Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdzie Kormoran w Olsztynie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • skandal
    Senior
    • 05-2002
    • 1439

    Gdzie Kormoran w Olsztynie

    Tak przeglądam forum i nie ma info o sklepach z Kormoranem w Olsztynie. Sekcjo Olsztynska-co jest? Do roboty! No takie zaniedbanie, 0 adresów!
    Mam okazje przywieść coś z Olsztyna w niedziele, ale na latanie po sklepach nie mam czasu tym razem. Ma kto jaki adres na sklep z wyrobami Kormorana?
  • arcy
    Senior
    • 07-2002
    • 7538

    #2
    Byłem w zeszłym roku w Olsztynie, w centrum nigdzie nie znalazłem ani sklepów, ani knajp. Będzie ciężko.

    Comment

    • huanghua
      Senior
      • 10-2005
      • 1910

      #3
      Na ulicy Iwaszkiewicza (sklep osiedlowy - Os. Mleczna) był swojego czasu dobry wybór Kormoranów, ale pewnie ta okolica nie leży w kregu Twoich zainteresowań.
      W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

      Comment

      • skandal
        Senior
        • 05-2002
        • 1439

        #4
        Dawajcie co macie-podjechac kawałek nie problem.

        Comment

        • adam16
          Senior
          • 02-2001
          • 9865

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skandal
          Mam okazje przywieść coś z Olsztyna w niedziele, ale na latanie po sklepach nie mam czasu tym razem. Ma kto jaki adres na sklep z wyrobami Kormorana?
          A po co szukać po mieście - uderz bezpośrednio do browaru. Pamiętam, że przynajmniej w kwestii etykiet byli życzliwi.
          Browar Hajduki.
          adam16@browar.biz
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

          Comment

          • abernacka
            Senior
            • 12-2003
            • 10837

            #6
            Podejrzewam, że browar w niedzielę będzie nieczynny. Tak, więc twoja rada na wiele się nie zda Skandalowi.
            Piwna turystyka według abernackiego

            Comment

            • Cyrkonia
              Senior
              • 10-2001
              • 1936

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika huanghua
              Na ulicy Iwaszkiewicza (sklep osiedlowy - Os. Mleczna) był swojego czasu dobry wybór Kormoranów, ale pewnie ta okolica nie leży w kregu Twoich zainteresowań.
              sklepu ni ma - jest wielki żółty blok mieszkalny
              www.stat-gra.pl

              Comment

              • Cyrkonia
                Senior
                • 10-2001
                • 1936

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skandal
                Dawajcie co macie-podjechac kawałek nie problem.
                Oj, skandal, to skandal że nie pomyślałeś. Trzeba było odezwać się do mnie (na Forum ostatnio tylko czasami zaglądam - brak czasu), to pewnie szybciej bym podała Ci jakieś sklepy.....
                swego czasu cała oferta Kormorana była w sklepiku przy moście Jana ....... stara ulica Warszawska, a sklep chyba Warmianka się nazywa
                www.stat-gra.pl

                Comment

                • JAckson
                  Senior
                  • 05-2004
                  • 6122

                  #9
                  Dwa lata temu znalazłem duży wybór piw z Kormorana w osiedlowym sklepiku w okolicach browaru.
                  Nie pamiętam dokładnej lokalizacji, ale sklep był po przeciwnej stronie ulicy Sikorskiego w stosunku do browaru, kilkadziesiąt metrów w głąb osiedla. Dojechałem samochodem osiedlową drogą.
                  W browarze, na pytanie o możliwość zakupu odpowiedziano mi, że min. ilość to skrzynka piwa. Potem skierowali mnie do osiedlowych sklepików.
                  MM961
                  4:-)

                  Comment

                  • Cyrkonia
                    Senior
                    • 10-2001
                    • 1936

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
                    Dwa lata temu znalazłem duży wybór piw z Kormorana w osiedlowym sklepiku w okolicach browaru.
                    Nie pamiętam dokładnej lokalizacji, ale sklep był po przeciwnej stronie ulicy Sikorskiego w stosunku do browaru, kilkadziesiąt metrów w głąb osiedla. Dojechałem samochodem osiedlową drogą.
                    W browarze, na pytanie o możliwość zakupu odpowiedziano mi, że min. ilość to skrzynka piwa. Potem skierowali mnie do osiedlowych sklepików.
                    Kłamczuchy :-)
                    Jak się powołacie na Browar.biz to przejdzie i zakup kilku butelek

                    a ten sklepik w głąb osiedla to nie było TESCO ??
                    www.stat-gra.pl

                    Comment

                    • skandal
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 1439

                      #11
                      Jak już Marcin zauważył będzie to niedziela, browar odpada. Ale dzięki za wszytkie informacje, może uda sie poszukać i znaleść coś otwartego.

                      Comment

                      • JAckson
                        Senior
                        • 05-2004
                        • 6122

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cyrkonia
                        a ten sklepik w głąb osiedla to nie było TESCO ??
                        Nie. To był jakiś mały sklepik. Tesco tam nie widziałem.

                        Pamiętam, ze kobieta nie chciała przyjąć ode mnie butelek po Noteckim na wymianę, choć tłumaczyłem jej, że to takie same butelki.
                        MM961
                        4:-)

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎