Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Świdnica, Pub Zielona Maska (zamknięte)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krzysiu
    Krzysiu
    • 02-2001
    • 14936

    Świdnica, Pub Zielona Maska (zamknięte)

    Pub "Zielona Maska"

    Nazwa ma sugerować artystyczny rys tego lokalu.
    Początek jest dobry - piękna secesyjna witryna, ozdobiona jakimiś antycznymi gadżetami. Dalej pierwsze, podłużne pomieszczenie z jednym stolikiem i barem, potem kawałek korytarza z wejściem do WC i drugie, większe pomieszczenie z kilkoma stołami. Na posadzce ciemna wykładzina, ściany wymalowane na intensywną zieleń (doświetlone halogenami wygladają dość upiornie). Meble jasnodrewniane, oddzielone plecionymi parawanami. Bar bardzo skromny. Głośna, kaszaniasta muzyka. Ogólnie wrażenie dość przygnębiające.
    Piwo "Okocim", 3.80/0.5 l.

    Krążyły po mieście pogłoski, że to knajpa dla pedałów. Ale gdy wszedłem, trochę zestresowany, okazało się, że w środku siedzą jakieś normalne pary. Ale i tak nie uchroniło mnie to od dramatycznego przeżycia - gdy wyszedłem na chwilę do kibla, ktos z ekipy siedzącej przy sąsiednim stoliku wypił moje piwo i dali nogę. Nie było to chyba jakimś nadzwyczajnym wydarzeniem, bo barman bez słowa protestu nalał mi następne piwo gratis.
  • Krzysiu
    Krzysiu
    • 02-2001
    • 14936

    #2
    Krzysiu napisal/a
    Pub "Zielona Maska"
    To już historia, lokal umarł.

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎