Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Promocja w BA

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marcin_wc
    Senior
    • 09-2005
    • 2115

    Promocja w BA

    Zestaw startowy Coopers Starter-Kit - "Super Start" w wersji australijskiej !

    W skład Starter-Kita wchodzi: fermentor z kranikiem, fermentor z rurką fermentacyjną, plastikowe mieszadło, termometr ciekłokrystaliczny, areometr, cylinder pomiarowy, kapslownica Greata, wężyki z rurką do rozlewu, myjka do butelek, środek dezynfekcyjny, kapsle oraz porcja nachmielonego ekstraktu słodowego Heritage Lager.

    Cena: 399zł

    Żeby pokazać, że to promocja przez duże "p" poniżej zamieszczam podobny zestaw z biowinu(bez drugiego fermentora) i podobne zestayw samodzielnie skompletowane w BA

    Zestaw biowinu:


    Zestaw zawiera: - Plastikowy pojemnik fermentacyjny 30l z pokrywą; - Kran do pojemnika - Mieszadło plastikowe - Rurkę fermentacyjną - Areometr z menzurką (miernik cukru); - Szczotkę do mycia butelek ; - Miarkę do cukru (2, 4, 6 g) - Kapsle do butelek 100 szt. - Kapslownicę dwuramienną d.26 - Koncentrat słodu do wyrobu piwa 1,7 kg Coopers (brewkit).

    Cena:144zł

    Samodzielnie skompletowany zestaw na BA:


    Fermentor z przykrywką, zaopatrzony w wymienny kurek spustowy.
    W komplecie ze specjalną rurką do rozlewu butelkowego oraz wężem piwowarskim.
    Pojemność fermentora: 30 litrów. - 49zł

    Fermentor 30 l z rurką fermentacyjną - 22.84zł

    Cylinder pomiarowy 150 ml - 9zł

    Zestaw Dezynfekcyjny Browamator 200 g - 4zł

    Termometr na fermentor 14-32°C - 9.50zł

    Areometr ze skalą Ballinga 0-25° - 21zł

    Kapslownica ręczna "Greta" - 44zł

    Kapsle MIĘKKIE 100 szt 4zł

    Coopers Heritage Lager 1,7 kg - 56zł

    Cena: 219,34zł

    Zestaw startowy BA:


    Dwa fermentory(jeden z kranem, drugi z rurką), areometr ze skalą Ballinga, kapslownica, menzurka, termometr, węże i rurki do rozlewu butelkowego, kapsle i środki dezynfekujące, myjka, łyżka piwowarska i szczegółowa instrukcja - 189zł

    Coopers Heritage Lager 1,7 kg - 56zł

    Cena: 245zł

    Trzeba się spieszyć, bo ludzie wykupią zestaw Coopersa i nie oszczędzimy.
    Last edited by Marcin_wc; 18-02-2006, 22:03.
  • Maidenowiec
    Senior
    • 07-2004
    • 2287

    #2
    Po prostu masakra.
    Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

    Thou shallt not spilleth thy beer!

    Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

    Comment

    • Twilight_Alehouse
      Chmielowisko.pl
      • 06-2004
      • 6310

      #3
      A ja nie widzę powodu do robienia takiej afery. Też widziałem ten zestaw i raczej został wprowadzony w charakterze ciekawostki, bo ludzie przecież i tak będą kupować zestaw Super Start za 189 zł. Coś zapomniałeś o nim napisać... a moze nie chciałeś?

      Comment

      • Marcin_wc
        Senior
        • 09-2005
        • 2115

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ja
        Zestaw startowy BA:

        Dwa fermentory(jeden z kranem, drugi z rurką), areometr ze skalą Ballinga, kapslownica, menzurka, termometr, węże i rurki do rozlewu butelkowego, kapsle i środki dezynfekujące, myjka, łyżka piwowarska i szczegółowa instrukcja - 189zł
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse
        zestaw Super Start za 189 zł. Coś zapomniałeś o nim napisać... a moze nie chciałeś?
        Czytaj dokładniej
        Last edited by Marcin_wc; 19-02-2006, 11:08.

        Comment

        • mark33
          Idę po piwo do piwnicy.
          • 04-2005
          • 3283

          #5
          Co by nie mówić ceny w BA są wysokie, do niedawna nie mieli zbytniej konkurencji ( szeroki asortyment) ale to się zmienia można kupić tu lub tu a może tu.

          Comment

          • Twilight_Alehouse
            Chmielowisko.pl
            • 06-2004
            • 6310

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marcin_wc
            Czytaj dokładniej
            Za długi post i nie zauważyłem

            Comment

            • Chris
              Senior
              • 05-2004
              • 812

              #7
              Marcinie! może wrzucisz ten temat na browamatorze? ciekawe jak szybko zniknie
              chickkiller :)

              Comment

              • emes
                Nadszyszkownik Chmielowy
                • 08-2003
                • 4275

                #8
                Wyższość cen Browamatora nad Biowinem ma długą tradycję. Przed wejściem Polski do Uni Europejskiej kiedy robiłem pierwsze zakupy w Browamatorze, zapytałem się BA dlaczego sprzedają np kapslownicę Greta i "gotowce" o kilkanaście, kilkadziesiąt procent drożej niż Biowin. Otrzymałem wyczerpującą , z argumentami odpowiedź dlaczego tak jest. Winą wyższych cen w Browamatorze miałyby być zaporowe ceny towarów sprowadzanych z unii, a Biowin sprowadzający towar z Australii nie ma takich problemów. Już nie pamiętam tłumaczeń jak się to ma w przypadku kapslownicy Greta, przecież chodzi o ten sam produkt, tego samego producenta. Weszliśmy do Unii, podatki zaporowe zniknęły a różnica cenowa jak była, tak i została. I tak np 3-y fermentory mam z Biowinu, mi się one po prostu bardziej podobały niz te z BA, i do tego były tańsze.

                Comment

                • Marcin_wc
                  Senior
                  • 09-2005
                  • 2115

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Chris
                  Marcinie! może wrzucisz ten temat na browamatorze? ciekawe jak szybko zniknie
                  Temat jest już na BA, teraz porostaje tylko czekać ze stoperem

                  Comment

                  • Marcin_wc
                    Senior
                    • 09-2005
                    • 2115

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes
                    Wyższość cen Browamatora nad Biowinem ma długą tradycję. Przed wejściem Polski do Uni Europejskiej kiedy robiłem pierwsze zakupy w Browamatorze, zapytałem się BA dlaczego sprzedają np kapslownicę Greta i "gotowce" o kilkanaście, kilkadziesiąt procent drożej niż Biowin. Otrzymałem wyczerpującą , z argumentami odpowiedź dlaczego tak jest. Winą wyższych cen w Browamatorze miałyby być zaporowe ceny towarów sprowadzanych z unii, a Biowin sprowadzający towar z Australii nie ma takich problemów. Już nie pamiętam tłumaczeń jak się to ma w przypadku kapslownicy Greta, przecież chodzi o ten sam produkt, tego samego producenta. Weszliśmy do Unii, podatki zaporowe zniknęły a różnica cenowa jak była, tak i została. I tak np 3-y fermentory mam z Biowinu, mi się one po prostu bardziej podobały niz te z BA, i do tego były tańsze.
                    Ja mogę przeżyć nieco wyższe ceny na BA, bo asortyment jest bogaty, ale ten zestaw to straszny niewypał.

                    Comment

                    • emes
                      Nadszyszkownik Chmielowy
                      • 08-2003
                      • 4275

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marcin_wc
                      Ja mogę przeżyć nieco wyższe ceny na BA, bo asortyment jest bogaty, ale ten zestaw to straszny niewypał.
                      A ja mam takie podejście, że jak coś mogę kupić taniej to kupuję. Nie mam żadnej przyjemności z tego, że jakąś rzecz kupiłem drożej niż to jest dostępne gdzieś obok, moze to być tylko raczej powodem kompomitacji, że cos co kosztuje np 100 zł kupiło się za 150 I nawet nie mam rozterek, że ci co sprzedają drożej mają większy asortyment.

                      Comment

                      • Maidenowiec
                        Senior
                        • 07-2004
                        • 2287

                        #12
                        Mnie tam w sumie egal, bo i tak nie mam zamiaru tego kupić, ale jestem tylko ciekawy idei która przyświecała BA podczas podejmowania takiej decyzji handlowej. Browarnictwo amatorskie mimo wszystko nie jest najtańszym zajęciem, więc od początku rozgląda się za odpowiednio tanim sprzętem. Nie mogli poszerzyć asortymentu w inny sposób?
                        Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                        Thou shallt not spilleth thy beer!

                        Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                        Comment

                        • Shlangbaum
                          Senior
                          • 03-2005
                          • 5828

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maidenowiec
                          Mnie tam w sumie egal, bo i tak nie mam zamiaru tego kupić, ale jestem tylko ciekawy idei która przyświecała BA podczas podejmowania takiej decyzji handlowej. Browarnictwo amatorskie mimo wszystko nie jest najtańszym zajęciem, więc od początku rozgląda się za odpowiednio tanim sprzętem. Nie mogli poszerzyć asortymentu w inny sposób?
                          Problem w tym, że oni wogóle szaleją z cenami (nie wszystkimi). To tak jak z tym garem niemieckim Braumaister do zacierania i warzenia piwa. Chyba po prostu zamiast trudzić się i sprzedawać wiele egzemplarzy tańszego sprzętu/zestawu szukają pojedyńczych frajerów, którzy zapłacą za to wysoką cenę. Im rachunek konomiczny wyjdzie na to samo, tyle, że takie działania nie budują rynku, a to właśnie jego rozwój gwarantuje zbyt w przyszłości. Dziwnymi są ekonomistami.

                          Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                          Comment

                          • Marusia
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 20211

                            #14
                            Bez przesady, dlaczego nie mają mieć drogich rzeczy w ofercie - piwo warzą nie tylko studenci i biedota Jak ktoś ma kasę, niech kupuje, niekoniecznie od razu jest frajerem.
                            www.warsztatpiwowarski.pl
                            www.festiwaldobregopiwa.pl

                            www.wrowar.com.pl



                            Comment

                            • piwochłon
                              Member
                              • 04-2003
                              • 71

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
                              Problem w tym, że oni wogóle szaleją z cenami (nie wszystkimi). To tak jak z tym garem niemieckim Braumaister do zacierania i warzenia piwa.
                              Taki kociołek Braumeister u producenta kosztuje bodajże 1100 Euro. Bynajmniej nie podejrzewałbym Browamatora o zbójeckie marże. A za bogatą ofertę (w tym drogiego sprzętu z wyższej półki) należą się BA pochwały
                              Piwochłon

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎