Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Mysłowice, Sosnowiecka 3, bar piwny Pod szablą

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • boku
    Senior
    • 09-2002
    • 444

    Mysłowice, Sosnowiecka 3, bar piwny Pod szablą

    Zaciekawił mnie swego czasu anons, że w Mysłowicach można się napić lanego portera. Dopiero dzisiaj wybrałem się na największą giełdę samochodową, aby wypić lanego portera
    .
    Wyprawa sowicie się opłaciła. Cena lanego to 4.50 zł. Jako ciekawostkę podam tylko fakt, że małe 0.3 l kosztuje 4 zł. Wybór wydaje się oczywisty.
    Piwo podawane jest w naczyniach żywieckich. Nawet nie próbowałem usciślać pochodzenia tego piwa. Niech na razie Cieszyn pozostanie dla wtajemniczonych.
  • boku
    Senior
    • 09-2002
    • 444

    #2
    gielda

    Nie przypuszczałem, że opis lokalu przy największej giełdzie samochodowej przemknie niezauważony Co się odwlecze to nie uciecze. Wczoraj lokalny tygodnik "Co Tydzień" zamieścił artykuł o tym barze. Dodatkowo jest 7 zdjęć z których jedno zamieszczam. Poniżej wzmiankowany artykuł.
    "Przy ulicy Sosnowieckiej 3 od ponad 15 lat mieści sie bar piwny "Pod Szablą". To wyjątkowe miejsce na mapie Mysłowic. Jego właścicielka, pani Irena Kowalczyk dba o wszystkich klientów, nawet tych najmłodszych. Na tonącym w zieleni i kwiatach terenie oprócz drewnianych wygodnych ław i stołów, przy których na świeżym powietrzu można napić się piwa swoje miejsce znajdą też zwolennicy aktywnego wypoczynku. Na profesjonalnym korcie można tu rozegrac partyjkę tenisa, do dyspozycji gości są też boiska do koszykówki i siatkówki.
    Nawet najmłodsi goście baru "Pod Szablą" nie mają prawa się tutaj nudzić. Z myślą o nich gospodarze urządzili tu plac zabaw z prawdziwego zdarzenia ze zjeżdżalnią, hustawką i piaskownicą. Dla wygody rodziców, by mogli mieć pod okiem swoje pociechy, plac wyposażono w ławeczki.
    Jednak "Pod szablami" to miejsce nie tylko dla dzieci, lecz przede wszystkim dla dorosłych, którzy w miłym otoczeniu, w cieniu stuletnich kasztanowców chcą napić się gorącej kawy lub herbaty czy zimnego piwa. W ponad 100-letnim
    budynku mieści się bufet, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.
    Oprócz dużego wyboru złocistych
    trunków (butelkowych i lanych
    prosto z beczki), ciepłych i zimnych
    napojów bar serwuje też przekąski
    i dania na ciepło - w tym klasyczny,
    śląski żurek. (AS, BZ)

    Bar piwny "Pod Szabla" przy ul. Sosnowieckiej
    zaprasza:
    od poniedziałku do piątku
    w godz. 14.00-20.00, w soboty
    i niedziele od 14.00-22.00,
    nr. tel. 032 222 34 05"
    Attached Files

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎