Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

gdzie kupić piwo Quilmes

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dnl
    Member
    • 02-2004
    • 52

    gdzie kupić piwo Quilmes

    nie wiem czy w dobry dział trafiłem z pytaniem ale nie wie ktos moze gdzie w Poznaniu mozna kupic piwo Quilmes ????????
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    #2
    W Poznaniu nie wiem ,ale na poczatku kwietnia było w Piwiarni Gambrynus - Blue City Warszawa. Cena~~12 zł but.0,33
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

    Comment

    • biermann
      Senior
      • 09-2001
      • 2552

      #3
      Piotr i Paweł w Starym Browarze, przynajmniej był na początku zeszłego tygodnia.
      "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
      Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
      Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
      Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
      Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

      Comment

      • Heidewilxen
        Junior
        • 10-2006
        • 4

        #4
        W Poznaniu to nie wiem, ale właśnie degustuję Quilmes'a
        Znalazłem go w Irlandii, w miejscowym sklepie off-licence (monopolowym) - 1,99euro za butelkę 330ml, Quilmes Cerveza, Argentina's favourite beer, Alc. 4,9% Vol., piwo typu lager z dodatkiem kukurydzy, bo to Ameryka Południowa, skład: woda, kukurydza, słód jęczmienny, chmiel, przeciwutleniacz E224 (niestety!!)

        Comment

        • anteks
          maruda
          • 08-2003
          • 10738

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Heidewilxen Wyświetlenie odpowiedzi
          W Poznaniu to nie wiem, ale właśnie degustuję Quilmes'a
          Znalazłem go w Irlandii, w miejscowym sklepie off-licence (monopolowym) - 1,99euro za butelkę 330ml, Quilmes Cerveza, Argentina's favourite beer, Alc. 4,9% Vol., piwo typu lager z dodatkiem kukurydzy, bo to Ameryka Południowa, skład: woda, kukurydza, słód jęczmienny, chmiel, przeciwutleniacz E224 (niestety!!)
          od pytania minęło już prawie 6 lat
          Last edited by anteks; 01-08-2010, 16:55.
          Mniej książków więcej piwa

          Comment

          • sibarh
            PremiumUżytkownik
            • 01-2005
            • 10384

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
            od pytania minęło już prawie 6 lat
            Lepiej późno niż wcale
            2800 nowe piwa opisałem na forum
            Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
            Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

            Comment

            • Heidewilxen
              Junior
              • 10-2006
              • 4

              #7
              To prawda, od zamieszczenia pytania minęło trochę czasu, a jeszcze więcej piwa upłynęło
              Zgadzam się z przedmówcą, że jednak lepiej późno niż wcale
              Poza tym pytanie w nagłówku posta dotyczyło tego, gdzie można kupić piwo Quilmes
              Widać, że w Irlandii piwo nawet było tańsze, mimo że akcyza na alkohol tu wysoka, bo piwo Tyskie też kosztuje tu 1,99euro

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎