Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Marzenia i pragnienia każdego z Nas...jakie są? :D

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • radzia
    Senior
    • 05-2005
    • 280

    Marzenia i pragnienia każdego z Nas...jakie są? :D

    Ale od razu zaznaczam, żeby potem nie było nie domówień KAŻDY ma możliwość ( a nawet obowiązek ) się wypowiadać....i zależy mi na poznaniu pragnień i marzeń...(tych normalnych i nienormalnych) każdego z Nas....więc?? Można liczyc na wypowiedzi??
  • Twilight_Alehouse
    Chmielowisko.pl
    • 06-2004
    • 6310

    #2
    Arcy coś dzisiaj chyba pisał o sieciowych prowokatorach

    A marzenia? Aktualnie myślę o jednym - mieć już za sobą aktualną sesję, bo cokolwiek męcząca... Miałem parę lat przerwy od egzaminowania się i odwykłem.
    Na nic bardziej wzniosłego mnie aktualnie nie stać

    Comment

    • radzia
      Senior
      • 05-2005
      • 280

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse
      Arcy coś dzisiaj chyba pisał o sieciowych prowokatorach

      A marzenia? Aktualnie myślę o jednym - mieć już za sobą aktualną sesję, bo cokolwiek męcząca... Miałem parę lat przerwy od egzaminowania się i odwykłem.
      Na nic bardziej wzniosłego mnie aktualnie nie stać
      Więc życzę powodzenia...ja naszczeście sesje i egzaminy mam już prawie za sobą...jest jeszcze jeden...egzamin z życia

      Comment

      • Pogoniarz
        † 1971-2015 Piwosz w Raju
        • 02-2003
        • 7971

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika radzia
        Ale od razu zaznaczam, żeby potem nie było nie domówień KAŻDY ma możliwość ( a nawet obowiązek ) się wypowiadać....i zależy mi na poznaniu pragnień i marzeń...(tych normalnych i nienormalnych) każdego z Nas....więc?? Można liczyc na wypowiedzi??
        Organizacja FCJP Cię dopada...NIEDOMÓWIEŃ


        Prawie jak Piwo
        SZCZECIN

        Comment

        • radzia
          Senior
          • 05-2005
          • 280

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
          Organizacja FCJP Cię dopada...NIEDOMÓWIEŃ
          śpieszyłam się no i tak wyszło... Poprawie się

          Comment

          • ergie
            Senior
            • 05-2004
            • 1041

            #6
            Moje marzenie to zebrać pełny zestaw monachijskich podstawek i litrowych kamionkowych kufli. To z tych normalnych marzeń. A z nie normalnych, to chciałbym pojechać w najbliższym czasie na Oktoberfest do Monachium. Starczy???
            Lepiej milcząc uchodzić za idiotę, niż odzywając się rozwiać wszelkie wątpliwości.
            ------------------------------------------------------------------
            Jasne czy ciemne? Jasne, że ciemne!

            Comment

            • easy
              Senior
              • 04-2003
              • 204

              #7
              No to bardzo proszę: marzę o tym żeby mi wody znienacka nie odeszły w miejscu publicznym . To po pierwsze primo... Po drugie primo, marzę żeby pojawienie sie na świecie mojego dziecka trwało nie za długo i żeby jego ojciec, a mój mąż, a znany większości Albeertos nie padł z wrażenia i nie tylko na porodówce...
              ZA miesiąc bedę marzyć o czyms innym to się odezwę...


              Przyciągam piwne magnesy... :-)

              Comment

              • radzia
                Senior
                • 05-2005
                • 280

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ergie
                Moje marzenie to zebrać pełny zestaw monachijskich podstawek i litrowych kamionkowych kufli. To z tych normalnych marzeń. A z nie normalnych, to chciałbym pojechać w najbliższym czasie na Oktoberfest do Monachium. Starczy???
                Nie.... Hmmm..zapraszam na oktoberfest..może się tam spotkamy??:P

                Comment

                • radzia
                  Senior
                  • 05-2005
                  • 280

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika easy
                  No to bardzo proszę: marzę o tym żeby mi wody znienacka nie odeszły w miejscu publicznym . To po pierwsze primo... Po drugie primo, marzę żeby pojawienie sie na świecie mojego dziecka trwało nie za długo i żeby jego ojciec, a mój mąż, a znany większości Albeertos nie padł z wrażenia i nie tylko na porodówce...
                  ZA miesiąc bedę marzyć o czyms innym to się odezwę...


                  Pozdrowienia i życzę powodzenia...do niedawna sama miałam takie marzenia...ehhh życie, życie...

                  Comment

                  • zbysia
                    Senior
                    • 09-2004
                    • 907

                    #10
                    Kurczę to było najlepsze - miałem się nie odzywać w tym temacie, ale to marzenie jest boskie (nie umniejszam innym marzeniom) super - nawet jak odejdą w miejscu pub. nie przejmuj się będą tam ludzie, którzy tak samo przyszli na świat. Ale życzę super komfortu - dla Ciebie, za zimną krew Małżonka.
                    fANIAtic www.faktoria-ukraina.pl

                    Comment

                    • radzia
                      Senior
                      • 05-2005
                      • 280

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zbysia
                      Kurczę to było najlepsze - miałem się nie odzywać w tym temacie, ale to marzenie jest boskie (nie umniejszam innym marzeniom) super - nawet jak odejdą w miejscu pub. nie przejmuj się będą tam ludzie, którzy tak samo przyszli na świat. Ale życzę super komfortu - dla Ciebie, za zimną krew Małżonka.
                      Oj nie przesadzaj znowu...kazdy ma swoje marzenia i te wieksze i te mniejsze...

                      Comment

                      • adam16
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 9865

                        #12
                        Moje marzenie... wznowić wreszcie działalność Mini Browaru Hajduki ( to tak na "już").
                        Browar Hajduki.
                        adam16@browar.biz
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                        Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                        Comment

                        • radzia
                          Senior
                          • 05-2005
                          • 280

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16
                          Moje marzenie... wznowić wreszcie działalność Mini Browaru Hajduki ( to tak na "już").
                          Hmmm...robi się ciekawie...

                          Comment

                          • peter007
                            Senior
                            • 06-2004
                            • 2820

                            #14
                            Jeśli chodzi o pragnienia to pragnę spełnić swoje marzenia
                            Mogę Wam zdradzić jedno małoprawdopodobne do spełnienia: dom w lesie przy samym jeziorze. Usiąść na własnym pomoście przy "krzynce" zimnego piwa i moczyć kija.
                            Tyle mi wystarczy Jak mi się jeszcze coś przypomni to dam znać
                            Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                            Comment

                            • radzia
                              Senior
                              • 05-2005
                              • 280

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007
                              Jeśli chodzi o pragnienia to pragnę spełnić swoje marzenia
                              Mogę Wam zdradzić jedno małoprawdopodobne do spełnienia: dom w lesie przy samym jeziorze. Usiąść na własnym pomoście przy "krzynce" zimnego piwa i moczyć kija.
                              Tyle mi wystarczy Jak mi się jeszcze coś przypomni to dam znać
                              Chcieć to móc ...Jak uwierzysz to dasz rade:P ...Tylko pamieaj, zebyś się nie przegrzał

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎