Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Stein, Pandur 10%

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • cielak
    Senior
    • 03-2004
    • 2890

    Stein, Pandur 10%

    Piwo produkowane dla Tesco Słowacja, przez: Stein s.r.o Bratysława, alk. do 3,3%. Cena 7,90SK + kaucja 4SK
    A FFFFUUUUUJJJ!!!
    Kolor to jedyny plus tego piwa, natomiast reszta to tragedia. Gazu, zapachu i piany nie uświadczy, smak natomiast jakiś kwaśny, mięsny, chemiczny, strasznie gorzki przechodzący w kwaśny. Etykieta i krawatka taka sobie nie powalająca i nie najgorsza (w porównaniu do polskich robionych dla Tesco). Myślałem że piwa Słowackie będą o wiele lepsze niż nasze robione dla hipermarketów, i tu się mocno zdziwiłem!!!
    Nie polecam!!!
    Ocena 1+ (plus za kolor i etykietę)
    Idzie do zlewu!!!!
    Last edited by cielak; 15-08-2004, 21:43.
    zupka chmielowa dobra i zdrowa!!
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    #2
    Własnie skonsumowałem i jestem mile zaskoczony.
    Kolor - złocisty , klarowny
    Piana - drobnobąblowa,wysoka po 3min opadła ,został kożuszek
    Zapach - chmielowo-owocowy,sympatyczne nutki słodkie
    Gaz - właściwy
    Smak - chmielowo-słodowy,delikatna goryczka i nutki słodkie,lekko rozwodnione (3,3%)
    doskonałe do gaszenia pragnienia.Kapsel goły.Na etykiecie napis Selected by Tesco.
    Albo w ciągu roku wyrób sie poprawił albo kolega Cielak pił piwko zepsute.Moja ocena to 3+.
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

    Comment

    • cielak
      Senior
      • 03-2004
      • 2890

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sibarh
      ...Albo w ciągu roku wyrób sie poprawił albo kolega Cielak pił piwko zepsute.Moja ocena to 3+.
      W te wakacje podchodziłem do tego piwa trzy razy. Była promocja w Tesco 4,90SK za butelkę 0,5lit. + kaucja 4SK. Nauczony doświadczeniem z poprzedniego roku zrezygnowałem na rzecz "Tmawych". I wydaje mi się że dobrze postąpiłem, choć...ciekawość.
      zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

      Comment

      • ZIOMEK2
        Gość
        • 09-2004
        • 2523

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cielak
        Piwo produkowane dla Tesco Słowacja, przez: Stein s.r.o Bratysława, alk. do 3,3%. Cena 7,90SK + kaucja 4SK
        A FFFFUUUUUJJJ!!!
        Kolor to jedyny plus tego piwa, natomiast reszta to tragedia. Gazu, zapachu i piany nie uświadczy, smak natomiast jakiś kwaśny, mięsny, chemiczny, strasznie gorzki przechodzący w kwaśny. Etykieta i krawatka taka sobie nie powalająca i nie najgorsza (w porównaniu do polskich robionych dla Tesco). Myślałem że piwa Słowackie będą o wiele lepsze niż nasze robione dla hipermarketów, i tu się mocno zdziwiłem!!!
        Nie polecam!!!
        Ocena 1+ (plus za kolor i etykietę)
        Idzie do zlewu!!!!
        ... miałeś chyba pecha ( p.w. ), ja ostatnio waliłem " Gazdę " ( podobne parametry, cena : 5,90 ksl / o,5L ) i to Twoje ( nie dla Tesco - dla Jednoty, nazywało się chyba Kirhoff !?) do grilla, i smażonych bedeł ... jakoś żyję - nawet powiem, że jak do grilla to całkiem - całkiem !

        P.S
        Moim zdaniem trudno oceniać piwo " po jednym " i wszystkie inne " konzumne " n.p. słowackie ...

        Comment

        • sibarh
          PremiumUżytkownik
          • 01-2005
          • 10384

          #5
          Piwko wygląda tak:
          Attached Files
          2800 nowe piwa opisałem na forum
          Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
          Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎