Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Biała Podlaska, Plac Wolności 11, Resturacja Jedynka (zamknięte)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    Biała Podlaska, Plac Wolności 11, Resturacja Jedynka (zamknięte)

    Tam zaspokajaliśmy głód po giełdzie. Niestety, nie głód piwny, bo lali tam jeno Żywca i to w dodatku wyjątkowo paskudnego (a może po prostu zwyczajnego) w cenie chyba 2,7 zł? Jedzonko było bardzo dobre i ceny niewygórowane, a i wachlarz oferowanych dań niezły - od różnych rodzajów pizzy, przez dania węgierskie aż do orientalnych. Ja za swój schab na ostro z warzywami zapłaciłam 9 zł, a naprawdę się najadłam. Ogólnie polecam - gdyby nie to piwo....
    Last edited by Marusia; 08-04-2003, 08:37.
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



  • And69
    Senior
    • 06-2002
    • 1487

    #2
    Odp: Restauracja "Jedynka", Rynek

    Marusia napisał(a)
    Tam zaspokajaliśmy głód po giełdzie. Niestety, nie głód piwny, bo lali tam jeno Żywca i to w dodatku wyjątkowo paskudnego (a może po prostu zwyczajnego) w cenie chyba 2,7 zł? Jedzonko było bardzo dobre i ceny niewygórowane, a i wachlarz oferowanych dań niezły - od różnych rodzajów pizzy, przez dania węgierskie aż do orientalnych. Ja za swój schab na ostro z warzywami zapłaciłam 9 zł, a naprawdę się najadłam. Ogólnie polecam - gdyby nie to piwo....
    Oprócz marnego wyboru piwa można jeszcze przyczepić się do nie znajomości podawania do stołu przez obsługującą nas panią . Na piwo czekaliśmy około 10 min. Ale ogólnie dosyć fajna knajpka z dobrym jedzeniem .

    Comment

    • Piecia
      Senior
      • 02-2002
      • 3307

      #3
      Odp: Restauracja "Jedynka", Rynek

      Marusia napisał(a)
      ...bo lali tam jeno Żywca i to w dodatku wyjątkowo paskudnego (a może po prostu zwyczajnego) w cenie chyba 2,7 zł?
      "piwo" kosztowało 3,7 zł
      Koniec i bomba,
      Kto nie pije ten trąba !!!
      __________________________
      piję bo lubię!

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19167

        #4
        Obecnie leją Perłę. Na zewnątrz wystawiony gigantyczny ogródek piwny - największy na placu. Jak wspomnieli przedmówcy, da się zjeść i coś napić niedrogo niekoncernowego.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎