Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdzie Amber w Katowicach?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • alekss
    Gość
    • 04-2006
    • 4

    Gdzie Amber w Katowicach?

    Hahhh ... A gdzie w takim razie można kupić w Katowicach wyroby z Bielkówka ? Np. "Amber Red" ? Był do zdobycia na stacji Jet przy Chorzowskiej. Zniknął, a obsługa stacji stwierdziła - "już nie sprowadzamy"
  • iommi
    Senior
    • 07-2003
    • 1522

    #2
    W Skarbku przy Rynku jest Żywe w cenie 3,99 zł. Więcej nie widziałem, ale ja rzadko zwiedzam katowickie sklepy...
    *****************************

    Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

    *****************************

    Comment

    • adam16
      Senior
      • 02-2001
      • 9865

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iommi
      W Skarbku przy Rynku jest Żywe w cenie 3,99 zł. Więcej nie widziałem, ale ja rzadko zwiedzam katowickie sklepy...
      Obok Żywego, w Skarbku jest także Koźlak: Katowice, Rynek, Delikatesy (D. H. Skarbek)
      Browar Hajduki.
      adam16@browar.biz
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

      Comment

      • iommi
        Senior
        • 07-2003
        • 1522

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16
        Obok Żywego, w Skarbku jest także Koźlak: Katowice, Rynek, Delikatesy (D. H. Skarbek)
        Słuszna uwaga. Nie zakodowałem pewno dlatego, że koźlaczek z Bielkówka już nieco mi spowszedniał.
        Last edited by iommi; 28-04-2006, 13:09.
        *****************************

        Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

        *****************************

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎