Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Darłówko, Conrada 24, Drink Bar "Monika"

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kony
    breweriarz
    • 08-2005
    • 1701

    Darłówko, Conrada 24, Drink Bar "Monika"

    Oprócz powszechnej masówki, z browaru Krajan beczkowe Irlandzkie Mocne w cenie 4.50 za 0.5l
    W sąsiednim nalewaku wino z beczki. Nie próbowałem
  • monne
    Senior
    • 02-2006
    • 914

    #2
    Ale se nazwę wymyślili
    .



    Comment

    • Pinio74
      Senior
      • 10-2003
      • 3881

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kony
      Oprócz powszechnej masówki, z browaru Krajan beczkowe Irlandzkie Mocne w cenie 4.50 za 0.5l
      W sąsiednim nalewaku wino z beczki. Nie próbowałem
      Na plus tego miejsca przemawiało to, iż Irlandzkiego można było napić się z firmowego szkła z nowym logo browaru. Co do wina to było niezłe, malinowe, z Bartexu w Nowym Tomyślu. Dobrze schłodzone i nagazowane było pewną ciekawostką.
      Z tym Irlandzkim i winem to była w ogóle jakś większa akcja. Takie podwójne, współne zestawy nalewaków były jeszcze w wielu miejscach. Na jednym zauważyłem nazwę firmy, tj. PUH Kiper z Białogardu, to chyba oni są wszystkiemu winni.
      Last edited by Pinio74; 01-08-2006, 10:31.
      BIRRARE HUMANUM EST

      Comment

      • MarcinKa
        Senior
        • 02-2005
        • 2729

        #4
        Tak jak wszystkie knajpki przy Conrada, Monika posiada niewielkie wnętrze i duży ogródek. Wyróżnia się dużą ilością zieleni. Przyjemne miejsce na piwo. Cały ogródek zadaszony plastikowym dachem. Lepsze to od parasoli, ale na upale nieprzyjemnie gorąco się robi. Połowa ogródka to plastikowe stoliki, połowa typowe drewniane ławy ze stołami. Wyposażenie lokalu odzwierciedla nasz rynek. Kaseton Carlsberga, roll bary GŻ i KP, stojaki na paluszki, chipsy… Broka, no i najważniejsze: roll bar Krajana i wina, to o czym pisali koledzy powyżej. Polecam na chłodniejszą lub deszczową pogodę. Na upale szklarnia.
        To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎