Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2007.02.24 - XII Krakowska Giełda Birofiliów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Shlangbaum
    Senior
    • 03-2005
    • 5828

    2007.02.24 - XII Krakowska Giełda Birofiliów

    Miło mi podać oficjalną informację od Tomasza Sygi, że

    -XII Krakowska Giełda Birofiliów odbędzie się 24 lutego 2007.

    -Miejsce, giełdy, to ponownie sala fundacji 'Krakus' na ul. Reymonta 15 (zamieszczę niebawem mapkę dojazdową).

    -Czas trwania giełdy, to 6:00-12:00.

    -Opłata za wstęp to najprawdopodobniej 5 zł (przewidziane są jednak upominki).

    -Zniżki na PKP roześlę w styczniu. Proszę się zgłaszać do mnie na PW (w tytule wiadomości proszę podać: 'PKP'). Do takich ośrodków, jak Warszawa, Wrocław, Poznań, Trójmiasto, Szczecin, Katowice-Chorzów wyślę zniżki w jedym liście, więc proszę o zgłosznie się odpowiedzialnych dystrybutorów


    -W ramach giełdy odbędzie się I Krakowski Konkurs Piw Domowych
    Last edited by Shlangbaum; 28-12-2006, 13:54.

    Krakowski Konkurs Piw Domowych !
  • Shlangbaum
    Senior
    • 03-2005
    • 5828

    #2
    Noclegi

    Podaję tutaj trzy propozycje noclegowe. Oczywiście najtańsze noclegi (ok 30-35 zł) możliwe są jedynie w pokojach wieloosobowych.

    Noclegi Kraków - w najatrakcyjniejszych cenach. Nasze Schronisko Młodzieżowe to tani i wygodny nocleg w Krakowie blisko centrum dla grup i turystów indywidualnych.





    PS
    Ja przenocowywuje już dwoje forumowiczów, więc, jak na razie mogę przyjąć góra jeszcze jedną osobę (płci męskiej). Kiedyś Publius informował, że jakby co, to może również kogoś przenocować, więc warto go o to zapytać.

    Krakowski Konkurs Piw Domowych !

    Comment

    • Shlangbaum
      Senior
      • 03-2005
      • 5828

      #3
      Dojazd

      Mapa 1 - ogólna. Zaraz podam szczegóły.
      Attached Files

      Krakowski Konkurs Piw Domowych !

      Comment

      • Shlangbaum
        Senior
        • 03-2005
        • 5828

        #4
        Dojazd

        Mapa 2 - szczegóły.

        legenda:

        -Nocleg 1 - ul. Na Błoniach 7 http://www.nabloniach.com.pl/ (można dojść na giełdę piechotą, lub dojechać samochodem).

        -Nocleg 2 - ul. Oleandry 4 http://www.smkrakow.pl/ (można dojść na giełdę piechotą, lub dojechać samochodem).

        -Nocleg 3 - ul. Librowszczyzna 1 http://www.zewecki.com/cennik.html (należy dojechać na giełdę tramwajem lub samochodem).

        -Przystanek 1 - Akademia Ekonomiczna, ul.Wita Stwosza (obok kościoła karmelitów). Tu wsiadamy w autobus 501 (kierunek Mydlniki) lub 192 (kierunek Port Lotniczy).

        -Przystanek 2 - Dworzec Główny, ul. Westerplatte (obok sklepu monopolowego 'Kasztelan'). Tu wsiadamy w tramwaj 4 lub 13 (kierunek Bronowice Nowe).

        -Przystanek 3 - Poczta Główna, ul. Starowiślna (pod budynkiem Poczty Głównej i Dziennika Polskiego). Tu wsiadamy w tramwaj 4, 13 (kierunek Bronowice Nowe).

        -Przystanek 4 - Tu wysiadamy z tramwaju 4 lub 13 i dalej idziemy piechotą.

        -Przystanek 5 - Ul. Czarnowiejska (obok wypożyczalni video Beverly Hills). Tu wysiadamy z autobusu 501 i dalej idziemy piechotą.

        -Przystanek 6 - AGH, Al. Mickiewicza (obok budynku Akademi Rolniczej, betonowej fontanny wyglądającej jak basen i pasących się tam betonowych owieczek). Tu wysiadamy z autobusu 192 i dalej idziemy piechotą.


        Ceny biletów MPK.

        Krakowski Konkurs Piw Domowych !

        Comment

        • Shlangbaum
          Senior
          • 03-2005
          • 5828

          #5
          Dojazd

          Mapa 2 - szczegóły.
          Attached Files

          Krakowski Konkurs Piw Domowych !

          Comment

          • Shlangbaum
            Senior
            • 03-2005
            • 5828

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
            -Nocleg 1 - ul. Na Błoniach 7 http://www.nabloniach.com.pl/ (można dojść na giełdę piechotą, lub dojechać samochodem).

            -Nocleg 2 - ul. Oleandry 4 http://www.smkrakow.pl/ (można dojść na giełdę piechotą, lub dojechać samochodem).
            Odwrotnie jest na mapce. Nocleg 1 to Oleanrdy a Nocleg 2 to Na błoniach.
            Last edited by Shlangbaum; 28-12-2006, 16:05.

            Krakowski Konkurs Piw Domowych !

            Comment

            • Cez
              Senior
              • 01-2003
              • 1789

              #7
              Można jeszcze popytać o nocleg w Hotelu ALFA, który znajduję się w ciągu akademików AGH tzw. slumsach. Cena może być większa, ale bliżej będzie do Krakusa
              Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

              Comment

              • pivaria
                Senior
                • 03-2001
                • 1538

                #8
                No to pewnie przyjadę jak tak rebe Szlanki serdecznie zapraszasz...
                PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
                www.pivaria.pl
                https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

                Comment

                • Seta
                  Piję piwo
                  • 10-2002
                  • 6964

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
                  Miło mi podać oficjalną informację (...)
                  -W ramach giełdy odbędzie się I Krakowski Konkurs Piw Domowych
                  Shlangy wkręć mnie do jury to przyjadę... Jak Naczelnikowej pszenicy nie będzie to mogę nawet być obiektywny...
                  Żart...

                  Do kiedy te zniżki najpóźniej??
                  Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                  Comment

                  • Shlangbaum
                    Senior
                    • 03-2005
                    • 5828

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika seta
                    Do kiedy te zniżki najpóźniej??
                    Najpóźniej dotrą w pierwszym tygodniu lutego ale postaram się by były u was do końca stycznia. Wszystko zależy od PKP, kiedy wydadzą mi gotowe druczki.

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
                    Ja przenocowywuje już dwoje forumowiczów, więc, jak na razie mogę przyjąć góra jeszcze jedną osobę (płci męskiej).
                    No i moje łóżka są już zarezerwowane dla adminostwa i Ahumby Muszę kupić dużą patelnię, żeby móc jajecznicę na raz dla nas usmażyć
                    Last edited by Shlangbaum; 30-12-2006, 18:49.

                    Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                    Comment

                    • Seta
                      Piję piwo
                      • 10-2002
                      • 6964

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
                      Najpóźniej dotrą w pierwszym tygodniu lutego ale postaram się by były u was do końca stycznia. Wszystko zależy od PKP, kiedy wydadzą mi gotowe druczki.
                      Nie tego tyczyło dokładnie pytanie - chciałem wiedzieć do kiedy trzeba się zadeklarować aby zwiżkę otrzymać. Bo jeszcze nie wiem czy będę mógł pojechać...
                      Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                      Comment

                      • Shlangbaum
                        Senior
                        • 03-2005
                        • 5828

                        #12
                        aha

                        Będę rozsyłał zniżki i na tydzień przed giełdą, jak ktoś sie późno zdecyduje więc nie ma problemu, spokojnie zdążysz.

                        Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                        Comment

                        • trasat23
                          Junior
                          • 02-2004
                          • 8

                          #13
                          Noclegi

                          Jeśłi chodzi o noclegi to najelpiej szukać ich w hostelach. takich miejsc jest dużo i nie ma obawy, że nie będzie miejsca. A ceny tez są przystepne. W okolicach 30-40 zł.

                          Comment

                          • Shlangbaum
                            Senior
                            • 03-2005
                            • 5828

                            #14
                            Kolega Pivaria zgłosił się do dystrybucji zniżek PKP w Szczecinie. Zamówił po 10 zniżek na PKP, IC oraz TLK. Czy wszyscy chętni ze Szczecina i okolic mieszczą się w tej puli czy Pivaria zamówił bilety tylko dla rodziny?

                            Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                            Comment

                            • Shlangbaum
                              Senior
                              • 03-2005
                              • 5828

                              #15
                              Wrocław

                              Kolejnym regionalnym dystrybutorem zniżek na przejazdy koleją jest Marusia. Wrocławiacy proszeni są o podanie (Marusi albo mi) ile zniżek mam jej przesłać.

                              Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎