Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Warszawa - The best of... shop

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • grzes_ch
    Senior
    • 10-2003
    • 612

    Warszawa - The best of... shop

    W najbliższy wtorek wybieram się do Warszawy. Niestety tym razem będzie to krótki , przelotny pobyt. Nie będę więc miał czasu na obchodzenie sklepów ( nawet tych wymienionych w Piwo Gdzie ). Mam więc prośbę o wytypowanie najlepiej zaopatrzonego sklepu ( oczywiście nie chodzi tu o piwa koncernowe - bardzo chętnie zaopatrzył bym się w komplet z Ciechanowa ). Lokalizacja raczej jest tu sprawą drugoplanową choć byłoby miło aby znajdował się gdzieś na trasie między Jankami a Międzylesiem .
  • kibi
    Senior
    • 07-2004
    • 1875

    #2
    Ja osobiście polecam sklep z ulicy Kobielskiej: http://www.browar.biz/forum/showthre...ght=wiatraczna. Leży zdecydowanie w bezpośredniej bliskości trasy z Międzylesia do Janek, trochę bliżej Międzylesia . Byłem tam w zeszłym tygodniu, były piwa z Ciechanowa i Jagiełły w bardzo szerokim wyborze oraz wiele innych pozakoncernowych ciekawostek.

    Comment

    • zythum
      Kot Makawity
      • 08-2001
      • 8305

      #3
      Dla mnie najlepsze sklepy (w sensie ilości marek piw z małych browarów) to Kubuś/Michać - Bemowo i jednak Jola przy Pl. Konstytucji - oba jednak leżą daleko od tej trasy.
      To inaczej miało być, przyjaciele,
      To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
      Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
      Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
      Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

      Rządzący światem samowładnie
      Królowie banków, fabryk, hut
      Tym mocni są, że każdy kradnie
      Bogactwa, które stwarza lud.

      Comment

      • grzes_ch
        Senior
        • 10-2003
        • 612

        #4
        Jola - pl Konstytucji to to samo co Jola na Koszykowej ?

        Comment

        • zythum
          Kot Makawity
          • 08-2001
          • 8305

          #5
          Tak........
          To inaczej miało być, przyjaciele,
          To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
          Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
          Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
          Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

          Rządzący światem samowładnie
          Królowie banków, fabryk, hut
          Tym mocni są, że każdy kradnie
          Bogactwa, które stwarza lud.

          Comment

          • kibi
            Senior
            • 07-2004
            • 1875

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
            Dla mnie najlepsze sklepy (w sensie ilości marek piw z małych browarów) to Kubuś/Michać - Bemowo i jednak Jola przy Pl. Konstytucji - oba jednak leżą daleko od tej trasy.
            Jeśli jechać przez Most Łazienkowski to Pl. Konstytucji wcale nie jest daleko od tej trasy. A na pewno bliżej niż Bemowo.
            Ale chyba najkrótszą drogą jest Most Siekierkowski, wtedy i moja propozycja Kobielskiej odpada .

            Comment

            • grzes_ch
              Senior
              • 10-2003
              • 612

              #7
              Jadąc do na pewno wybiorę Trasę Siekierkowską ale wracać postanowiłem okrężną drogą i mam w planie odwiedzić oba proponowane sklepy ( poza Bemowem ) czyli i Wiatraczną i Koszyki. O wynikach poinformuje.

              Comment

              • grzes_ch
                Senior
                • 10-2003
                • 612

                #8
                Niestety plan nie wypalił i zdołałem odwiedzić tylko jeden sklep.
                Jola na Koszykowej.
                No , na prawdę , dla kogoś z innego regionu Polski ten sklep to istne eldorado.
                Bardzo miła obsługa ( młoda Pani ) , życzliwa i wiedząca co ma w lodówce.
                Spory wybór piw z małych browarów + trochę zagranicy.
                Przywiozłem Okuniewa , Reginę , Ciechanów i okazyjnie ( bo po terminie ) Krajana
                Ważna informacja dla chcących znaleźć ten sklep - dobrze że Zythum napisał we wcześniejszym poście że to plac Konstytucji bo to akurat od tej strony jest bliżej ( i idąc jadąc od niego po lewej stronie )
                Sklep nosi nazwę Jola ale tak naprawdę ta nazwa jest ukryta .
                Rzecz charakterystyczna to rysunek beczek na markizach i napis Wine of dreams.
                ( to dla tych co chcieliby wypatrzyć go z okien samochodu - ja miałem z tym problem )

                Comment

                • grzes_ch
                  Senior
                  • 10-2003
                  • 612

                  #9
                  Oczywiście wielkie dzięki dla zythuma i kibi za cenne informacje.

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎