Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Michael Jackson- wyrok

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Audi
    Senior
    • 03-2003
    • 1682

    Michael Jackson- wyrok

    Michael Jackson- wyrok

    Po trwających ponad tydzień obradach przysięgli uzgodnili wieczorem (czasu polskiego) werdykt w procesie piosenkarza Michaela Jacksona, oskarżonego o molestowanie seksualne nastolatka.


    NIEWINNY

    Mnie to osobiście śmieszy nie wiem jak Was , ale nasuwa się jedna myśl " PIENIĄDZE ŻĄDZĄ ŚWIATEM I WYMIAREM SPRAWIEDLIWOŚCI "
    Last edited by Audi; 13-06-2005, 22:20.
  • Ahumba
    Senior
    • 05-2001
    • 8962

    #2
    On jest tak samo niewinny jak nasi sędziowie piłkarscy uczciwi
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

    Comment

    • mluk
      Senior
      • 01-2005
      • 778

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Audi
      Michael Jackson- wyrok

      NIEWINNY
      A świstak siedzi i zawija... Czyli możemy się tylko domyślać, jak było naprawdę. Tylko co nam po tym..?
      "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin

      Comment

      • Audi
        Senior
        • 03-2003
        • 1682

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mluk
        A świstak siedzi i zawija... Czyli możemy się tylko domyślać, jak było naprawdę. Tylko co nam po tym..?
        Nam po tym że możemy się pośmiać tak samo z Amerykańskiego wymiaru sprawiedliwości jak z naszego , Polskiego

        Comment

        • Andi
          Senior
          • 07-2001
          • 1915

          #5
          jak sie ma tyle pieniedzy co on mozna sobie wszystko kupic
          Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

          http://www.andreas-kronkorken.de

          Comment

          • Audi
            Senior
            • 03-2003
            • 1682

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mluk
            A świstak siedzi i zawija...
            A po 2 to świstak siedzi bo wiewiórka była nieletnia

            Comment

            • zythum
              Kot Makawity
              • 08-2001
              • 8305

              #7
              Może macie rację ale zaprzeczanie wyroków sądowych dokąd prowadzi ... do linchów i samosądów.
              Wiecie podam Wam przykład z innych podwórek - czesto jest tak, że ludzie bijący kogoś na śmierć dostaja wyrok z paragrafu - pobicie ze skutkiem śmiertelnym i powiedzmy 4-5 lat, wyjdą za 2 - takie są realia. Anarchista za obronienie się przed faszysta i spowodowanie jego śmierci dostanie 25 lat (na zyczenie przykłady). Tylko gdy ja mówię o niepsrawiedliwości systemu sprawiedliwości to jestem zarzucony atakami, ze uprawiam propagandę i ideoloogię a sądy na pewno mają rację.

              Trzeba przyjąć jeden punkt widzenia - albo zakładamy, że wyrok sądowy jest niezaprzeczalny albo wprowadźmy komisje, lotne brygady, wiece ludu, szwadrony śmierci likwidujące tych których uważają za "winnych".

              Najśmiejsze jest to, że wielu z Was prostestujących przeciwko takiemu wyrokowi jest przeciwnych "lepperyzacji" prawa - a co sami uprawiacie?

              ps. nie lubię, nie lubiłem i nie będę lubił M.J. ale wyrok sądowy albo w każdym przypadku powienien być uznany za ważny i prawdziwy albo możemy go w każdym przypadku negować. Tylko jakie widziecie rozwiązanie (ja wiem jakie ja mam ale chciałbym poznać Wasze)? - szczególniie prawicy i konserwatystów bo oni zawsze dużo krzyczą o przestrzeganiu prawa i szanowaniu wyroków sądów (mam wrrażenie, że wyłącznie w sytuacjach gdy wyroki zagadzają się z ich przekonaniami i poglądami)??
              Last edited by zythum; 13-06-2005, 23:08.
              To inaczej miało być, przyjaciele,
              To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
              Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
              Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
              Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

              Rządzący światem samowładnie
              Królowie banków, fabryk, hut
              Tym mocni są, że każdy kradnie
              Bogactwa, które stwarza lud.

              Comment

              • peter007
                Senior
                • 06-2004
                • 2820

                #8
                Nie mam zielonego pojęcia czy ten wyrok jest sprawiedliwy czy nie. Natomoast jedno mogę powiedzieć, mianowicie nie zaskoczyła w ogóle mnie ta decyzja.
                Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                Comment

                • Wielki_B
                  Senior
                  • 02-2005
                  • 1968

                  #9
                  Powodzenie państw jest zależne od cech i mądrości zamieszkujących je narodów.
                  W naszym państwie za mało jest ludzi o cechach i mądrości wyrażonej przez Zythuma.

                  Na marginesie: zawiść i dążenie do celu "po trupach", to nasza szara polska codzienność...

                  Comment

                  • Hannibal
                    Senior
                    • 03-2004
                    • 1426

                    #10
                    Ja również nie mam zielonego pojęcia, czy Michael Jackson jest winny, czy też nie. Nie znam akt sprawy, nie jestem specjalistą, etc., etc.
                    Ale mówienie, że jak ktoś bogaty zostaje uniewinniony, iż jest to zwykłe przekupstwo jest absurdalne w swym założeniu.
                    Jak ktoś biedny zostałby uniewinniony to byście mówili, że to chwała sędziów, ale jak ktoś bogaty, że to kompromitacja. Takich tendencyjnych osądów nie słyszałem już dawno.
                    "All the good things for those who wait"

                    Comment

                    • arcy
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 7538

                      #11
                      Proces Jacksona, jak i wcześniej O.J. Simpsona, wskazał na pewien problem dotyczący amerykańskiego systemu sądowniczego. I nie chodzi mi bynajmniej o kasę Jacksona, a o kwestię doboru sędziów przysięgłych. Z założenia powinni oni być bezstronni, co oznacza między innymi obojętny stosunek do podsądnego. W przypadku zwykłych oskarżonych jest to o tyle proste, że dobiera się ławników, którzy nie znają stającej przed nimi osoby. Ale jak znaleźć 12 osób, które nie słyszały o MJ?

                      Comment

                      • kishar
                        Senior
                        • 10-2003
                        • 1691

                        #12
                        Ja się zawsze staram wychodzic z załozenia że wyrok był sprawiedliwy i słuszny, jak byśmy zaczeli negować wyroki prowadziło by to do anarchii i samosądów. I nie wiem skąd niektórzy forumowicze maja takie dobre informacje ze wyglaszaja tak zdecydowane opinie o winie Jacksona, jeśli macie jakies mocne dowody podzielcie sie z nimi .
                        A moimi skromnym zdanie to właśnie pieniądze i sława Jacsona mogły sie takze przyczynić do jego kłopotów, nie mozna zapomnięc ze gdzieś w tle chodzilo o odszkodowanie dla rodziców molestowanego, a z tego co pamietam matka tego chlopaka już raz"była zamieszana w podobną aferę".

                        Comment

                        • ZIOMEK2
                          Gość
                          • 09-2004
                          • 2523

                          #13
                          Ja sądzę, że mały zmyślał, a jego rodzice chcieli wyłuskać duże pieniążki zaś konkurencja zniszczyć Wielkiego Michała...
                          Pamiętaj !
                          Weżmiesz dziecko na kolana i też możesz zostać posądzony !?

                          Comment

                          • ZIOMEK2
                            Gość
                            • 09-2004
                            • 2523

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ZIOMEK2
                            Ja sądzę, że mały zmyślał, a jego rodzice chcieli wyłuskać duże pieniążki zaś konkurencja zniszczyć Wielkiego Michała...
                            Pamiętaj !
                            Weżmiesz dziecko na kolana i też możesz zostać posądzony !?
                            ... i zgadzam się z wyrokiem.

                            Comment

                            • arcy
                              Senior
                              • 07-2002
                              • 7538

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kishar
                              A moimi skromnym zdanie to właśnie pieniądze i sława Jacsona mogły sie takze przyczynić do jego kłopotów, nie mozna zapomnięc ze gdzieś w tle chodzilo o odszkodowanie dla rodziców molestowanego, a z tego co pamietam matka tego chlopaka już raz"była zamieszana w podobną aferę".
                              To najprawdopodobniej nie koniec kłopotów Jacksona. Czeka go chyba jeszcze proces cywilny, a w tym wypadku może on zostać zmuszony do wypłaty odszkodowania, mimo że w sprawie karnej został uniewinniony.

                              Podobnie było w przypadku O.J. Simpsona - mimo, że został uniewinniony, musiał zapłacić odszkodowanie rodzinie swojej byłej żony. To zresztą zabawna sprawa - facet najprawdopodobniej zabił, adwokatom udało się go wybronić od odsiadki, ale nie przeszkodziło to sądowi cywilnemu zasądzić odszkodowania za to, że zabił.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎