Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Gdynia, Abrahama 46, Restauracja Etnica

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • abernacka
    Senior
    • 12-2003
    • 10837

    Gdynia, Abrahama 46, Restauracja Etnica

    Będąc tam w dniu wczorajszym z moją małżonką na małej kolacji (stek w sosie argentyńskim -pycha!!) przyuważyliśmy, że lokal ten oferuje oprócz pysznych dań także beczkowego Paulnarea w cenie 9zł za 0,5l (0,3l za 5zł) w firmowym szkle. Nie muszę chyba dodawać, że nie omieszkaliśmy wypróbować go na polskim gruncie. Okazał się znakomity. Nalany i podany tak jak trzeba.
    Ps. Wejście do lokalu od strony ul.Władysława IV (na tej samej ulicy jest także Dom Piwa).
    Piwna turystyka według abernackiego
  • Bombadil13
    • 05-2005
    • 2479

    #2
    Zapomniałeś napisać, że w ofercie są również inne piwa (wiadomo jakie).
    A restauracja naprawdę fajna, sympatyczny wsytrój, z wydzieloną kawiarenką, i pyszne jedzonko. Ceny, że tak powiem, średnie np. trzy smażone kurczakowe skrzydełka 9 zł, ale wszystko przyrządzone naprawdę dobrze i podane apetycznie.
    Poszukuję

    Comment

    • Bombadil13
      • 05-2005
      • 2479

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
      ...wypróbować go na polskim gruncie...
      Przy okazji ciekaw jestem, co to znaczy "wypróbować na polskim gruncie"? To nie żadna zaczepka tylko naiwna pospolita ciekawość, co miałeś na myśli
      Poszukuję

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎