Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Bielsko-Biała, Warszawska 6, Bar Max

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • celt_birofil
    † 2017 Piwosz w Raju
    • 09-2001
    • 4469

    Bielsko-Biała, Warszawska 6, Bar Max

    Jak wiadomo, na dworcach piwa nie uświadczysz, ale w pobliżu już tak

    BAR MAX
    Typowy kontener. Na szczęście dla niepalących. Mnie zaskoczyła w nim promocja piwa BRAX - 2,40 zł. Dla porównania Żywiec: 3,50 zł.
    Duży wybór butelkowych: Żywiec, EB, Warka Strong, Tyskie Gronie.
    W puszce Żubr, Krakus, Tatra Mocne
    Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)
  • soltys1313
    Member
    • 01-2008
    • 73

    #2
    Brackie lane w cenie 3,80 zł. Szczerze polecam, jeśli ktoś będzie przejazdem w okolicach dworca PKP/PKS.

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13949

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika soltys1313 Wyświetlenie odpowiedzi
      Brackie lane w cenie 3,80 zł. Szczerze polecam, jeśli ktoś będzie przejazdem w okolicach dworca PKP/PKS.
      Jakim cudem adres Krakowska 323 może być "w okolicach dworca" to ja nie wiem
      Last edited by Pendragon; 02-11-2010, 23:21.

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13949

        #4
        Jeżeli to jest to http://www.barmax.beskidy.pl/ to prawidłowy adres to Warszawska 6....

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • chitos
          Senior
          • 02-2009
          • 195

          #5
          Pendragon bar którego link podałeś jest właśnie tym barem o którym pisał celt_birofil. Więc adres to właśnie Warszawska 6.

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13949

            #6
            OK. Zgłosiłem adres do poprawki. Całkiem możliwe, że istnieje jakiś inny Max na Krakowskiej (z satelity widać jakieś czerwone parasole), albo taki jest adres firmy.
            Na fotce ze strony lokalu widać jednak nalewak z Braxem (jak stare musi być to zdjęcie?), więc pierwszy wpis dotyczy chyba jednak tej lokalizacji.
            Last edited by Pendragon; 03-11-2010, 10:13.

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • chitos
              Senior
              • 02-2009
              • 195

              #7
              Ciężko określić jak stare jest to zdjęcie, bo wystój lokalu poza zmianą nalewaka Braxa na Brackie prawie się nie zmienił. Co do lokalizacji to jest ona dobra, nawet precyzyjnie zaznaczona jest na Twojej mapie.

              Comment

              • Lubiepiwo90
                Senior
                • 11-2010
                • 113

                #8
                Zamiast Braxa, jest Brackie. Nie ma lepszego lokaliku gdy czekacie na pociąg.
                "nie traćcie ani sekundy, zmarnowany jest czas, którego nie spędzacie w gospodzie", Ladislav Klima "Tragikomedia ludzka"

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎