Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Podmiana zdjęć w Galerii.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • slavoy
    Senior
    • 10-2001
    • 5052

    Podmiana zdjęć w Galerii.

    Przeglądnąłem sobie dziś własne stare wrzuty do Galerii i nasunęła mi się myśl iż dobrą funkcją byłaby możliwość podmiany własnych fotek w galerii. Tłumaczę to tym iż znalazłoby się parę moich zdjęć (choć powiem nieskromnie, że moje i tak mało grzeszą...), które aż proszą się wykadrowanie, rozjaśnienie czy inne drobne poprawki. Bezsensowne byłoby tu zawracanie d...eee...gitary Adminowi. Przy okazji, dobrą by była możliwość przesuwania swoich zdjęć/skanów z Galerii do Kolekcjonerstwa, gdy popełni się babola (nagminne), a kto inny zwróci na to uwagę.

    Wiem Panie Admin, że to trochę grzebania w kodzie, a Tobie zajęć nie brakuje, ale chyba na dłuższą metę miałbyś mniej roboty.

    Co na to reszta wiary udzielająca się w tych działach?
    Dick Laurent is dead.
  • yendras
    Senior
    • 12-2001
    • 2052

    #2
    Pewnie to nie takie proste, ale cieszyłbym się też z możliwości podmianki zdjęć na forum. Swego czasu dodałem kilka skanów, które pozostawiają nieco do życzenia. Dopiero później miałem przez jakiś czas do dyspozycji nieco lepszy skaner - różnica jest widoczna. W zasadzie mam gotowy materiał do zamiany, ale nie chciałem tym zawracać głowy Artowi, a samodzielnie tego zrobić nie mogę.

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      popieram, sam kiedys troche baboli wlozyłem
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • Audi
        Senior
        • 03-2003
        • 1682

        #4
        Można by zrobić tak jak jest z postami (edytuj) ale musiał by być dłuższy czas i tylko dla użytkownika który to wstawił. Tylko z drugiej strony jak by potem wyglądały komentarze do danej fotki np. ktoś dał komentarz "trochę ciemna ta fotka " wstawiający poprawia fotke na jaśniejszą , zagląda trzeci i pisze komentarz "czego się czepiasz, fotka jest jasna "

        Comment

        • yendras
          Senior
          • 12-2001
          • 2052

          #5
          Mógłby zostać ślad po edycji obrazka w postaci napisu z datą/godziną - tak jak jest w przypadku edycji tekstu.

          Comment

          • Wujcio_Shaggy
            Senior
            • 01-2004
            • 4628

            #6
            Albo wstawiający/poprawiający dodaje komentarz, np. "Teraz już tak "
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

            @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎