Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

zestaw startowy - Wrocław

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tomow
    Junior
    • 12-2005
    • 2

    zestaw startowy - Wrocław

    Witam
    Poczytalem troche na temat zestawów startowych i jedni móią zeby kupić gotowy a drugie opinie są - żeby samemu poszukać i kupić we własnych zakresie, jeśli tak to chetnie poznałbym co i gdzie kupić na terenie Wrocławia , jestem w 100% początkujacy wiec bez pomocy raczej nie dam rady
    z góry dzieuje za pomoc
    pozdr Tomow
  • cafepiwosz
    Member
    • 09-2005
    • 85

    #2
    Hej !!
    Wypełnij profil.
    Co, gdzie w sprawach sprzętowo - surowcowych we Wrocku w dziale - Browarnictwo amatorskie - "Gdzie dostać".

    Comment

    • tomow
      Junior
      • 12-2005
      • 2

      #3
      zestaw startowy - Wrocław

      witam
      chciałbym sie dowiedzieć co i gdzie powinienem kupiś na starcie, ponoć lepiej jest skompletować sprzęt we własnym zakresie, wiec interesują mnie szczególnie miejsca we Wrocławiu
      z góry dziękuje za pomoc
      pozdr Tomow

      Comment

      • joelka
        Senior
        • 03-2005
        • 817

        #4
        Jak kompletowałam sprzęt to przekonałam się że jak kupisz każdą rzecz w innym sklepie będzie taniej niż ograniczać się do jednego. Tyle że tracisz czas i trzeba szukać, czasem jeździć. To już musisz skalkulować.

        Comment

        • marian1310
          Junior
          • 05-2005
          • 5

          #5
          sprzęt

          witam! ja zakupiłem w biowinie bez szukania i marnowania czasu zamówiłem telefonicznie
          oto adres zobacz http://www.biowin.pl/?bio=1&lang=pol...0872c4640f70c1 -sprzęt do piwa (mikro browar) jeśli temat aktualny
          MARIAN

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎