PDA

Wersja pełna: : Szukam mieszkania we Wro do wynajęcia na parę dni

cyborg_marcel
27-11-2006, 14:29
Poszukuję kawalerki (tudzież czegoś większego) w miarę blisko wrocławskiego Rynku. Mieszkanie chciałby wynająć samotny, niedemolujący sprzętów, zmęczony hotelami mężczyzna na 1-10 dni co parę tygodni / miesięcy (najbliższy termin - grudzień 2006, prawdopodobnie okolice Świąt). Zależy mu na kuchni / aneksie kuchennym, gdzie mógłby przyrządzać sobie posiłki.
Proszę o informacje wraz z ceną za dobę na pw. :)

DanielJakubowski
27-11-2006, 19:49
Nie wiem czemu (zupełnie nie wiem czemu :) ) ale ostatni wiersz przeczytałem jako:
"Proszę o informację wraz z ceną za piwo dobę." :D

cyborg_marcel
26-12-2006, 23:41
Sprawa w dalszym ciągu aktualna. Czy ktoś chciałby wynająć (za pieniądze, nie - za piwo, no chyba, że taka byłaby wola właściciela lokalu) kawalerkę od 30 grudnia na 2-3 doby oraz w pierwszej połowie stycznia (termin jeszcze nie został określony) na takąż samą ilość czasu? W dalszym ciągu lokum zamieszkiwałby mężczyzna sztuk jeden, spokojny, aczkolwiek późno wracający :stout:

cyborg_marcel
26-12-2006, 23:45
Ps. A może ktoś z Was wie, gdzie takich właścicieli szukać? Wiem, że w Krakowie czy Katowic taki wynajem jest dość popularny. Niestety we Wro w gazetach są same ogłoszenia "długofalowe", a jak taki burżuj już zgodziłby się wynająć na krótko, to liczy sobie kilkaset złotych za dobę... Z góry dzięki za pomoc.
Help!

jerzy
29-12-2006, 21:51
Takie mieszkanie "hotelowe" niedaleko Rynku zamierza wynajmować mój brat - ale dopiero gdzieś od wiosny.

cyborg_marcel
30-12-2006, 00:07
Takie mieszkanie "hotelowe" niedaleko Rynku zamierza wynajmować mój brat - ale dopiero gdzieś od wiosny.
A czy brat będzie wynajmować na dobę lub kilka i czy mieszka w miarę blisko centrum?

jerzy
30-12-2006, 09:46
Uściślę: on będzie takie mieszkanie oferować do wynajęcia chętnym - na dzień lub kilka dni. Będzie stamtąd wraźnie bliżej do Rynku niż ode mnie.