Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Konfederacka 27, Cafe Best

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • bahtol
    słomiany zapał
    • 10-2002
    • 331

    Konfederacka 27, Cafe Best

    Co do DOMU Norymberskiego to wszystko wskazuje na to, że lokalu już tam nie będzie. Podobnież byli niezorganizowani a właściciel nieruchomości wymagający.
    Na Konfederackiej - Cafe Best (nie opisuję bo tylko zajrzałem a nie pamiętam dokładnego adresu) jest każdy z Tucherów ale w wersji butelkowej.
    =bahtol=
  • Maggyk
    Szara Adminiscjencja
    • 05-2004
    • 5615

    #2
    Skopiowałam temat (a właściwie posta) na prośbę E-prezesa. Mam nadzieję, że szybko dowiemy się o lokalu czegoś więcej.
    Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
    Piwo domowe -
    Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

    Reklama w BROWARZE
    PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

    Comment

    • bahtol
      słomiany zapał
      • 10-2002
      • 331

      #3
      Ooo to mi się temat założył . Lokal - przeciętniactwo jakich wiele z zawiesistym klimatem. Z Żoną raczej bym tam nie przesiadywał. Na zewnątrz szyld Leżajska, ale nikt w lokalu już o nim nie pamiętał. Coś lanego z GŻ (chyba Żywiec i Warka strong). Tuchery butelkowe zą w pełnym zakresie - Weizen Jasny i Ciemny, Bajuvator - doppelbock, Urfrankisch Dunkel i Pilsner. Dość rozsądne ceny jak na butelkę w knajpie - Bajuvator 6zł, reszta 5. Z tego co się zorientowałem to lokal kibiców Cracovii.
      =bahtol=

      Comment

      • saladdin
        Junior
        • 10-2008
        • 19

        #4
        Wybaczcie, że odgrzebuję ten temat, ale wybrałem się w weekend sprawdzić, jak stoi sprawa z Cafe Best. Hm, istnieje, szyld jest ale... lokal w ruinie, rozwalone meble, smród papierosowo-piwny (w złym tego słowa znaczeniu), brud, kurz, rozwalone meble... Klientela to chyba okoliczni mieszkańcy. Przed szybką ewakuacją zauważyłem tylko, że mają lanego Leżajska chyba za 5.50 za 0.5 l - ale po Tucherach ani śladu, ciężko sobie wyobrazić, że w takim miejscu kiedyś one były. Upadek...

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎