Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciekawe miejsca w Harrachovie?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • piwa0
    Member
    • 02-2007
    • 58

    Ciekawe miejsca w Harrachovie?

    Niedługo nawiedzę przygraniczny Harrachov. Czy oprócz Krtka i Pivowaru (o których czytałem na tym forum) są tam jakieś polecane miejsca z dobrym piwem i najlepiej żarciem?
    Trzcianka przeprasza za agresywne ławki
  • abernacka
    Senior
    • 12-2003
    • 10837

    #2
    20 km od Harrachova znajduje się miejscowość Vrchlabi a tam :http://www.hotelbasta.cz/restcz.htm
    Piwna turystyka według abernackiego

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13949

      #3
      Ponieważ nie zanotowałem ani nazwy lokalu, ani numeru domu, postanowiłem wpisać informację w tym starym wątku.

      W samym centrum Harrachova, niedaleko poczty jest miejsce gdzie skupia się duża liczba sklepików i lokali. Idąc od pivovaru w kierunku skoczni, po lewej stronie budynki tworzą niewielki półokrąg, w którego środku jest lokal, gdzie jest beczkowy Bernard (nie pomnę jaki, chyba kvasnicovy), Svijany 11 oraz Konrad 10. Z zewnątrz widać Neon Bernarda. Obsługuje lokal uśmiechnięty wielki łysy gość, podobny nieco do rysunkowego Kokosza
      Zauważyłem, że w lokalu panuje przyjemne ciepło, więc gdy ktoś jest zmarznięty / zmoknięty, to ma już miejsce na odpoczynek.
      Może ktoś dzięki temu opisowi tam zawita i uzupełni dane?

      Pozostałe miejsca z piwem, które nie zostały jeszcze opisane (nie sprawdzałem osobiście):
      - Pension Jiří Pohl, Harrachov 539 > Zlatopramen 11
      - Hotel Tereza, Rýžoviště 485 > Krušovice 11 - jeśli akurat ktoś ma na nie ciśnienie
      - Hotýlek na Mýtě, Harrachov 1 (rozjazd dróg numer 10 i 14) > Konrad 11
      - Mumlavské vodopády - kiosek > Rychtář 10, 12, 15
      - Mumlavská bouda > Holba 10

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • podswierkiem
        Senior
        • 11-2010
        • 796

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
        ...
        - Mumlavské vodopády - kiosek > Rychtář 10, 12, 15
        - Mumlavská bouda > Holba 10
        Pierwszy obiekt to ciasna chałupinka z mało przyjemną obsługą, ale Rychtar przedni.
        Z kolei drugi to duża chałupa, stylowo urządzona, z miłą obsługą i godnym jadłem (piwo pyszne) - no i widoki na Mumlavsky Vodopad
        "Ruszaj się Bruno, idziemy na piwo;
        Niechybnie brakuje tam nas!
        Od stania w miejscu niejeden już zginął,
        Niejeden już zginął kwiat!"

        Comment

        • darekd
          PremiumUżytkownik
          • 02-2003
          • 12202

          #5
          W Harrachovie otwarto dyskont sieci NORMA. Sieć ma stosunkowo duży wybór piwa i tylko tam nadal istnieje możliwość kupienia ciemnego Barona (browar Vysoky Chlumec).

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎