Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Natenczas Wojski wyjął swój... Warszawa, sobota 3 kwietnia 2004

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    Natenczas Wojski wyjął swój... Warszawa, sobota 3 kwietnia 2004

    Pora na Telesfora! Zwierz się rozplenił okrutnie i trzeba przeprowadzić odstrzał. Rzucam zatem hasło:

    W sobotę do Falenicy na Zwierza! Oczywiście rowerem, bo Zwierz płochliwy i na dźwięk pociągu chowa się głęboko w lodówce i udaje colę.
  • belze
    Senior
    • 02-2004
    • 301

    #2
    Falenica mi pasuje, tylko czemuż akurat tam?

    ych.. trzeba wyciągnąć rower i naoliwić :P

    Comment

    • żąleną
      Sojowe Oddziały Bojowe
      • 01-2002
      • 13239

      #3
      Bo tam jest Zwierz!!! (yniec) (łoryginalny)

      Comment

      • dkrasnodebski
        cymbał
        • 05-2003
        • 2316

        #4
        A ja nie mam roweryka
        A nawet jakbym miał, to czasu już nie cofnę i 3 MARCA z Wami nie będę
        Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

        www.radoslawstolar.pl

        Comment

        • żąleną
          Sojowe Oddziały Bojowe
          • 01-2002
          • 13239

          #5
          ...

          Aaaaaaa!!!

          ...aaaaaArt, błagam, zmień datę w tytule na właściwą, czyli 3 kwietnia.

          Comment

          • BAJ
            Senior
            • 02-2002
            • 201

            #6
            Ale to chyba już w kwietniu będzie ..
            gdzie się piwo warzy
            tam się dobrze darzy

            Comment

            • witkowskiartur
              Senior
              • 03-2003
              • 561

              #7
              Melduje posłusznie, że o ile diabli mnie nie wezmą albo inny kataklizm nie nadejdzie, to i ja się stawię w Kuźni, coby zwierza przetrzebić. A ponieważ zroweryzowany nie jestem przyjadę jak zwykle autobusem, albo pociągiem.

              Dla wszystkich co jeszcze w Kuźni nie byli oznajmiam: autobusy 115 przystanek PKP Falenica naprzeciwko knajpy, 521 również przystanek PKP Falenica, ale z drgiej strony torów (do knajpy 100m) pociąg ze Śródmieścia w stronę na Otwock, wysiadka dla odmiany PKP Falenica - 70m do knajpy. Długości drogi powrotnej nie podaję, jako że zależy ona od indywidualnych potrzeb i możliwosci uczestników wycieczki.
              wszelkim rozsądnym sugeruję powrót do domu miejskimi środkami lokomocji
              Last edited by witkowskiartur; 01-04-2004, 17:49.
              KONIEC BROWARÓW WARSZAWSKICH.PONAD 150 LAT TRADYCJI DIABLI WZIĘLI

              Comment

              • belze
                Senior
                • 02-2004
                • 301

                #8
                hmm.. nie no stawić się stawię, nawet kolege przyprowadze.. ale powiedzcie tak mniejwiecej o której to godzinie, bo z tarchomina na falenice rowerem to gdzieś z 1.5 godziny drogi.

                Comment

                • witkowskiartur
                  Senior
                  • 03-2003
                  • 561

                  #9
                  hmm.. nie no stawić się stawię, nawet kolege przyprowadze.. ale powiedzcie tak mniejwiecej o której to godzinie, bo z tarchomina na falenice rowerem to gdzieś z 1.5 godziny drogi.
                  No, to pytanie najlepiej skierować do głównego prowodyra eskapady, przy okazji strasznego śpiocha - czyli ŻĄ. Z doświadczenia wiem , że przed czternastą lub pietnastą się nie rozpocznie.
                  Ja ze swojej strony doradzam jednak skorzystanie, przynajmniej w powrotnej drodze z autobusu - troche bezpieczniej...
                  Last edited by witkowskiartur; 02-04-2004, 13:01.
                  KONIEC BROWARÓW WARSZAWSKICH.PONAD 150 LAT TRADYCJI DIABLI WZIĘLI

                  Comment

                  • Piecia
                    Senior
                    • 02-2002
                    • 3307

                    #10
                    jeśli napiszę pracę to przywiezie mnie jakiś środek komunikacji - godzina byłaby mile wskazana
                    Koniec i bomba,
                    Kto nie pije ten trąba !!!
                    __________________________
                    piję bo lubię!

                    Comment

                    • żąleną
                      Sojowe Oddziały Bojowe
                      • 01-2002
                      • 13239

                      #11
                      14 byłaby dobrą opcją.

                      Chyba, że macie inne propozycje. Rzucajcie, przyjmę wszystko po męsku!

                      PS Czy ktoś chciałby jechać rowerem z Woli/Bemowa, lub spod Torwaru?

                      Comment

                      • belze
                        Senior
                        • 02-2004
                        • 301

                        #12
                        14 byłaby dobrą godziną - czyli po 12 wyruszę.. i po 18 musiałbym być w domu.. ok a co do powrotu, to ja niestety muszę rowerem (bo i tak roweru nei można do autobusu wprowadzać (chyba ;p)).. więc najwyżej 2 piwka wypije.

                        Comment

                        • witkowskiartur
                          Senior
                          • 03-2003
                          • 561

                          #13
                          Ok zatem o 14 w Falenicy.

                          PS. Żą, wysłałem Ci na PW że o 15, ale jak widzę większość dojedzie wcześniej, zatem trzymajmy się tej godziny.
                          KONIEC BROWARÓW WARSZAWSKICH.PONAD 150 LAT TRADYCJI DIABLI WZIĘLI

                          Comment

                          • Makaron
                            Senior
                            • 08-2003
                            • 2107

                            #14
                            Proponuje by stężenie alkoholu we krwi nie było wyższy niż 0,5 promila... do tego stężenia we krwi jest jeszcze wykroczenie.
                            Last edited by Makaron; 02-04-2004, 14:25.
                            "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson

                            Comment

                            • żąleną
                              Sojowe Oddziały Bojowe
                              • 01-2002
                              • 13239

                              #15
                              Proponuję równie realistyczny scenariusz: przyjedź i wyssij te promile z naszej krwi.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎