PDA

Wersja pełna: : Poszukuję następujących CD

becik
21-12-2004, 13:08
1. DROLLS (Rosja)
2. TOURDION (Niemcy)
3. ESTAMPIE (Niemcy)
4. NIMMERSELICH (Niemcy(

Interesują mnie wszystkie płyty tych zespołów, zarówno oryginalne jak i nie. Może, ktoś z forumowiczów z Niemiec mógłby mi pomóc, oczywiście pokrywam wszelkie koszty.

abernacka
21-12-2004, 15:34
becik napisał(a)
)...= Może, ktoś z forumowiczów z Niemiec mógłby mi pomóc, oczywiście pokrywam wszelkie koszty.

Coś mi się wydaje, że szybciej płyty dojdą do ciebie z Gdyni niż z Niemiec!:D Niewykluczone, że po świętach będę miał dla ciebie Estampie –„Fin Amor” z 2002 roku. Może być??

Cordel
21-12-2004, 18:45
Panie Dzieju! Na Emule'u jest pełno Estampie... Nic tylko ściągać...

becik
22-12-2004, 09:24
Cordel napisał(a)
Panie Dzieju! Na Emule'u jest pełno Estampie... Nic tylko ściągać...

hmmm, tylko widzisz, jeśli mnie coś interesuje to lubię to mieć w postaci płyty na CD, (płyty w jej słowa znaczeniu - nie zbieraniny utworów zgranych nd płytkę) słuchanie muzyki na komputerze (tak jak i oglądanie filmów) jest dla mnie takim ciepłym lodem zamiast prawdziwego, zresztą przegrywarki niestety nie posiadam.

Poniżej kolejna porcja zespołów których płytek poszukuję, w szczególności najbardziej mi zalezy na pozycji 1

1. IN EXTREMO (Niemcy)
2. MOSKOTE (Niemcy)
3. EICHENSCHILD ((Niemcy)
4. MORGENSTERN ((Niemcy)
5. SCHATTENTANTZ (Niemcy)
6. SUBWAY TO SALLY ((Niemcy)

abernacka
22-12-2004, 16:37
Nie chciałbym zapeszyć ale niewykluczone, że będę mógł cię uszczęśliwić zespołem wokalno muzycznym Moskote -"Siebenstreich".
Ps. Becik, Estampe będzie w moich rękach już jutro! Dzisiaj podeślę tobie na email'a okładeczkę do tej płytki.

abernacka
22-12-2004, 16:45
Aha! Mam jedno do ciebie pytanie. Czy pod pozycją nr.4 kryje się pan o imieniu Christian Morgenstern?? Jeśli tak, to także może będę miał dla ciebie płytę pt."Death Before Disco". Zainteresowany:)?

becik
23-12-2004, 09:36
wielkie dzięki Abernacka za wszystko ;) oczywiście na Moskote też juz sie niezmiernie cieszę

jesli chodzi o Morgenstern to tego pana, którego wymieniłeś nie znam, możesz sam sprawdzić czy to jest to samo, poniżej link do strony zespołu
http://www.morgenstern-band.de/

abernacka
24-12-2004, 08:25
Szanowny Beciku, okazało się, że pan Christian Morgenstern to niemiecki Dj. Ale żeby otrzeć twoje łzy, mam dla ciebie także i dobre wiadomości. Udało mi załatwić tobie następujące płyty:
-Moskote -"Siben Streich" z roku 2003
-Eichenschild -"Auf Gedeih Und Verderb" z roku 2001
-In Extremo -"Die Verruckten Sind In Der Stad", koncert z roku 1998
oraz
-In Extremo -"Weckt Die Toten" album z roku 1998.

Szczerze mówią bardzo mi spodobał się ten gatunek "Middle Ages Rock":D . W szczególności In Extremo.

abernacka
24-12-2004, 08:30
Na zaostrzenie apetytu zamieszczam jedną okładeczkę!

becik
24-12-2004, 09:01
skąd Ty to bierzesz wszystko?
nie ukrywam, że dla mnie jest to też nowy gatunek, który mnie rzucił na kolana, In Extremo ponoć jest najlepszym zespołem w tym gatunku choć kazdy z nich jest naprawdę dobry.
Jak będziesz mieć to wszytsko co napisałeś gotowe do wysłania pisz na PW to sie jakoś dogadamy co i jak ;)

I jeszcze raz dziękuję za pomoc.

kiszot
24-12-2004, 09:30
Czy ja bym mógł prosić jeden mp3 tak na próbę?Bo "ni w ząb" nie wiem o czym piszecie.

becik
24-12-2004, 10:14
to może Abernacka coś Ci podeśle, ja nie mam za bardzo takich możliwości

abernacka
24-12-2004, 14:38
Drogi Kiszocie proszę podeślij mi na PW swój adres e-mail. Postaram się w poniedziałek podesłać ci jakąś 'zajawkę' muzyczną.

adam16
24-12-2004, 18:18
abernacka napisał(a)
Drogi Kiszocie proszę podeślij mi na PW swój adres e-mail. Postaram się w poniedziałek podesłać ci jakąś 'zajawkę' muzyczną.
To i ja poproszę:)

Cordel
24-12-2004, 22:09
A ja szukam płyt Radosława Stolara... Panie Krasnodębski, odezwij no się:)

adam16
24-12-2004, 23:04
Cordel napisał(a)
A ja szukam płyt Radosława Stolara... Panie Krasnodębski, odezwij no się:)
Ja już wiem co zaproponuje Krasnodębski, bo miałem ten sam problem;)

Cordel
25-12-2004, 14:23
Też bym się chętnie dowiedział... Czekam na PW.

abernacka
27-12-2004, 15:36
Wszyscy, którzy wyrazili chęć na małą próbkę wokalno muzyczną zespołu In Extremo powinni znaleźć w swoich skrzynkach emialowych ponad trzy minutowy utwór.
Ps. Becik, jutro wysyłam tobie paczkę z płytami.

kiszot
27-12-2004, 16:00
Dzięki Abernacka.To co posłałeś jest ŚWIETNE.

becik
31-12-2004, 01:10
Abernacka, otrzymałem CD DZIĘKI!!!!!!!

In Extremo i Estampie mnie powalają, dosłownie, od kilku godzin słucham wszystkiego juz któryś raz z koleji. Utwór Santa Maria (z in extremo) znałem juz o wiele wcześniej, w wersji oryginalnej brzmi też niesamowicie, a pomysleć, że utwór ten skomponowano ponad 800 lat temu (przez Alfonsa X Mądrego).

Szukam też własnym sumptem jakichś płytek tych i innych kapel z tego klimatu. jak cos trafię napewno dam Ci znać ;)
Pozdrówka

robox
31-12-2004, 09:02
To ja jako trzeci podziękuję koledze Abernackiej za CD:stout:
Mimo, że jeszcze wszystkiego nie udało mi się przesłuchać (płytka dotarała wczoraj wieczorkiem), to koncercik acoustic NIN jest niesamowity, a najbardziej ucieszyłem się z koncertówki Jesuz Lizard:kwiatek:

adam16
31-12-2004, 12:19
To i ja podziękuje koledze Abernacka, a piwno-muzyczną przesyłkę:stout:

becik
28-12-2005, 15:41
w dalszym ciągu poszukuję bezskutecznie nastepujących pozycji

In Extremo:
1. In extremo gold
2. In extremo - live
3. Hameln
4. 7

Corvus Corax
1. Congregatio
2. Inter deum et diabolum semper musica est
3. Tritonus
4. Tanzwut
5. Live 1998
6. Viator
7. MM2000
8. Erzahlen Marchen aus der alter zeit
9. Die freuden des lebens
10. Cantus Buranus

Adaro
1. Words never spoken
2. Schlaraftenland
3. Minnenspiel

Estampie
1. Ave maris stella
2. Ludus danielis
3. Ondas
4. Fin Amor - głównie szukam okładki :)

Gdyby ktokolwiek wiedział, miał, jechał do Niemiec to proszę o kontakt, dziękuję

abernacka
28-12-2005, 15:53
(...)

Wydaje mi się, że będę mógł ci pomóc ale po nowym roku.

becik
28-12-2005, 17:48
Wydaje mi się, że będę mógł ci pomóc ale po nowym roku.

Jak zwykle jesteś w temacie niezastąpiony :), będę czekać, dziękuję

abernacka
22-01-2006, 15:36
Mam jedno pytanie czy słyszałeś może Unicorn Ensemble na krążku "Chominicamento Di Gioia". Jeśli nie, to powinieneś ich koniecznie posłuchać. Muzycy łaczą dwa style tradycyjny folk irlandzki z muzyką wywodzącą się ze średniowiecznego okresu. Harfa, skrzypce, flet tworzą niepowtarzalny klimat. Gorąco ci ich polecam. Jeśli jesteś nimi zainteresowany mogę ja dostarczyc na giełde warszawską.

adam16
22-01-2006, 20:45
Mam jedno pytanie czy słyszałeś może Unicorn Ensemble na krążku "Chominicamento Di Gioia". Jeśli nie, to powinieneś ich koniecznie posłuchać. Muzycy łaczą dwa style tradycyjny folk irlandzki z muzyką wywodzącą się ze średniowiecznego okresu. Harfa, skrzypce, flet tworzą niepowtarzalny klimat. Gorąco ci ich polecam. Jeśli jesteś nimi zainteresowany mogę ja dostarczyc na giełde warszawską.
Zaintrygowałeś mnie ;)

becik
22-01-2006, 22:07

Nie znam tego zespołu ale nie ukrywam,że bardzo chętnie bym poznał:)

Bombadil13
29-01-2006, 09:31

In Extremo:
1. In extremo gold
2. In extremo - live
3. Hameln
4. 7
Corvus Corax
1. Congregatio
2. Inter deum et diabolum semper musica est
3. Tritonus
4. Tanzwut
5. Live 1998
6. Viator
7. MM2000
8. Erzahlen Marchen aus der alter zeit
9. Die freuden des lebens
10. Cantus Buranus

Adaro
1. Words never spoken
2. Schlaraftenland
3. Minnenspiel

Estampie
1. Ave maris stella
2. Ludus danielis
3. Ondas
4. Fin Amor - głównie szukam okładki :)

Beciku chcesz płyt, czy tylko muzyki. To co zaznaczyłem mam lub mogę mieć, ale w formacie mp3. Jeśli Cie to interesuje...?

becik
30-01-2006, 13:02
Beciku chcesz płyt, czy tylko muzyki. To co zaznaczyłem mam lub mogę mieć, ale w formacie mp3. Jeśli Cie to interesuje...?

Niestety ale szukam płytek, mogą być skopiowane (+ okładki) ale mp3 mnie nie urządza, szkoda :(

ART
30-01-2006, 13:29
przecież możesz sobie wypalić empetróje jako audiocd

chyba że jesteś nie tylko birofilem ale i audiofilem ;)

becik
30-01-2006, 13:37
przecież możesz sobie wypalić empetróje jako audiocd

chyba że jesteś nie tylko birofilem ale i audiofilem ;)

Pod warunkiem że się ma wypalarkę :)

PS. Lubię mieć płytki z okładkami i tytułami, ten typ juz tak ma :)

abernacka
30-01-2006, 13:46
Nie znam tego zespołu ale nie ukrywam,że bardzo chętnie bym poznał:)

Chyba raczej nie miałeś ochoty zapoznać się z twórczością tej kapeli. Miałem ją na giełdzie i nawet do mnie podeszłeś :o ( o przywitaniu się już nie wspomnę)

becik
30-01-2006, 14:17
Chyba raczej nie miałeś ochoty zapoznać się z twórczością tej kapeli. Miałem ją na giełdzie i nawet do mnie podeszłeś :o ( o przywitaniu się już nie wspomnę)

Na zapoznanie sie z jej twórczościa ochotę miałem i mam nadal.
Gdybym Cię widział podszedłbym i bym się przywitał (tak jak i z wieloma innymi osobami), nawet jeśli ja Ciebie nie widziałem, a Ty mnie widziałeś też mogłeś się przywitać (podobnie jak i te osoby, których ja pierwszy nie zauważyłem, a one mnie zaskoczyły miłym cześć). Jakbys nie wiedział, ze na większych imprezach ma się czasem kurzą ślepotę.
Giełdę opuścilismy (z moją połową) z przyczyn obiektywnych o godz 10.00.

Kurcze, zrobiłeś ze mnie chama, który się nawet nie przywita:(

dkrasnodebski
18-05-2006, 17:31
Poszukuję nagrań pani Eugenia Leon (albo jakoś tak). Za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczny:)

adam16
18-05-2006, 20:53
Poszukuję nagrań pani Eugenia Leon (albo jakoś tak). Za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczny:)
http://eugenialeon.com/espanol/ - to o nią chodzi?

dkrasnodebski
19-05-2006, 12:55
http://eugenialeon.com/espanol/ - to o nią chodzi?

Tak, właśnie o nią.
Link mi nie działa.

adam16
19-05-2006, 14:28
Tak, właśnie o nią.
Link mi nie działa.
Muszę popytać, ale znajomy kiedyś coś o tej chyba pani wspominał.