wszyscy widzowie wyszli ze Spodka na miejscu pracę rozpoczęli policyjni pirotechnicy i antyterrorysci. Część młodych ludzi, którzy zostali wyproszeni ze Spodka, stała pod halą jeszcze przez kilkadziesiąt minut. Fani nie kryli niezadowolenia. Niektórzy z nich poczekają do rana na transport do domu.

      "Można się zastanawiać czy decyzja o ewakuacji była słuszna, czy nie. Trudno jednak, by ktoś brał odpowiedzialność za to co mogło się stać, zwłaszcza w kontekście ostatnich wydarzeń" - powiedział jeden ze śląskich policjantów.

      Organizatorzy zapewnili, że w ciągu najbliższych dni poinformują o innym termienie koncertu i o ewentulanych zwrotach pieniędzy za bilety.

      Koncert zespołu Limp Bizkit miał być jedynym koncertem tej grupy w Polsce. Z Katowic zespół jedzie do Budapesztu

      Wiadomośc pochodzi z Onetu.

      PS. Teraz się będę obawiała o koncert Deep Purple w Warszawie, który ma się odbyć w czerwcu.

      Comment

      • iommi
        Senior
        • 07-2003
        • 1522

        #4
        Cóż, byłem w Spodku i przyznam szczerze, że ewakucji żadnej nie widziałem. Ludzie wychodzili powolutku, ostatni opuszczali obiekt 40 minut po komunikacie o odwołaniu koncertu (sic!).
        Policji dookoła obiektu też nie uświadczyłem, a dziennikarze początkowo otrzymali to samo wyjaśnienie co widzowie - Durst wylądował w szpitalu. Po pewnym czasie okazało się, że był jakiś telefon o bombie...
        Dziś (tj. 23.03) otrzymaliśmy oświadczenie organizatora, że będzie starał się zorganizować koncert Limp Bizkit w innym terminie. Wszystkie bilety zachowują ważność (blebleble) a jak się nie uda to zwrócą pieniądze...
        Jak dla mnie fakt iż nie zobaczyłem na scenie tych panów to żadna strata, ale niektórzy byli baaardzo zdenerwowani.
        *****************************

        Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

        *****************************

        Comment

        • robox
          = kapslarz =
          • 11-2002
          • 8188

          #5
          iommi napisał(a)
          Jak dla mnie fakt iż nie zobaczyłem na scenie tych panów to żadna strata, ale niektórzy byli baaardzo zdenerwowani.
          Iommi, nie ma się co dziwić, jedyny koncert w Polsce, dużo fanów przyjechało z odległych zakątków kraju, a tu przez głupi kawał jakiegoś frajera nie mogli zobaczyć tego koncertu. Do tego nie wiadomo dokładnie, kiedy ta okazja zobaczenia Limp Bizkit, się powtórzy.

          Comment

          • iommi
            Senior
            • 07-2003
            • 1522

            #6
            Ależ Roboxie, ja się wcale nie dziwię!
            *****************************

            Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

            *****************************

            Comment

            • robox
              = kapslarz =
              • 11-2002
              • 8188

              #7
              Iommi, za to, żeby w miarę szybko do Polski wrócili .

              Comment

              • iommi
                Senior
                • 07-2003
                • 1522

                #8
                robox napisał(a)
                Iommi, za to, żeby w miarę szybko do Polski wrócili .
                I za to z tobą wypiję
                *****************************

                Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

                *****************************

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎