Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Gdynia, Hutnicza 8, Makro

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • abernacka
    Senior
    • 12-2003
    • 10837

    Gdynia, Hutnicza 8, Makro

    Dzisiaj robiąc drobne zakupy w gdyńskiej hali "Makro" natrafiłem na kilka ciekawostek m.in. na :
    Łotewskie piwa: "Rigas" z browaru Varpa (butelka), pakowane po dwie sztuki w cenie ok. 10,5zł za dwie sztuki. Był tam także z tego samego browaru pet 2litrowy (nazwy piwa nie pamiętam, o mocy 4% alkoholu) w cenie ok.8,50zł.
    Również dostepny był tam dwupak Bavarii z pokalem w cenie ok.20zł oraz dwa różne zestawy Trapistów za astronomiczne ceny (41zł i 65zł).
    Piwna turystyka według abernackiego
  • abernacka
    Senior
    • 12-2003
    • 10837

    #2
    Pojawiły się kegi 30 litrowe z Browarów Górnośląskich z "Piwem Jasnym" (alk. 5%) w cenie 84zł plus kaucja.
    Piwna turystyka według abernackiego

    Comment

    • piotrrat
      Senior
      • 11-2002
      • 730

      #3
      Kaucja to 150pln, uwaga kegi mają fittingi "z kulką" takie jak np. Kasztelan ,kto nie ma takiej głowicy to się nie podłączy
      Piwko robione przez VAN PUR w Warszawie ,pasteryzowane , nic ciekawego ale skoro już tam byłem to se kupiłem

      Comment

      • abernacka
        Senior
        • 12-2003
        • 10837

        #4
        Pojawiło się piwo "Boss Beer" z browaru Witnica w pięciopaku za cenę 11,5zł. Również jest do nabycia litewski smakołyk, idealny do piwa "serowe paluchy" za cenę ok. 3,5zł.
        Last edited by abernacka; 21-07-2009, 19:16.
        Piwna turystyka według abernackiego

        Comment

        • abernacka
          Senior
          • 12-2003
          • 10837

          #5
          Pojawił się w kegach 30-litrowych Litovel w cenie 158,48zł (cena bez koncesji).
          Piwna turystyka według abernackiego

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎