Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Katowice, Chopina 8, Bar Bob

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • slavoy
    Senior
    • 10-2001
    • 5052

    Katowice, Chopina 8, Bar Bob

    Bar Bob
    Knajpa studencka niedaleko dworca PKP. Piwo w cenie 4,20 z kija (Żywiec, Gronie, Lech) Butelkowe 4,50+ - Tatra, Zloty Bażant, Leżajsk, 3 Horses, Paulaner i inne). Kolorowe alkohole, drinki. Miły wystrój, 3 salki, na ścianach analogi. Atmosfera zdrowo knajpiana. Dobre miejsce na rozruch przed patrolem piwnym.
    Adres: Pojęcia nie mam. Droga: Z dworca prosto przez kładkę, do McDonalda, w lewo za róg i dalej jakieś 50m. W sumie jakieś 300 m.
    Dick Laurent is dead.
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    #2
    Wieki całe tam nie byłem. Ale przypomniałeś mi o tym przybytku, więc się pewnie wybiorę w wolnej chwili.
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

    Comment

    • Piwofil
      Senior
      • 01-2002
      • 907

      #3
      slavoy napisal/a
      Bar Bob
      Knajpa studencka niedaleko dworca PKP. Piwo w cenie 4,20 z kija (Żywiec, Gronie, Lech) Butelkowe 4,50+ - Tatra, Zloty Bażant, Leżajsk, 3 Horses, Paulaner i inne). Kolorowe alkohole, drinki. Miły wystrój, 3 salki, na ścianach analogi. Atmosfera zdrowo knajpiana. Dobre miejsce na rozruch przed patrolem piwnym.
      Adres: Pojęcia nie mam. Droga: Z dworca prosto przez kładkę, do McDonalda, w lewo za róg i dalej jakieś 50m. W sumie jakieś 300 m.
      Rzeczywiście miła knajpka, dośc duża, co w KAtowicach niestety nie jest standartem, jak ja byłem to z kija lali też EB, wadą było strasznie zadymione powietrze i nieciekawa toaleta, jakaś taka mało zadbana, ogólnie są lepsze knajpy, ale ta nie jest zła!
      www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD

      Comment

      • Grzywiasty
        Member
        • 10-2003
        • 54

        #4
        slavoy napisał(a)
        Bar Bob
        Knajpa studencka niedaleko dworca PKP. Piwo w cenie 4,20 z kija (Żywiec, Gronie, Lech) Butelkowe 4,50+ - Tatra, Zloty Bażant, Leżajsk, 3 Horses, Paulaner i inne). Kolorowe alkohole, drinki. Miły wystrój, 3 salki, na ścianach analogi. Atmosfera zdrowo knajpiana. Dobre miejsce na rozruch przed patrolem piwnym.
        Adres: Pojęcia nie mam. Droga: Z dworca prosto przez kładkę, do McDonalda, w lewo za róg i dalej jakieś 50m. W sumie jakieś 300 m.
        Knajpa niestety już nie posiada tego klimatu co kilka lat temu (nazywała się wtedy "Marcello"). Moim zdaniem teraz to pseudostudencki pub niestety bez jakiegoś specjalnego charakteru - ale to już kwestia gustu, a o gustach podobno się nie dyskutuje
        Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i oby w Nowym Roku piwka nikomu nie zabrakło!!!
        Nie ma nic gorszego niż ciepłe piwo, nawet oziębła Niemka.

        Comment

        • pwolak
          Senior
          • 11-2002
          • 176

          #5
          Jako, że wczoraj po długiej przerwie odwiedziłem ten lokal to mały update:

          Nazwa: BOB Klub Cafe
          Adres: ul. Chopina 8, 40-093 Katowice

          Piwo beczkowe:
          Żywiec 0,5l 5,00zl
          Żywiec 0,3l 4,50zl
          Warka 0,5l 4,50zl
          Warka 0,3l 4,00zl
          Heineken 0,5l 6,00zl
          Heineken 0,3l 5,00zl

          Piwo butelkowe:
          Żywiec 0,5l 6,00zl
          Żywiec 0,33l 5,00zl
          Żywiec Porter 0,33l 5,50zl
          Warka Jasna 0,5l 5,50zl
          Warka Strong 0,5l 6,00zl
          Heineken 0,5l 6,50zl
          Heineken 0,33l 5,50zl
          Tatra Pils 0,5l 5,50zl
          Tatra Mocne 0,5l 6,00zl
          Kaper 0,5l 6,50zl
          Brackie 0,5l 5,50zl
          Freeq 0,5l 5,50zl
          Paulaner 0,5l 12,00zl
          Desperados 0,33l 10,00zl
          Corona 0,33l 10,00zl
          Guinness 0,33l 10,00

          Comment


          • #6
            Po wczorajszej wizycie stwierdziłem: "nigdy więcej moja noga tam nie postanie". Odradzam.

            Comment

            • Marusia
              Senior
              • 02-2001
              • 20211

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zjawa Wyświetlenie odpowiedzi
              Po wczorajszej wizycie stwierdziłem: "nigdy więcej moja noga tam nie postanie". Odradzam.
              Nie musisz - jakieś 99% forumowiczów i tak tam nie zajrzy ze względu na wyjątkowo koneserski repertuar "piw"
              Last edited by Marusia; 18-07-2010, 11:32.
              www.warsztatpiwowarski.pl
              www.festiwaldobregopiwa.pl

              www.wrowar.com.pl



              Comment

              • Gringo
                Senior
                • 07-2007
                • 2151

                #8
                Nie wiem skąd ten lokal się pojawił tutaj na forum kiedyś było dobrze a teraz... nawet nie czuć zapachu piwa jak się wsadzi nos w szkło, zadymienie sięga apogeum oddychać nie można, i nawet nie ma co wąchać, same koncerniaki.

                Comment


                • #9
                  Może uściślę. Jeszcze w maju w "Bobie" było "Brackie" w butelce! Było... bo już nie ma.

                  Zawitałem tam z koleżanką w minioną sobotę. Głównie przez ten upał: lokal jest klimatyzowany i o dziwo klimatyzacja działała. I właściwie to byłby jedyny miły punkt programu. Na wstępie okazało się, iż "Brackiego" nie ma i już więcej nie będzie. Gdy zapytałem o powód, dowiedziałem się, że "i tak nikt tego nie pił". Paulanera w butelce też nie było ("skończył się"). Normalnie bym podziękował i wyszedł, ale sytuacja była szczególna. No więc zostałem.

                  Lany Pilsner Urquell. Cena: 7,50. Pierwszy łyk i... ktoś przedobrzył z wodą. Nawet koleżanka, która na piwie zwyczajnie się nie zna, potwierdziła to.

                  Lany Lech był jeszcze gorszy. Co ciekawe, lany Lech kupiony potem w ogródku Boba (na zewnątrz) był o wiele lepszy (o ile o koncerniakach można mówić, iż są dobre, hi hi).

                  Zamówiliśmy też jedzenie. I to był mój kolejny błąd. To było "niejadalne". Nie jestem wybredny, ale skoro za coś płacę, to chcę, by to było dobre. Koleżance też nie smakowało, nie dojedliśmy zresztą.

                  Do tego niemiła obsługa, mega brud i syf, toaleta jak po przejściu tornada. I Pani barmanka mająca problem z liczeniem (czyt. wydawaniem reszty).

                  To by było na tyle. Więcej moja noga tam nie postanie.

                  Comment

                  • Komar_Pafnucy
                    Senior
                    • 08-2005
                    • 1114

                    #10
                    W lokalu ustawione są tanki do Tyskacza ale przynajmniej na razie puste. Podobno są obawy, że po napełnieniu znajdą się w piwnicy wraz z kawałkiem podłogi na którym stoją.

                    Lane oczywiście Tyskie w zawrotnej cenie 6 zł lub 5 zł (studenckie).
                    Ciekawsza jest pizza - całkiem niezła, wielka (50 cm) i niedroga.
                    Obsługa lokalu pozytywnie zakręcona.

                    Multitap Crawl
                    Multitap Crawl na Facebook

                    "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
                    Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎