Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Łódź, Próchnika 3, Pod Trójką

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • o_slon
    Junior
    • 05-2005
    • 24

    Łódź, Próchnika 3, Pod Trójką

    Pod Trójką - ul. Próchnika 3
    - Krajan: Porter (0,5), Irlandzkie (0.5), Mocne Bawarskie (0,33)
    - Łódzkie: Cork
    - Lwówek: Mocne Dobre - niestety nieregularnie, za to można się przejść kawałek dalej na Próchnika - za skrzyżowaniem z Wólczańską jest warzywniak po prawej stronie gdzie Mocne Dobre jest zawsze.
    Last edited by Maggyk; 07-10-2005, 07:54.
    naturalnegeny.pl
  • lzkamil
    kierowca bombowca
    • 01-2003
    • 3611

    #2
    Ziomki się dopisują...
    Zajrzałem dziś na Próchnika 3 ale po Krajanach ani śladu, pani też nie pamiętała żeby w ogóle bywały. Ale zwiedziłem okolicę.
    Last edited by Maggyk; 07-10-2005, 07:54.
    Lepszy jabol pod okapem
    niż GŻ, CP i KP !


    Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

    Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

    Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

    Comment

    • Kimer
      Senior
      • 06-2003
      • 154

      #3
      Na Próchnika "Pod Trójką" kupiłem na początku maja pszeniczniaka "Obołona", było Staropolskie Mocne (bączek), a w puszce Zamkowe Mocne z Namysłowa, tyle pamiętam, ale wybór ogólnie niezły.

      Comment

      • o_slon
        Junior
        • 05-2005
        • 24

        #4
        Zajrzałem dziś na Próchnika 3 ale po Krajanach ani śladu, pani też nie pamiętała żeby w ogóle bywały. (...) w małym spożywczaku na Próchnika 24 mój ulubiony Leszek ze Żnina za 1.50 zł. Podobno go mają cały czas.
        Pani widocznie jest nieprzytomna
        Przed chwila zajrzalem i stoi, choć nie wszystko. Są jeszcze oba z serii tani towar i przede wszystkim porter z Krajana. Stoją na półce na wysokości kolan, pierwsze butelki na lewo - pod samym oknem. Myślę ze zareagowaliby też na hasło "Irlandzkie" ono było w tym sklepie pierwsze z Krajana i bywa regularnie, choć z przerwami.

        Leszka musze sprawdzić bo go bardzo lubię a kupuję tylko na widzewie bo gdzie indziej nie widziałem. Zdaje się że Próchnika powinno zostać przemianowane na "Piwna"
        Oby tak dalej.

        Ten warzywniak gdzie zawsze jest Lwówek mocne to Próchnika 21. Tam jest też kilka innych mniejszych i tańszych piw ale nikoniecznie moje ulubione. Polecam rzucić okiem
        naturalnegeny.pl

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎