Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

V Żywieckie Giełdowanie 16-18.06.2006

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • marcopolok
    Senior
    • 10-2001
    • 2334

    V Żywieckie Giełdowanie 16-18.06.2006

    Zakładam dyskusję z ankietą bo od niej zależy wybór ew. lokalizacji.
    Zapraszam do oddania głosu w ankiecie popierając go motywującym postem
    31
    Jestem za dotychczasową lokalizacją
    19,35%
    6
    Ośrodek z Domkami byłby lepszy
    80,65%
    25
    bez brody...
  • abernacka
    Senior
    • 12-2003
    • 10837

    #2
    Wybacz że, pytam ale gdzie jest ta ankieta?
    Piwna turystyka według abernackiego

    Comment

    • marcopolok
      Senior
      • 10-2001
      • 2334

      #3
      łups, cosik nie weszła
      bez brody...

      Comment

      • marcopolok
        Senior
        • 10-2001
        • 2334

        #4
        Dzięki uprzejmości ARTa nieco okrojona ankieta znalazła się na swoim miejscu
        Zapraszam do udziału.
        bez brody...

        Comment

        • Maggyk
          Szara Adminiscjencja
          • 05-2004
          • 5615

          #5
          Zwykle narzekałam na lokalizację, ale aleeeeee. Ostatnio nocowaliśmy w namiocie i moja opinia diametralnie się zmieniła: nikt mnie nie podeptał, nikt nie krzyczał mi do ucha, mogłam się spokojnie wyspać. Po drugie w tym roku Paweł ma mi zrobić świnkę z kręconym ogonkiem i za nic tego nie przepuszczę
          Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
          Piwo domowe -
          Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

          Reklama w BROWARZE
          PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

          Comment

          • Małażonka
            Senior
            • 03-2003
            • 4602

            #6
            A ja myślę, że wystarczająco długo siedzieliśmy Pawłowi na głowie. Przecież po naszym pobycie przynajmniej z tydzień musiał sprzątać Hacjendę... Jestem za domkami - stanowczo.

            Comment

            • strzelczyk76
              Senior
              • 11-2003
              • 823

              #7
              W Hacjendzie byłem pierwszy raz i było super - jednak w większości to ludzie tworzyli ten klimat - więc z tymi samymi ludźmi - chętnie wypróbuję inną lokalizację. Moje argumenty:
              - podzielam pogląd Małejżonki,
              - dla mnie ważna byłaby możliwość wygodniejszego dojazdu samochodem i zaparkowania,
              - nawet po najdzikszej imprezie - lubię mieć wygodne miejsce do spania (chociaż ja i tak miałem wyrko )
              - przyjemnie byłoby wyczołgać się z domku - i dołączyć do imprezowania od nowa, w Hacjendzie nie trzeba nigdzie chodzić - impreza trwa nad tobą (chociaż moze to nawet kontrargument)
              - jest pewnie (może nawet znaczna) grupa osób z forum, która z różnych względów do imprezy w Hacjendzie nie dołączy, a może w jakims ośrodku z domkami - byłoby nas więcej...
              NORMALNOŚĆ



              Browar "nadRzeczny" warzy od 2003 r.

              Comment

              • pieczarek
                zwykle cham i prostak
                • 06-2001
                • 5011

                #8
                Za Hacjendą przemawia tradycja i walory integracyjne. Nawet jak się chwilowo nie miało specjalnej ochoty, to i tak trzeba się było integrować z grupą. Było swobodnie. Gospodarz bardzo tolerancyjny. Piękne były też poranne widoki na Żywiec i okolice.

                Natomiast jest kilka ważnych argumentów przeciw:
                - Po zamknięciu piętra jest bardzo, bardzo ciasno. Nie wszyscy mogą przyjechać z namiotem.
                - Gardłową sprawą jest toaleta. Zdecydowanie za mała jak na 40 osób.
                - Przez tłok i brak koniecznego niekiedy spokoju z wyjazdu do Żywca rezygnowały osoby z małymi dziećmi. A były takie rodziny, które chciały się wybrać, ale przez brak możliwości schowania się z dziećmi w spokojnym miejscu, rezygnowały w ogóle z wyjazdu.

                Głosowałem za domkami.

                Comment

                • abernacka
                  Senior
                  • 12-2003
                  • 10837

                  #9
                  Wybrałem opcję z "Domkami" z dwóch bardzo prostych przyczyn. Pierwsza to ta, że cenię wygodę. Zbytnio nie byłem szczęśliwy, gdy musiałem spać na podłodze po długiej podróży (13 godzin w pociagu), przy zapalonym świetle i przy pijackim darciu się na cały głos.. (z grzeczności nie napiszę, o kogo chodzi ) a po drugie tak jak pieczarek wspomniał toaleta jest zbyt mała aby mogła obsłużyć w miarę sprawnie 40 osób.
                  Z hacjędą przepada jeden aczkolwiek bardzo mocny argument. Z hacjendy roztacza się przepiękny widok na żywieczyzne.
                  Last edited by abernacka; 26-01-2006, 09:15.
                  Piwna turystyka według abernackiego

                  Comment

                  • Małażonka
                    Senior
                    • 03-2003
                    • 4602

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
                    (...)Z hacjędą przepada jeden aczkolwiek bardzo mocny argument. Z hacjendy roztacza się przepiękny widok na żywieczyzne.
                    Zawsze możemy sobie zrobić wycieczkę, w celu podziwiania widoków

                    Comment

                    • abernacka
                      Senior
                      • 12-2003
                      • 10837

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Małażonka
                      Zawsze możemy sobie zrobić wycieczkę, w celu podziwiania widoków

                      Masz rację Małażonko! Bardzo dobry pomysł
                      Piwna turystyka według abernackiego

                      Comment

                      • Marusia
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 20211

                        #12
                        Ja też domki. Dla odmiany chociażby
                        www.warsztatpiwowarski.pl
                        www.festiwaldobregopiwa.pl

                        www.wrowar.com.pl



                        Comment

                        • iron
                          Senior
                          • 08-2002
                          • 6703

                          #13
                          Domki - dla odmiany, toalety, prysznica

                          A pomysł żeby Pawła odwiedzić - ot tak na parę piw i dla podziwiania widoków jest bardzo dobry - wszak taksówki w Żywcu nie są bardzo drogie
                          bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                          Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                          Rock, Honor, Ojczyzna

                          Comment

                          • albeertos
                            Senior
                            • 10-2001
                            • 2313

                            #14
                            My również domki, chociaż zamierzamy z Marysią, Easy i znanymi już na imprezach znajomymi zostać jeszcze tydzień po giełdzie. Takie mini-wakacje.

                            Zatem nie wiem czy to będzie ośrodek w którym zamieszkają forumowicze (jeśli opcja domków przejdzie ) czy znajdziemy cosik innego ale na imprezkę się piszemy w miarę możliwości oczywiście.
                            Last edited by albeertos; 26-01-2006, 12:13.
                            (_)>
                            Nigdy się nie poddawaj!!!
                            Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                            Lech jest tam gdzie jego wiara
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Comment

                            • Marek-C
                              Senior
                              • 12-2005
                              • 848

                              #15
                              ponieważ się chcę wybrać ... domki
                              Uważaj co Twoje dziecko robi w internecie - następnym razem zabierze Twój dowód...

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎