Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mądrości Ezawa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krzysiu
    Krzysiu
    • 02-2001
    • 14936

    Mądrości Ezawa

    Zebrałem byłem w jednym temacie wypowiedzi jednego z forumowiczów z jednego dnia i jednego działu, przepojone głęboką mądrością:

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ezavv1

    z tego wynika, że jasne, że ciemne

    Polska to dziwny kraj - wystarczy pojechać do Niemiec lub do południowych sąsiadów, by oddać bądź spredać, jak kto woli posiadane butelki za 8 euro centów lub koron (Słowackich).
    Nadal jesteśmy bantustanem - każdy browar ma swoje wzory (...)

    Liczy się biznesowe myślenie (nowomowa) - nie opłaca się trzymanie kilku browarów, jak na skalę przemysłową (komputerowo) można produkować w jednej lub zaledwie kilku lokalizacjach. Podobnie, jak z BW postąpiono z Piastowskim - zamknięto i koniec. Nieważne, że pracowali tu ludzie, że mieli rodziny itd. itp.
    Poza tym, co ciekawe, kierownicze stanowiska zajmowały osoby bez wyższego wykształcenia, a ludzie z tymże pracowali na podrzędnych stanowiskach.
    Polska rzeczywistość, a może piekło?

    Polska to dziwny kraj - monotematyczny. Jasne, że ciemne - idziemy na łatwiznę. Poza tym te ceny (...)

    cena piwa - licząc w Euro winna się otwierać na 0,20 i kończyć na 0,80, za coś lepszego - import w granicach Euro.
    Wyszukane, szczególnie interesujące i jednostkowe - wiadomo, że cena inna specyficzna dla danej marki.
    Generalizując cena piwa w Polsce jest zbyt wysoka, nie licząc szybkich wynalazków (Kruger itp.)

    Najpierw trzeba zniszczyć, by po latach, jak oleum w głowie przybędzie, otwierrać małe, lokalne browary. Niestety polska przypadłość.

    Niestety rzeczywistość. Pytanie jednak, czy tylko polska. Ważne by interes dobrze szedł, jeżeli to prawda.

    Jabłonowo robiło, moim zdaniem, dobre piwa w czasach państwowej własności. Pilsener był dobry, wspomniany Belfast. Obecnie jest szereg powalających wynalazków - jedno i impreza z głowy. Szkoda.
    Szczególnie zaimponowała mi rozległa, merytoryczna wiedza oraz umiłowanie Ojczyzny.
    Last edited by Krzysiu; 03-01-2007, 08:10.
  • grzech
    Senior
    • 04-2001
    • 4592

    #2
    Że też tak Ci się chiało z rana...

    Myślę, że podobne cytata można by wyłonić z wypowiedzi wielu Forumowiczów. Mnie one jakoś wybitnie nie zgorszyły, tak jak Ciebie. Przeczytałem raniutko post jednego ze Starych Użytkowników, w którym roiło się od błędów interpunkcyjnych i ortograficznych...

    Comment

    • żąleną
      Sojowe Oddziały Bojowe
      • 01-2002
      • 13239

      #3
      Forum po prostu zaspokaja pewne istotne potrzeby życiowe Krzysia

      Comment

      • Krzysiu
        Krzysiu
        • 02-2001
        • 14936

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzech
        Że też tak Ci się chciało z rana...
        Czasami mi się coś chce z rana i dzisiaj postanowiłem się tym podzielić z Wami

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzech
        ... Myślę, że podobne cytata można by wyłonić z wypowiedzi wielu Forumowiczów...
        Pewnie tak, ale te teksty były stężone, w niewielkim odstępie czasu i przestrzeni i od razu rzuciło mi się w oczy.

        Jeżeli chodzi o prawidła pisowni, to wraz z coraz większym napływem forumowiczów z różnymi dys..., szanse na sukces w materii poprawiania błędów maleją.

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19167

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzech
          ... Przeczytałem raniutko post jednego ze Starych Użytkowników, w którym roiło się od błędów interpunkcyjnych i ortograficznych...
          Kogo to był post, jeśli można wiedzieć?

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎