Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Krym, Dnipro Biłe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19167

    Krym, Dnipro Biłe

    Крим, Дніпро Біле

    ekstrakt 11.7 %, alk. nie mniej niż 4.8% obj.
    bardzo fajny pszeniczniak z przyzwoitą pianką, bananowo-goździkowymi zapachami i lekko kwaskowym smakiem łamanym goryczką kolendry. jak dla mnie bardzo zbliżony do domowych pszeniczniaków. pyszne.
    otrzymane od Shlangbauma - thx!
    Last edited by delvish; 03-12-2011, 15:12.
  • Shlangbaum
    Senior
    • 03-2005
    • 5828

    #2
    Do oceny e-prezesa mogę tylko dodać, że piwo z Symferopola w rzeczy samej jest takim piwkiem a nie piwem przez wielkie P. Lekkie, łagodnie bananowe, dobrze gasi pragnienie. Dobrze (w sensie, że nie zabardzo) nagazowane. Z bielutką trwałą pianą. O przyjemnym orzeźwiającym zapachu. Dobre raczej do obiadu niż w celu umilenia wieczora przed telewizorem. Jako ciekawostkę należy podać, że w składzie podają obok słodów rownież ekstrakty. Niemiecka dokładność albo jakaś ustawa na Ukrainie każe takie rzeczy wypisywać.

    Krakowski Konkurs Piw Domowych !

    Comment

    • jwojtynski
      Member
      • 12-2005
      • 88

      #3
      a wytwórnia nazywa się "Piwobezalkoholnyj kombinat Krym" Bo oprócz piwa produkują też paskudną lemoniadę

      Comment

      • bommbel
        Junior
        • 03-2006
        • 22

        #4
        co do piwa krym nie mam zastrzeżeń przyjemne piwko w przyjemnym przedziale cenowym a co do lemoniady to sie nie zgadzam ... lemoniada krym jest świetna choć trzeba przed zakupem sprawdzić czy nie pływa w środku coś czego tam być nie powinno.

        Comment

        • q2q2q2
          Junior
          • 02-2007
          • 5

          #5
          z kufla pyszne lekkie , z lekką goryczka idealne na panujący tam klimat bardzo mi tam smakowało więc kupiłem kilka butelek do polski ( na miejscu nie piłem butelkowanego ) i się rozczarowałem zero goryczki ,kwaskowate za prawie jak woda

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎