PDA

Wersja pełna: : poszukuję płotków do knajpki

mik3sz
08-06-2006, 08:39
Witam...

Dość pilnie poszukuję płotków ogrodzeniowych (ogródek piwny), najchętniej Heinekena, ale innych browarów również są do zaakceptowania.
Podobno były na allegro ale niestety nawet w zakończonych nie znalazłem tej aukcji.
Potrzebuję w sumie ok 8 - 9 metrów.
Proszę o info na mail: mik3sz@o2.pl
Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam

Mik3sz

PS: a w nagrode zapraszam do Skorzęcina....

Shlangbaum
08-06-2006, 08:41
Przejdę się w nocy po okolicy i jakiś się znajdzie :D

mik3sz
08-06-2006, 09:03
że tak powiem pochodzenie mnie nie interesuje a "cichosza" rozumie sie sama przez sie ...

Rolek
08-06-2006, 09:05
że tak powiem pochodzenie mnie nie interesuje a "cichosza" rozumie sie sama przez sie ...
No to temu panu już dziękujemy.

Cez
08-06-2006, 09:13
Racja :|

iommi
08-06-2006, 09:19

To pijak! I złodziej! Bo wszystkie pijaki to złodzieje!!!!! :o

mik3sz
08-06-2006, 09:27
nie bardzo rozumiem ale okaj ... :P

kony
08-06-2006, 14:56
a w nagrode zapraszam do Skorzęcina....
Prosisz o pomoc a w nagrodę możemy dać Ci zarobić. Super !!! Jedziemy wszyscy.

To pijak! I złodziej! Bo wszystkie pijaki to złodzieje!!!!!
... a wszystkie Ryśki to fajne chłopaki

nie bardzo rozumiem ale okaj ... :P
to ja Ci objaśnię: paserom mówimy stanowcze NIE.

kangurpl
08-06-2006, 19:10
Niech poda adres :D, wyślemy tam ekipę "smutnych" :p

kiszot
09-06-2006, 03:27
To co kraść nie umiesz? Chcesz się wyręczać innymi?

mik3sz
09-06-2006, 06:21
To co kraść nie umiesz? Chcesz się wyręczać innymi?

Nie umiem i nie chcę

a jeżeli jeden z kolegów się oferuje w tej profesji "

Przejdę się w nocy po okolicy i jakiś się znajdzie

to odpowiadam, że pochodzenie ani faktura mnie nie interesi, czy ktoś to kupił, czy podpisał na to cyrograf a sprzedaje, czy jest przedstawicielem i załatwił nadmiar ... jego brocha ... ja potrzebuje na otwarcie raptem 4 metry ... ale sorry jeżeli uraziłem forumowiczów ... proszę o banana ...

a co do kolegi

Prosisz o pomoc a w nagrodę możemy dać Ci zarobić. Super !!! Jedziemy wszyscy.

nie napisałem że chcę Wam piwo sprzedawać i tym samym zarabiać, w ramach savoir-vivre zaproszenie rozumiane jest również jako obowiązek ugoszczenia zapraszanych gości ale ... nevermind

Co do ośrodka wypoczynkowego w Skorzęcinie ... oprócz znanych browarów można tu także wypić "napój bogów" z małych lokalnych browarów (Fortuna, Niechanowo, Czarnków, itd itp) ...

PRZEPRASZAM jeżeli kogoś tu uraziłem - skasujcie temat, konto itd ... (ja tylko potrzebuję płotek ... )

--
Mik3sz

Marcin_wc
09-06-2006, 06:38
Co do ośrodka wypoczynkowego w Skorzęcinie ... oprócz znanych browarów można tu także wypić "napój bogów" z małych lokalnych browarów (Niechanowo) ...

A co jest z Niechanowa, Niechan Wyborny?

darko
12-06-2006, 15:16
pochodzenie ani faktura mnie nie interesi, czy ktoś to kupił, czy podpisał na to cyrograf a sprzedaje, czy jest przedstawicielem i załatwił nadmiar

A wiesz co to jest paserstwo?

ja potrzebuje na otwarcie raptem 4 metry

Potrzebuję w sumie ok 8 - 9 metrów.

Zmierz dokładnie, może wcale nie potrzebujesz...

Simon
12-06-2006, 15:30
...nie możesz po prostu zwrócić sie do jakiegoś browaru o użyczenie mebli/płotków na sezon ?

mik3sz
13-06-2006, 08:41
...nie możesz po prostu zwrócić sie do jakiegoś browaru o użyczenie mebli/płotków na sezon ?

Myślisz że nie próbowałem - dadzą pod warunkiem wyrobienia normy, a z tym nie sądzę bym dał radę, z jednym nalewakiem -- ale nie istotne, zamówiłem u stolarza podobne - ciekawe co z tego wyjdzie, fakt faktem że wyjdą mnie drożej niż chciałbym kupić takie stalowe no i kicha na całego a otwarcie za 2 dni.

--
Pozdrawiam
Mik3sz

PS: Proszę o skasowanie konta ...

e-prezes
13-06-2006, 09:01
dotychczas mniemałem, że dla restauratorów posiadanie kilku nalewaków to problem :rolleyes: wychodzi na to, że się myliłem, a swoją drogą płotki (jak zauważyłem) dostają lokale, które mają już pewną renomę lub ich otwarcie wróży duży zysk (np. poprzez dobrą lokalizację).

darko
13-06-2006, 09:16
PS: Proszę o skasowanie konta ...

Musisz napisać podanie. Po 3 miesiącach zbierze się komisja i zadecyduje. No i jescze opłata skarbowa. W piwach :stout: .