PDA

Wersja pełna: : Kobierzyńska 220, Colloseum

e-prezes
16-03-2006, 12:36
jak to zostało określone na stronie SK - bar sportowy :rolleyes:
lokal malutki 2.5 x 9 m wraz z barkiem, automatami do gier i kibelkiem. trzy nalewaki: tyskie, żywiec i stary kraków. z piw butelkowych poza masówką (także EB) oba koźlaki (choć ambera wypiliśmy wczoraj w oczekiwaniu na nalanie smoczej). ceny śreniowysokie, bo to odludzie.

MarcinKa
22-03-2006, 21:42
Najtańsza Smocza Głowa w Krakowie - 3,5zł. Tyskie też za 3,5zł.
Lokal faktycznie niewielki. 2 ławy 5,6 osobowe i 3 stoliki 2,3 osobowe (prezesie te 2,5 to chyba ciut za mało). W lecie mają ogródek. Wystrój typowy dla knajp spoza centrum, w stylu bez stylu. Jest telewizor i ponoć w czasie meczy lokal jest wypełniony po brzegi. Podobno Wiślacki. Barman bardzo uprzejmy i uczynny, dzielnie mordował się z pianą na Smoczej. O klienteli nic nie napiszę, bo byłem tam od 19 do 22 i nikogo nie było. Smoczej poza bractwem podobno nikt nie pije:( . Do opisu piw prezesa dodam tylko, że Koźlak Ambera skończył się, a mają jeszcze za 4zł Wielkopopovickiego Kozla.

Titus_Fox
22-03-2006, 22:56
ja pierdziulę, Prezesie, nie ustajesz w wyszukiwaniu żulerni i mendziarni krakowskich ;)

e-prezes
23-03-2006, 13:03
ja jej nie szukałem. patrzę na stronę SK, że jest nowy lokal to kiedyś postanowiłem go odwiedzić,a że daleko to zbierało mi się długo, aż koledzy z BP podwieźli ;)
w takich mendziarniach przynajmniej jest piwo a nie PIWO, które iluśtam przekupionych jurorów ogłosiło ku zadowoleniu markentingowców tegoż browaru za najlepsze na świecie.
Titus czasem mam wrażenie, że jakoś do was nie pasuje, jakbym był z innej planety.:o

Shlangbaum
23-03-2006, 13:19
Titus czasem mam wrażenie, że jakoś do was nie pasuje, jakbym był z innej planety.:o
Jakich "was" czy "nas" - ja też wolę te małe knajpki nawet jak nieraz narzekam na Kristian'sa czy Karat, że tam "elemnet" siedzi ;)

e-prezes
23-03-2006, 13:24
Was miałem na myśli, bo zaczęła się ta epidemia od ergie-go.

Titus_Fox
23-03-2006, 18:09
Heh, podziwiam Twój zapał w śledzeniu dostępności piwa z SK, ale determinacja w kierunku polepszenia wrażeń smakowych prowadzi do pogorszenia tych węchowo-wizualnych. Po prostu źle się czuję w miejscach, w których można się rąbnąć głową o powietrze. Wolę knajpy, w których mam czym oddychać oraz te niekoniecznie na drugim końcu miasta w środku blokowiska ;)

e-prezes
24-03-2006, 13:43
Heh, podziwiam Twój zapał w śledzeniu dostępności piwa z SK, ale determinacja w kierunku polepszenia wrażeń smakowych prowadzi do pogorszenia tych węchowo-wizualnych. Po prostu źle się czuję w miejscach, w których można się rąbnąć głową o powietrze. Wolę knajpy, w których mam czym oddychać oraz te niekoniecznie na drugim końcu miasta w środku blokowiska ;)

jeśli cię to pocieszy też takie lubię. znajdź takie!:stout:

Maggyk
24-03-2006, 14:39
I zamieść opisy w odpowiednich tematach.
Chłopaki może dość już tej dyskusji na temat przewagi mordowni nad innymi lokalami i odwrotnie, bo się nam temat rozmydla. Każdy pije tam, gdzie lubi. A ty e-prezes nie marudź, że nie pasujesz. Pasujesz i już. Po prostu sie różnicie w ocenach, ale to nie znaczy, że nie pasujecie do siebie:D Poznawanie wzajemnych różnic też może być pasjonujące;)

MarcinKa
05-05-2006, 22:57
Smocza Głowa została wycofana w tej knajpie, bo nikt nie pił, poza mną i Bractwem jak się dowiedziałem. Nalewak został już usunięty:( :mad: .

e-prezes
06-05-2006, 10:27
a miało być tak pięknie :(

e-prezes
06-02-2015, 09:17
Z tego co pisze Marbe (http://www.browar.biz/forum/showpost.php?p=1230463&postcount=1714) i niejako potwierdzają miejscowi lokal jest obecnie pizzerią bez wyszynku.