Ogłoszenie

Collapse

Zasady zamieszczania ofert

Zamieszczanie prywatnych ofert kupna / sprzedaży / wymiany / odstąpienia sprzętu i surowców piwowarskich jest bezpłatne (jeśli oferty nie noszą znamion handlu na większą skalę).



Ograniczenie dotyczące ofert sprzedaży:

- Zarejestrowani Użytkownicy mogą zamieścić jedną NIEKOMERCYJNĄ ofertę sprzedaży na miesiąc.

- PremiumUżytkownicy mogą zamieszczać NIEKOMERCYJNE oferty sprzedaży bez większych ograniczeń o ile nie jest to działalność konkurencyjna wobec Browar.Biz i/lub naszych Partnerów.



Mam nadzieję że tą drobną szykanę przyjmiecie ze zrozumieniem i w razie chęci częstszej sprzedaży wesprzecie Browar.biz finansowo zostając PremiumUżytkownikami co, poza nieograniczoną możliwością zamieszczania ofert sprzedaży, daje też dodatkowe udogodnienia w serwisie.



Z góry dziękuję



Aha, zastrzegam sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny, choć zawsze będę się starał uzasadnić swoją decyzję.
See more
See less

Sprzedam lub wymienię szklany fermentor z kranikiem spustowym.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Shlangbaum
    Senior
    • 03-2005
    • 5828

    Sprzedam lub wymienię szklany fermentor z kranikiem spustowym.

    Mam na wydaniu fermentor produkcji włoskiej. Ten co na zdjęciach: #1 #2

    -szkło grube, w najcieńszych miejscach 5 mm
    -pojemność 5 galonów amerykańskich = ok. 20 litrów + przestrzeń na pianę
    -podziałka co 1 galon = ok. 4 litry
    -wlot 12 cm średnicy (łatwo się przez niego myje, miesza i zdejmuje gęstwę)
    -kranik spustowy solidny, mosiężny, od środka z mosiądzem piwo prawie nie ma kontaktu, w całości się rozkręca do mycia i dezynfekcji
    -po bokach uszka ułatwiające bezpieczne przenoszenie
    -pokrywa szklana z uszczelką

    Zrobiłem na nim osiem 20 litrowych warek i był wygodny. Piana się mieści. Łatwo się przez niego obserwuje co się z piwem dzieje. Chcę go wymienić lub sprzedać ponieważ konstruuję instalację mikrobrowarową i trudno byłoby mi go do niej dopasować.

    Kosztował mnie 120 zł.

    W zamian chętnie przyjmę do wyboru:
    -dwa fermentory z BA z kranikami spustowymi, dobrze żeby jeden miał rurkę fermentacyjną ale bez też się obejdzie
    -kega 50 l
    -chłodnicę zanurzeniową
    Last edited by Shlangbaum; 20-04-2006, 19:12.

    Krakowski Konkurs Piw Domowych !
  • huanghua
    Senior
    • 10-2005
    • 1910

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
    ...Chcę go wymienić lub sprzedać ponieważ konstruuję instalację mikrobrowarową i trudno byłoby mi go do niej dopasować...
    A może podczepisz swój plan pod jakiś podobny temat i pochwalisz sie co tam planujesz Może jakieś wstepne założenia?
    W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

    Comment

    • Shlangbaum
      Senior
      • 03-2005
      • 5828

      #3
      To nie jest temat na to więc nie zaśmiecaj

      Krakowski Konkurs Piw Domowych !

      Comment

      • Marek-C
        Senior
        • 12-2005
        • 848

        #4
        hmmmm.... kusisz kusisz.... będę musiał zmnienić zamówienie podpierdolenia kegów na dwa....

        byłbym chętny ale na razie kaski brak... jak nie znajdziesz chętnych daj znać


        Marek
        Uważaj co Twoje dziecko robi w internecie - następnym razem zabierze Twój dowód...

        Comment

        • Shlangbaum
          Senior
          • 03-2005
          • 5828

          #5
          Jak będę wiedział, że keg jest kradziony, to się nie wymienię bo mnie za paserstwo wsadzą Nie mniej jednak jak fermentor komuś wyślę to poinformuję w wątku o tym. Dopóki więc nie znajdziesz informacji, że wymieniłem/sprzedałem to możesz złożyć swoją propozycję Może masz ochotę pozbyć się wiader z BA ?
          Last edited by Shlangbaum; 20-04-2006, 21:37.

          Krakowski Konkurs Piw Domowych !

          Comment

          • Marek-C
            Senior
            • 12-2005
            • 848

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
            Jak będę wiedział, że keg jest kradziony, to się nie wymienię bo mnie za paserstwo wsadzą Nie mniej jednak jak fermentor komuś wyślę to poinformuję w wątku o tym. Dopóki więc nie znajdziesz informacji, że wymieniłem/sprzedałem to możesz złożyć swoją propozycję Może masz ochotę pozbyć się wiader z BA ?
            to było żartem! (swój 30l kupiłem na allegro)


            wiadra z BA sam zamierzam kupić i dlatego się tym Twoim zainteresowałem

            zdrowie Marek
            Uważaj co Twoje dziecko robi w internecie - następnym razem zabierze Twój dowód...

            Comment

            • Shlangbaum
              Senior
              • 03-2005
              • 5828

              #7
              No i fermentor za żywą gotówkę wziął kolega JARECKI40

              Krakowski Konkurs Piw Domowych !

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎