Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Al. Jana Pawła II 80, Klub Gong [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Archer
    Senior
    • 09-2003
    • 217

    Al. Jana Pawła II 80, Klub Gong [zamknięte]

    .................................................. .........
  • abernacka
    Senior
    • 12-2003
    • 10837

    #2
    Czy mógłbyś rozwinąć trochę bardziej ten temat
    Czy mamy rozumiec, że ten lokal trzeba omijać szerokim łukiem?
    Piwna turystyka według abernackiego

    Comment

    • Maggyk
      Szara Adminiscjencja
      • 05-2004
      • 5615

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Archer
      .................................................. .........
      To jest już lekka przesada Temat leci do Piwo Gdzie do czasu uzupełnienia danych, a jak dane nie zostaną uzupełnione to wylatuje. I proszę więcej nie zamieszczać tego typu postów.
      Last edited by Maggyk; 12-08-2006, 07:55.
      Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
      Piwo domowe -
      Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

      Reklama w BROWARZE
      PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

      Comment

      • emes
        Nadszyszkownik Chmielowy
        • 08-2003
        • 4275

        #4
        Klub fajny, Archer jest też bardzo fajną osobą, ale z tą wyłącznościa na piwo z Żywca, to się "trochę" rozmija z gustami zapewne większości aktywnej części użytkowników forum. Przy całej sympatii do tego klubu, w kŧórym notabene byłem, właśnie z powodu serwowanego piwa pewnie ani mnie, ani też innych forumowiczy ze stolicy nie za bardzo ciągnie do odwiedzin "piwnych".

        Comment

        • Maggyk
          Szara Adminiscjencja
          • 05-2004
          • 5615

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes
          Klub fajny, Archer jest też bardzo fajną osobą, ale z tą wyłącznościa na piwo z Żywca, to się "trochę" rozmija z gustami zapewne większości aktywnej części użytkowników forum. Przy całej sympatii do tego klubu, w kŧórym notabene byłem, właśnie z powodu serwowanego piwa pewnie ani mnie, ani też innych forumowiczy ze stolicy nie za bardzo ciągnie do odwiedzin "piwnych".
          A to ten klub, o którym jest mowa tutaj?
          Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
          Piwo domowe -
          Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

          Reklama w BROWARZE
          PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

          Comment

          • emes
            Nadszyszkownik Chmielowy
            • 08-2003
            • 4275

            #6
            Ten sam.

            Comment

            • becik
              Senior
              • 07-2002
              • 14999

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes
              Klub fajny, Archer jest też bardzo fajną osobą, ale z tą wyłącznościa na piwo z Żywca, to się "trochę" rozmija z gustami zapewne większości aktywnej części użytkowników forum. (...)
              A może kolega Archer ściągnie beczkowego portera żywieckiego? W tym wypadku sam bym bywał tam częstym gościem
              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19167

                #8
                Nie ściągnie, bo miejsca przecież nie ma!

                Comment

                • Archer
                  Senior
                  • 09-2003
                  • 217

                  #9
                  Prezes, Ty ciągle swoje. Tłumaczyłem na Forum, zaprosiłem ludzi, żeby obejrzeli na miejscu, wytłumaczyłem ponownie, ale zrobię to jeszcze raz.
                  Z uwagi na dostępność miejsca pod ladą barową Żywiec zaproponował mi najnowszy model nalewaka od Heinekena. Ustrojstwo nazywa się David i nie wygląda jak konwencjonalny nalewak. Składa się min. z lodówki, w której stoją dwa dwudziestolitrowe kegi. Te kegi i ten system nalewania piwa są inne, niż reszta i problem w tym, że oprócz Żywca i Heinekena koncern nic innego w nie nie pakuje. Dowiadywałem się o Porter i podobno mają niedługo go w ten sposób pakować. Dowiem się niebawem ponownie i jeśli już uruchomili tę sprawę, to będzie u mnie i Porter lany z kija...
                  Pozdrawiam.

                  Comment

                  • jerzy
                    piwoholik
                    • 10-2001
                    • 4705

                    #10
                    Archer, Ty też ciągle swoje - serwujesz w swojej knajpie Żywca i Heńka twierdząc, że masz w knajpie piwo. Chcesz to serwować - Twoja wola. Ale jeśli chciałbyś ściągnąć do niej mnie (a także raczej większość aktywnych użytkowników tego forum), to musiałbyś mieć lanego niepasteryzowanego Ciechana, Noteckie, może Juranda lub Reginę...
                    A tak to już lepiej zapraszałbyś na kawę
                    browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

                    Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19167

                      #11
                      Archer, ja ci dobrze życzę... niemniej sam twierdziłeś, że nie masz miejsca na drugi nalewak. Teraz okazuje się, że się da. Podobne ustrojstwo montował Staropolski dla swojego portera w Nowe Namestii w Krakowie. Są różne techniczne patenty na brak miejsca. Porter Żywiecki będzie na pewno lubiany, gdy go wprowadzisz. seeU

                      Comment

                      • Archer
                        Senior
                        • 09-2003
                        • 217

                        #12
                        No dobra, dobra. Macie rację, ale wpadlibyście chociaż na Murphysa, albo jakąś wódeczkę przy okazji meczów naszej "Zbornej"...

                        Comment

                        • becik
                          Senior
                          • 07-2002
                          • 14999

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jerzy
                          Archer, Ty też ciągle swoje - serwujesz w swojej knajpie Żywca i Heńka twierdząc, że masz w knajpie piwo. Chcesz to serwować - Twoja wola. Ale jeśli chciałbyś ściągnąć do niej mnie (a także raczej większość aktywnych użytkowników tego forum), to musiałbyś mieć lanego niepasteryzowanego Ciechana, Noteckie, może Juranda lub Reginę...
                          A tak to już lepiej zapraszałbyś na kawę
                          Przypominam, że dla bardzo dużej ilości osób Żywiec i Heineken to też piwo, uszanuj gusta innych. A jako aktywny forumowicz napewno zawitam do Gongu i do tego nie musi być lany Ciechan, Noteckie etc więc nie generalizuj w tym przypadku bo ja uprzedzeń nie mam
                          Archer, znajdź im jakąś Reginkę, zatrudnij czy co, najwyżej bedziesz mieć masę forumowiczów jej spragnionych
                          Z kawy i Murphysa chętnie skorzystam.
                          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                          Comment

                          • Archer
                            Senior
                            • 09-2003
                            • 217

                            #14
                            Becik, daj znać, kiedy się wybierasz-przygotuję się jakoś, a jeśli nawet nie, to chciałbym, żeby to była moja zmiana za barem, kiedy przyjdziesz. 9tego września odbędzie się impreza, którą organizuje Polski Fanklub Queen, z okazji urodzin Fryderyka, może wpadniecie wtedy zlustrować miejsce i atmosferę...

                            Comment

                            • e-prezes
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 19167

                              #15
                              2 lata temu próbowałem go znaleźć, ale chyba już nie istniał. Potwierdzi to ktoś?

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎