Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Åbro, Original 7,3%

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • MarcinKa
    Senior
    • 02-2005
    • 2729

    Åbro, Original 7,3%

    Piwo otrzymane od kolegi. Puszka 0,5l. Moc 7,3%, ekstrakt?. Kolor bursztynowy, w mocnym trochę ciemniejszy by nie zawadził. Piana średnia, biała, jednorodna. Dość długo się trzymała, a później resztki pozostawiały dość obfite ślady na ściankach kufla. Zapach dość delikatny, trochę za słaby, słodowy. Miły i zachęcający. Smak mocny, słodowy, ale i nuty chmielowe się pojawiają. Na koniec mocna goryczka chmielowa. Posmak słodowo goryczkowy krótki, dość szybko niknie. Nagazowanie dość silne, jak dla mnie dobrze się komponuje. Opakowanie, klasyczne wzornictwo, nic oryginalności, ale za to ładne kolorystycznie. Piwo całkiem dobre, a jego największe atuty to dobre nagazowanie i naprawdę mocna goryczka, czego w polskich mocnych prawie niema. Oceniam je na 4 (1 – 6).
    Dzięki Sówson za piwo.
    Attached Files
    Last edited by MarcinKa; 04-01-2007, 13:47.
    To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    #2
    Wersja butelkowa:
    Attached Files
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎