Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Rzeszów, Króla Kazimierza, Korupcja [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Lacriferno
    Senior
    • 07-2005
    • 783

    Rzeszów, Króla Kazimierza, Korupcja [zamknięte]

    Co do ulicy, to tak w 100% pewien nie jestem, bo trafiłem tam na dość zaawansowanym technologicznie autopilocie . Miejsce ogólnie przyjemne, chociaż jest go niezbyt wiele. Ciekawy wystrój wnętrza: ściany obwieszone zabawnymi fotomontarzami z naszymi politykami w roli głównej. Na uwagę zasługuje tablica z informacją "Tych osób nie obsługujemy" - by tam się znaleźć trzeba zabłysnąć w jakiejś aferze na przykład .
    Z piw, jakie można tam nabyć, na uwagę zasługuje Perła Chmielowa - w Rzeszowie mało znana wśród szerszej społeczności jak się okazuje. Barman z miejsca spytał czy nie jesteśmy przypadkiem z Lublina. Niestety, jest tylko wersja butelkowa (zielona). Od barmana dowiedziałem się, że chcieliby jeszcze mieć w ofercie Zwierzyńca, ale żadna rzeszowska hurtownia go nie oferuje .
  • Amatorperły
    Junior
    • 12-2005
    • 3

    #2
    Też byłem w Pubie Korupcja w Rzeszowie, fajny lokalik! Długo tam posiedziałem, tyle gatunków piwa tam mają, że nie sposób by było za jednym posiedzeniem wszystkiego spróbować!
    Ceny przystępne, jak na centrum Rzeszowa piwo po 4 zeta i to z butli - to jest to! No i ukochana perła! co prawda w zielonej flaszce, ale jest!
    Barman spoko! Niezły szyderca to lubię, poszydziliśmy razem z wszystkich i wszystkiego, facet ma nieźle cięty jęzor! Ubaw był po pachy!
    Kiedyś w Rzeszowie uderzałem do Tawerny, ale moim zdaniem to taka pospolita knajpa, wieje nudą - to nie te tawerny w gdańskim stylu!
    Chciaż obsługa w tawernie miła, ale brakuje tam, tego czegoś...
    a! Korupcja ma fajną stronę internetową http://korupcja.ota.pl
    fajne zdjęcia w galerii

    Comment

    • Rzeszowiak
      Piwny Radykał
      • 04-2009
      • 1596

      #3
      Lokal dawno zamknięty.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎